مینه سوتا گزارش 435 جدید تایید موارد COVID-19 روز یکشنبه و 24 مورد مرگ و میر به عنوان دولت ادامه داد: در یک سرعت اضافه کردن چند صد موارد جدید بیماری در روز است.

مقامات دولتی باید مجموعه اهداف تهاجمی برای ramping تا coronavirus تست در وضعيت هشدار عمومی به انتظار افزایش تعداد موارد تایید شده در هر روز به عنوان تلاش های نظارت در حال گسترش است.

بیمارستان های دولتی و عمومی-مقامات بهداشتی شده اند تکمیل بیش از 3000 تست در هر روز از روز پنج شنبه. شماره مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش روز شنبه شامل 3,323 آزمون در دوره 24 ساعته به پایان رسید که در 4 بعد از ظهر شنبه.

تقریبا 83,000 آزمون های تکمیل شده در مینه سوتا برای تشخیص ویروس است که باعث COVID-19. اما 13,000 از آنها انجام شد و در بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه هر چند همه آزمايش مثبت گزارش شده به دولت است.

COVID-19 سربار توسط یک رمان coronavirus به نام SARS-CoV-2 اولین گزارش در اواخر سال گذشته در چین است. نمایشی بهداشت عمومی تلاش ها با هدف محدود کردن گسترش آن منجر به تعطیلی گسترده مدارس و محل کار و اماکن عمومی و ایجاد بیش از 30 میلیون آمریکایی به دنبال فدرال مزایای بیکاری در شش هفته گذشته.

تمام گفته مینه سوتا تا به حال 6,663 موارد COVID-19 تأييد تست پس از اولین مورد تشخیص داده شد بیش از هشت سال پیش در دولت است. از کسانی که 3,015 موارد یا 45% را بازگشت به بهداشت و درمان و دیگر نیازی به جدا باقی می ماند.

مینه سوتا پیشی 400 مرگ و میر در یکشنبه, جدید مرگ و میر, موجب مرگ و میر به 419. از کسانی که 338 نفر که فوت کرد-فقط بیش از 80% — شد ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا امکانات زندگی کمک.

این است که در حال توسعه داستان.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله