بمبئی: در ماهاراشترا دولت روز جمعه اعلام کرد که مستند در (Covid-19) مناطق قرمز مانند بمبئی و پونا منطقه ناگپور و اورنگبد که در آن تعدادی از موارد مثبت است که در حال افزایش خواهد بود برداشته و حتی ممکن است پس از 3.

علاوه بر این حتی کارگران مهاجر که در مهار مناطق این شهرها را نمی خواهد اجازه حرکت به ایالات مربوطه می باشند. با توجه به لیست اتحادیه های وزارت بهداشت وجود دارد 14 ولسوالی در مناطق قرمز در ماهاراشترا.
 

ماهاراشترا وزیر حمل و نقل آنیل Pieraccioni گفت که دولت داده است تسهیلات به کارگران مهاجر (در گیر سبز و نارنجی مناطق) برای رفتن به ایالات مربوطه می باشند.

Pieraccioni گفت: “کارگران را به یک گروه از 1000 نفر و تهیه لیست ذکر هر یک از مسافران به نام روستا و منطقه ای و دولت (آدرس مقصد) و شماره موبایل خود را همراه با Aadhar شماره کارت. در علاوه بر این به این مهاجران نیز مجبور به ارائه گواهی پزشکی حاکی از این است که او/او می کند و نه هر گونه علائم”. لیست نیاز به ارسال به ایستگاه پلیس محلی.
 

حمل و نقل وزیر گفت که لیست ارسال خواهد شد نگران متحده و پس از آن که کشورهای مربوطه ارسال یک NOC (هیچ اعتراضی گواهی) به ماهاراشترا دولت را در ترتیبات برای سفر خود را.
 

“ما در حال برنامه ریزی برای شروع قطار ویژه برای همان. به عنوان در هر مورد نیاز قطار مرتب خواهد شد,” او اضافه شده است. دولت نیز خانههای گلی خالی برای شروع اتوبوس برای آنها. منطقه قرمز مناطق شامل بمبئی و پونا خان, Nashik, پلقر, Nagpur, Solapur, یوتمل, Aurangabad, Satara دوله, آکولا جالگاون بمبئی حومه.
 

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز جمعه گفت که coronavirus ناشی از مستند محدودیت برداشته خواهد شد و در این دولت در یک منطقه عاقلانه شیوه ای پس از مه 3 و قوانین خواهد بود آرام و با احتیاط. در پخش زنده, او گفت: آرامش از قوانین را نمی خواهد انجام شده در عجله. وزیر افزود که تلاش های انجام شده به فاز از محدودیت در منطقه نارنجی و سبز منطقه به استثنای مناطق آلوده در منطقه نارنجی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de