نقش Tablighi Jamaat اعضا در گسترش coronavirus زمینه صادر کند: Adityanath

Category: کیمیا | No comments

لکنو: برگزاری Tablighi Jamaat اعضای مسئول گسترش COVID-19 Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath گفته است که با یک ویروس آلوده جرم نیست اما به پنهان کردن آن است که قطعا یکی.

رئیس جمهوری گفت: اقدام خواهد شد آنها را به “جرم”.

صحبت کردن در یک برنامه از یک کانال خبری در شنبه Adityanath گفت: “نقش Tablighi Jamaat شد اکثر زمینه صادر کند. برای دریافت یک بیماری است جرم نیست اما برای مخفی کردن یک بیماری است عفونی است که قطعا یک جنایت است. و این جنایت انجام شده توسط کسانی که در ارتباط با Tablighi Jamaat.”

“در اوتار پرادش و مکان های دیگر که در آن گسترش coronavirus شده است دیده می شود Tablighi Jamaat است که در پشت آن است. تا به حال آنها و نه بیماری و رفت و مورد مانند حامل آن پس شاید ما را کنترل شیوع کروناویروس تا حد زیادی” او گفت:.

یک Tablighi Jamaat جماعت برگزار شد و در ماه مارس در دهلی Nizamuddin منطقه به طور قابل توجهی منجر به دو برابر شدن coronavirus موارد در هند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>