بالا مینه سوتا خانه جمهوری خواه گفت: شنبه خود انجمن مسدود خواهد شد عبور از زیرساخت های عمومی استقراض بسته تا زمان صلح و وضعیت اضطراری رژیم صهیونیستی است. تیم Walz استفاده کرده است به تصویب اقامت در خانه سفارش و سایر coronavirus پاسخ اقدامات به پایان می آید.

خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت: موضع خود را در پیوند لایحه نشان دهنده اعتقاد به این که “این مهم است که مجلس درگیر در فرایند تصمیم گیری” در مورد چگونگی پرداختن به این بیماری همه گیر.

“مجلس در جلسه,” او گفت:. “… ما معتقدم که ما باید کار با فرماندار در پاسخ به COVID-19 و نگه داشتن مینه سوتا امن است.”

Walz و قانونی رهبران در هر دو طرف گفته اند که آنها می خواهند به تصویب یک لایحه استقراض است که به سرعت ایجاد شغل از طریق پروژه های ساخت و ساز هر چند آنها باقی مانده تقسیم در چه مقدار از بدهی های دولت باید در.

Daudt مخالفت بیشتر می تواند به پیچیده تر شدن تلاش ها برای رسیدن به یک توافق مقننه adjourns آوریل 18: بر خلاف دیگر اقدامات مطابق با لایحه نیاز به حمایت از احزاب اقلیت در هر دو مجلس به دیدار سه پنجم آستانه گذشت.

شنبه اعلام بازتاب نصب سرخوردگی در میان جمهوری خواهان در مورد DFL فرماندار استفاده از قدرت اجرایی در طول بیماری همه گیر. در زمان صلح و وضعیت اضطراری در ابتدا اعلام مارس 13 می دهد Walz گسترده اقتدار برای پاسخ به بحران است. اقدامات باید شامل بسته شدن مدارس و غیرضروری کسب و کار, کارگردانی, امداد رسانی به کارفرمایان و کارکنان و صدور ایالت اقامت در خانه که به تازگی توسعه یافته از طریق مارس 18.

اکثر فرمانداران سراسر کشور استفاده کرده اند emergency قدرت اجرایی برای پاسخ به بحران و اضطراری فدرال بیانیه امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت باقی مانده است در اثر. یک سخنگوی Walz در دفاع از اقدامات دولت است گفت: فرماندار در حال همکاری با قانون گذاران و فرمانداران از هر دو طرف و کاخ سفید “برای حفظ Minnesotans امن است.”

“فرماندار متعهد به گرفتن Minnesotans بازگشت به کار با خیال راحت و از او خواسته Legislaure برای پیوستن به او را با عبور قوی محلی مشاغل و پروژه های طرح” spokesmanTeddy Tschann گفت.

وضعیت اضطراری در حال حاضر به پایان مارس 13 نیازی نیست که قانونی ثبت نام کردن هر چند قانونگذاران می توانید آن را به پایان. آمریکا ساخته شده اند از چند تلاش ناموفق برای تصویب قوانین rescinding سفارش. فرماندار می تواند اندازه گیری هر 30 روز با تایید از یک مدیر اجرایی شورای ایالتی مقامات منتخب هر چند او باید تماس مقننه اگر او عمل را دوباره پس از آن موکول کرده است. Daudt گفت: او را به جای دیدن مقننه باقی می ماند در جلسه بدون اعلام وضعیت اضطراری در ماه مه گذشته به تصویب هر گونه ویروس پاسخ اقدامات است.

“ما احساس می کنیم که این رفته است در واقع دو ماه در حال حاضر که در آن ما تا به حال یک جانبه تصمیم گیری های اجرایی,” Daudt گفت. “من احساس می کنم مثل چشم های بیشتر و بیشتر ذهن در این فرایند ما را بهتر تصمیم گیری.”

Daudt گفت: او را باز به عبور از یک پیوند لایحه در طول یک جلسه ویژه بعد از این سال اگر وضعیت اضطراری همچنان از طریق تابستان هر چند او گفت که او نیز نگرانی در مورد مقادیر بالایی از استقراض با توجه به رکود اقتصادی است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله