بوپال: “معکوس مهاجرت’ باعث بیماری همه گیر کوروناویروس باز شدن بسیاری از داستان غم انگیز مربوط به کارگران مهاجر از, Madhya Pradesh.

پلیس ترافیک به خدمت ایندور-اوجائین بزرگراه در Panth Piplani در روز شنبه می تواند باور نمی کند چشمان خود را هنگامی که آنها کشف 14 کارگران در حال انجام در داخل مخلوط بتن ساخت دستگاه برای خود بومی محل از لکنو از پونا در ماهاراشترا به ضرب و شتم مستند مقررات.

“حرکت خودرو حامل دستگاه موجب سوء ظن در میان ما از هیچ کار ساخت و ساز بود که در هر بخشی از کشور به دلیل در سراسر کشور مستند.

ما شنیده ضعیف صداهای آمدن از ظرف هنگامی که ما رفت و نزدیک به آن است. ما در بر داشت 14 کارگر داخل آن را” یکی از پلیس ترافیک که نجات کارگران گفت.

فقط یک زن و شوهر از سال پیش 46 ساله ساکن Maharajganj در منطقه اوتار پرادش سقوط در Bijasan در Barwani منطقه در حالی که دوچرخه سواری در حدود 400 متر از بیواندی در ماهاراشترا همراه با یک گروه از 11 نفر به بازگشت به خانه.

مرحوم شناخته Tabrat منصوری احساس مضطرب و سقوط به گفته مسئول Bhairavgarh ایستگاه پلیس V S Parihar.

منصوری در اثر ایست قلبی.

در ساعت اندکی از مارس 19 سه کارگر از جمله یک زن اجرا شد بیش از یک کامیون سرعت زمانی که آنها خواب بودند کنار جاده ای در Unher-Mohanpura در اوجائین منطقه.

آنها بخشی از یک 12-عضو-گروه بود که شروع سفر خود را به خانه در Mohanpura در اوجائین منطقه از Jaisalmer در راجستان.

این کارگران بودند کاهش یافته است در, Madhya Pradesh, مرز, اتوبوس, مرتب توسط راجستان دولت به ارسال آنها را به خانه های خود.

این کارگران مهاجر بودند خسته و خواب در کنار جاده منجر به این حادثه غم انگیز.

“مهاجر کارگران ترجیح داده به مرگ در آغوش اعضای خانواده خود را به جای مرگ در زمین بیگانه. ترس روان ایجاد شده توسط انواع شایعات مربوط به شیوع کروناویروس تا به حال آنها را وادار به بازگشت به خانه های خود را بدون آزار است که این امر هزینه امرار معاش خود” اشاره غذایی فعال حقوق Sachin کومار جین که در انجام مطالعه معکوس مهاجرت ناشی از این بیماری همه گیر به گفته این روزنامه در روز شنبه.

صدها نفر از مردم از جمله زنان و کودکان راه می رفت حتی 500 متر – 700 متر برای رسیدن به خود را ایجاد کرد با توجه به کمبود های حمل و نقل.

“ما راه می رفت حدود 200 متر برای رسیدن به خانه ما در Umeria از جیپور جایی که من مشغول به کار بود به عنوان یک کارگر ساختمانی. ما جان سالم به در خشک roties و چند فلفل قرمز ما در طول 4 روز سفر.

ما با مشاهده سوء ظن توسط مردم در طول راه به عنوان آنها فکر می کردند که ممکن است ما Covid-19 بيمار”, سپس سینگ که به خانه بازگشت همراه با خانواده اش از چهار گفت: این روزنامه است.

Chander رفیق از ساتنا که در حال بازگشت از جیپور اخیر همراه با یک گروه از 15 روستاییان با راه رفتن بازگو چگونه آنها خودداری خود را از با استفاده از موقت خانههای ساخته شده توسط مردم محلی در بسیاری از مکان ها در طول راه برای مهاجران از ترس که آنها ممکن است قرارداد عفونت است.

صدها نفر از کارگران مهاجر مجبور شدند به نوبت باز کردن جاده ها به عنوان آنها به طور موقت اقامت زمانی که آنها مسدود شده در مرزهای MP توسط پلیس است.

بسیاری از آنها تا به حال به صرف یک یا دو روز بدون غذا قبل از اینکه اجازه ورود به MP پس از نمایش توسط پرسنل پزشکی.

حدود 500 کارگران مهاجر بودند که در بازگشت از مکان های مختلف در گجرات به خانه های خود در Jhabua مسدود شد در مرز منجر آنها را به صحنه تظاهرات در روز شنبه.

با توجه به غیر رسمی برآورد حدود 35000 نفر از کارگران مهاجر در حال حاضر به بازگشت به خانه های خود.

“ما در حال ساخت ترتیبات را در اطراف یک لاخ کارگران مهاجر شاغل در کشورهای مختلف, بازگشت به خانه های خود را” رئیس وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت.

به عنوان در شنبه MP گزارش 2788 coronavirus موارد مثبت و 151 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله