دبی: بیش از 150.000 سرخپوستان در امارات متحده عربی که مایل به بازگشت به خانه در میان coronavirus مستند اعمال از طریق فرایند ثبت نام آنلاین به ماموریت های اینجا با توجه به گزارش های رسانه ها.

هند ماموریت در این کشور در هفته گذشته افتتاح شد ثبت نام آنلاین برای مهاجران که مایل به پرواز بازگشت به خانه پس از گرفتن گیر در کشور در میان این مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“از 6 بعد از ظهر روز شنبه ما دریافت بیش از 150 ، 000 ثبت نام” سرکنسول هند در دبی Vipul گفت: ایسنا در روز شنبه.

یک چهارم از آنها را می خواهید به بازگشت به میهن خود را پس از از دست دادن شغل خود را, او گفت:.

با توجه به گزارش خلیج تایمز روز یکشنبه حدود 40 درصد از متقاضیان که ثبت نام کرده اند در حال آبی-طوقه کارگران و 20 درصد در حال کار حرفه ای.

“تقریبا 20 درصد دچار ضرر و زیان کار و حدود 55 درصد از کل متقاضیان از کرالا” Neeraj Aggarwal, کنسول, مطبوعات, اطلاعات, فرهنگ بیان شد که در این گزارش.

Aggarwal گفت که این ارقام را تغییر دهید به عنوان آنها در حال انتظار برای ثبت نام از کارگران از کشورهای دیگر از جمله Telangana, Uttar Pradesh و بیهار.

حدود 10 درصد از متقاضیان بازدید و دارندگان ویزای توریستی کردم که رشته در اینجا با توجه به ادامه مستند در هند.

هند تمدید مداوم مستند توسط دو هفته از آوریل 4 شامل گسترش coronavirus که تحت تاثیر نزدیک به 40 ، 000 نفر در کشور است.

Aggarwal گفت که تعداد کمی از برنامه های کاربردی را تشکیل می دهند کسانی که از زنان باردار و سایر موارد پزشکی.

پس از فرایند ثبت نام آنلاین راه اندازی شد, کنسولگری وب سایت سقوط کرد و چندین بار به علت سنگین عجله از متقاضیان که مایل به ثبت نام برای پرواز به خانه.

“این سایت شده است کار خوب در حال حاضر هر چند در آن زمان بسیاری از زمان آن را برای ایجاد ثبات در فاز اولیه با توجه به ترافیک سنگین” مشاوره کلی گفت.

او گفت که ماموریت های اینجا هنوز رتبهدهی نشده است دریافت هر گونه اطلاعات از دولت هند در مورد نحوه حمل و نقل از رشته شهروندان قیمت بلیط و یا چگونه COVID-19 نتایج آزمون از متقاضیان خواهد بود بررسی سفر خود را.

“سطح بالا وجود دارد بحث های که در مورد این چیزها او گفت:” در این گزارش.

در ضمن Norka (غیر مقیم Keralites امور) گفت: آن را دریافت کرده و در مجموع 398,000 برنامه های کاربردی از Keralites در سراسر جهان که مایل به بازگشت به خانه.

“که بالاترین تعداد از امارات متحده عربی. حداقل 175,423 متقاضیان را امضا کرده اند تا از امارات متحده عربی” Norka گفت: در یک بیانیه رسمی در روز شنبه.

آن را نیز دریافت 54,305 ثبت نام از عربستان سعودی, 2,437 از انگلستان 2,255 از ما و 1,958 از اوکراین از کسانی که مایل به بازگشت به هند از خلیج تایمز گزارش داد.

Coronavirus آلوده 13,599 مردم و ادعا 119 زندگی در امارات متحده عربی وزارت بهداشت و درمان و پیشگیری گفت: در روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله