پس از یک مه که دیدم بیش از 300 کشته و صدها COVID-19 بستری شدن در بیمارستان, مینه سوتا, مقامات بهداشتی می گویند که ماه جدید وعده بیشتر بیماری و از دست دادن اما همچنین یک سیستم مراقبت های بهداشتی بهتر مجهز به رسیدگی به این بیماری همه گیر.

پزشکان و بیمارستان های اعتباری عمومی و پایبندی به اقامت در خانه سفارش از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz با کاهش مورد انتظار افزایش COVID-19 بيمار اما پیامدهای سیاسی شد بر روی صفحه نمایش شنبه در قالب تظاهرات در دولت کنگره و یک تهدید توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را به خودداری از پشتیبانی از کلید عمومی زیرساخت قانون.

خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت: انجمن مسدود خواهد شد عبور از زیرساخت های عمومی استقراض بسته تا زمان صلح و وضعیت اضطراری Walz استفاده کرده است به تصویب اقامت در خانه سفارش و سایر coronavirus پاسخ اقدامات به پایان می آید.

“ما احساس می کنیم که این رفته است در واقع دو ماه در حال حاضر که در آن ما تا به حال یک جانبه تصمیم گیری های اجرایی,” Daudt گفت. “من احساس می کنم مثل چشم های بیشتر و بیشتر ذهن در این فرایند ما را بهتر تصمیم گیری.”

با وجود مخالفت نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها حمایت اجتماعی فاصله قوانین به عنوان ابزاری برای مبارزه با این ویروس که ناشی از 24 مرگ و میر بیشتر و نزدیک به 500 تازگی تایید موارد در مینه سوتا دولت خبر داد. یکی از مرگ درگیر یک Hennepin County ساکن در 40s خود را با شرایط بهداشتی اساسی که زندگی می کنند نه در دراز مدت مراقبت از جامعه است.

“هیچ کس عاری از خطر از این بیماری گفت:” دکتر سیندی Firkins اسمیت رئیس جمهور گذشته مینه سوتا انجمن پزشکی که شیوه های در ویلمار غرب-مینه سوتا مرکزی شهرستان دیدن یک خوشه از COVID بیمارانی که کار در مرغداری پردازش.

ایالت تلفات در حال حاضر 395 مرگ و میر با توجه به اطلاعات ارسال شده در شنبه مینه سوتا وزارت بهداشت. اما سه جدید مرگ و میر گزارش شده بودند ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. مراقبت دراز مدت ساکنان حساب برای حدود 80 درصد از دولت و میر.

“ما در حال رفتن به ادامه دیدن مرگ” کریس Ehresmann مدیر بیماری های عفونی در وزارت بهداشت گفت: از طریق e-mail. “خبر خوب این است که ما باید کوبیده خواهد شد پایین منحنی — ما مراقبت حاد است نه ضعف.”

Walz و قانونی رهبران در هر دو طرف گفته اند که آنها می خواهند به تصویب یک لایحه استقراض است که ایجاد شغل از طریق پروژه های ساخت و ساز قبل از جلسه به پایان می رسد ممکن است 18. آنها باقی می ماند تقسیم بدهی چقدر دولت باید در.

Daudt را اپوزیسیون می تواند در خنثی کردن تلاش برای رسیدن به یک معامله در جلسه نهایی هفته. بر خلاف دیگر اقدامات مطابق با لایحه نیاز به حمایت از احزاب اقلیت در هر دو مجلس. مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک به نام Daudt بیانیه “ناامید کننده است.

“پایان زمان صلح و اورژانس اعلامیه قبل از اورژانس گذشت خواهد بود بی پروا,” او گفت:.

جمهوری خواهان در هر دو مجلس باید نگرانی در مورد DFL فرماندار استفاده از قدرت اجرایی در طول بیماری همه گیر. در زمان صلح و وضعیت اضطراری در ابتدا اعلام مارس 13 می دهد Walz گسترده اقتدار برای پاسخ به بحران بدون تصویب قانونی. آن نیازی نیست که قانونی signoff اما اگر قانونگذاران می توانید آن را به پایان. مجلس ایران از’ تلاش برای لغو سفارش شکست خورده اند.

فرمانداران سراسر کشور استفاده کرده اند emergency قدرت اجرایی برای پاسخ به بحران و اضطراری فدرال بیانیه امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است در اثر.

عروسکی Tschann سخنگوی Walz دفاع از اقدامات دولت است گفت: “فرماندار متعهد به گرفتن Minnesotans بازگشت به کار با خیال راحت و از او خواسته مجلس برای پیوستن به او را با عبور قوی محلی مشاغل و پروژه های برنامه است.”

تمدید اقامت در خانه سفارش جدید را فراهم می کند انعطاف پذیری برای برخی از خرده فروشان به بازگشایی با منظقه وانت و یا تحویل به مشتریان است.

در روز شنبه یک “درایو-در تجمع” اعتراض Walz را از دست داده و خاموش کردن را به خود جلب کرد یک جریان ثابت از وسایل نقلیه گذشته دولت کاپیتول. حدود 100 نفر ایستاده در پیاده رو در مقابل ساختمان برخی از تکان دادن نشانه و پرچم و حداقل نیم دوجین حمل اسلحه. تنها چند تن ماسک و بسیاری ایستاده بود در اینچ از یکدیگر است.

یک گروه از counterprotesters همه با پوشیدن ماسک تشکیل یک خط در سراسر یک خیابان که منجر به نزدیکی بتسدا بیمارستان. آنها گفتند: نگه داشتن مسیر باز در مورد یک آمبولانس مورد نیاز برای دریافت از طریق.

در حالی که جمهوری خواهان به نگرانی در مورد تاثیر محدودیت در اقتصاد ایران فرمانداران در متحده از گرجستان به اوهایو را متنوع کرده پاسخ به این بیماری همه گیر.

روز پنج شنبه پس از Walz تمدید اقامت خود را در خانه سفارش, مینه سوتا, بیمارستان, انجمن با صدور بیانیه ای خواستار ساکنان “به ادامه تمرین سخت کوش اجتماعی فاصله و به ماندن در خانه در هر زمان ممکن است.” مینه سوتا انجمن پزشکی گفت: از آن حمایت فرماندار حرکت به عنوان بهترین راه برای صرفه جویی در زندگی می کند.

“مارس بسیار مهم ماه از آماده سازی ما برای بیمارستان ها و درمانگاه,” دکتر گفت: Keith Stelter رئیس جمهور از مینه سوتا انجمن پزشکی از طریق e-mail. “زمان همه ما صرف ماندن در خانه و انجام کارهای اجتماعی فاصله بسیار با ارزش به این دلیل که پیش بینی شده, افراطی, اوج رخ نمی دهد قبل از ما می تواند این آماده سازی.”

مینه سوتا و ویسکانسین در حال حاضر در صورت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به ماندن در این دوره با محدودیت های اجتماعی که شبیه به کسانی که در محل در نروژ و یا اتخاذ مدل سوئد با آرامش بیشتر قوانین گفت: توماس الیور استاد جمعیت علوم سلامت در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است. زیر سوئد را مثال بیاورد بیشتر مرگ و بیماری الیور گفت.

تعدادی از شناخته شده COVID-19 موارد در مینه سوتا افزایش پنج شنبه از 5,730 به 6,228. افراد 65 ساله و مسن تر به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که زندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی هستند در معرض خطر بیشتری از COVID-19. کسانی که شرایط طیف وسیعی از ریه بیماری های جدی قلبی و سرطان به چاقی مفرط و دیابت و بیماران کلیوی که نیاز به دیالیز.

مرگ گزارش روز شنبه یک فرد در 40s خود را که ظاهرا نمی باید این مشکلات را نشان می دهد “هنوز هم وجود دارد برای رفتن به گاه به گاه برخی از موارد افرادی که زیر سن 65 که اصلا ظاهری عامل خطر که فراموش کنید بیماری شدید,” دکتر گفت: Jack O’Horo یک بیماری عفونی پزشک در کلینیک مایو.

 

کارکنان نویسندگان کتی خواندن و راشل اولسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله