کانزاس, شهرستان: هند-پزشک آمریکایی در کانزاس سیتی آغاز شده است یک مطالعه برای پیدا کردن اگر چیزی به نام “کنترل از راه دور دعا” ممکن است در آغاز خدا به درمان کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

Dhanunjaya Lakkireddy راه اندازی چهار ماه نماز مطالعه در روز جمعه که شامل 1,000 coronavirus بیمارانی که در بخش مراقبت های ویژه.

در این مطالعه هیچ یک از بیماران تجویز مراقبت استاندارد تغییر خواهد کرد. آنها را به دو گروه تقسیم شده و از هر 500 و نماز ارائه خواهد شد برای یکی از گروه های.

همچنین نه گروه خواهد بود در مورد نماز.

چهار ماه مطالعه به بررسی “نقش کنترل از راه دور مسیحیان چند فرقهای نماز بر نتایج بالینی در COVID-19 بيمار” با توجه به توضیحات ارائه شده در موسسه ملی سلامت است.

نیمی از بیماران به طور تصادفی انتخاب شده را دریافت خواهد کرد “جهانی” نماز ارائه شده در پنج مذهبی اشکال — مسیحیت و هندو و اسلام و یهودیت و بودیسم — در حالی که بیماران را تشکیل می دهند و گروه کنترل.

تمام بیماران را دریافت استاندارد مراقبت تجویز شده توسط ارائه دهندگان خدمات پزشکی و Lakkireddy مونتاژ یک کمیته از متخصصان پزشکی برای نظارت بر مطالعه.

“همه ما بر این باوریم در علم و ما نیز اعتقاد و ایمان و” Lakkireddy گفت.

“اگر وجود دارد یک قدرت مافوق طبیعی است که بسیاری از ما بر این باور خواهد بود که قدرت دعا و مداخله الهی تغییر نتایج در هماهنگ مد ؟ که ما سوال,” او گفت:.

محققان را چگونه ارزیابی طولانی بیماران باقی می ماند در هواکش چگونه بسیاری از رنج می برند از نارسایی ارگان ها چگونه به سرعت آنها منتشر می شوند از مراقبت های ویژه و چگونه بسیاری از مرگ Lakkireddy گفت.

او در توصیف خود را به عنوان “متولد به آیین هندو” اما گفت که او همچنین با حضور در یک مدرسه کاتولیک بود و زمان صرف شده در کنیسه صومعه های بودایی و مساجد.

پزشک گفت که او نمی تواند توضیح دهد که چگونه مردم دعا از راه دور برای کسی که آنها نمی دانند (و یا یک گروه از مردم) در واقع می تواند تفاوت را در سلامت و اذعان کرد که برخی از همکارانش پزشکی تا به حال یک “واکنش” به مطالعه خود را پیشنهاد.

Lakkireddy گفت که او هیچ ایده چه چیزی او را پیدا خواهد کرد “اما نه مثل ما در حال قرار دادن هر کسی در خطر است. یک معجزه می تواند رخ دهد. وجود دارد امیدوارم که همیشه درست است؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله