دهلی نو: مداوم افزایش تعداد افراد آزمایش مثبت برای coronavirus است که انتظار می رود برای ایجاد ثبات در هر زمان به زودی, Niti Aayog, عضو, V K پل گفت: در روز یکشنبه.

او همچنین گفت: منطق پشت این تصمیم دولت برای گسترش مستند از بیش از دو هفته پس از مه 3 است که برای تحکیم دستاوردهای اول و مرحله دوم محدودیت.

در مصاحبه با PTI گفت: Paul ناگهانی در تعدادی از coronavirus موارد است که هنوز هم متمایل به مهار استراتژی است.

“منطق (در پشت گسترش مستند تا مارس 17) است که دستاوردهای مستند نیاز به تثبیت در کشور…هدف واقعی از مستند بود به سرکوب زنجیره انتقال ویروس است. بنابراین ما بدهند که اگر ما به طور ناگهانی آن را به پایان,” او گفت:.

پل که عنوان یک قدرت در تجهیزات پزشکی و مدیریت طرح برای مقابله با شیوع کروناویروس گفت که در همان زمان که در آن وضعیت خوب است باز برگزار خواهد شد با احتیاط و مراقبت است.

پاسخ به یک سوال است که آیا هند تضعیف شده به جامعه انتقال مرحله او گفت: “اساسا ما فکر می کنیم آن (افزایش مستمر در coronavirus موارد) است که هنوز هم متمایل به استراتژی مهار”.

او همچنین اشاره کرد که هند هیچ جا به این نوع از تشدید coronavirus موارد که شاهد آن در دوران قبل از مستند فاز.

“در زمان قبل از مستند ما بودند دو برابر ما تعداد موارد در هر پنج روز. قبل از آن حتی در هر 3 روز. در حال حاضر ما در حال دو برابر شدن در 11-12 روز.

“پس به طور کلی میزان گسترش کاهش یافته اما این تعداد هنوز تثبیت شد. اما ما انتظار داریم آن را برای ایجاد ثبات در هر زمان به زودی” این Niti Aayog عضو گفت.

در واکنش به انتقاد که هند انجام نمی دهد به اندازه کافی تست پل گفت: هند استراتژی تست شده و خوب تنظیم از زمان به زمان بر اساس مرحله بیماری کروناویروس.

“و ما ساخت و ما افزایش ظرفیت. امروز, ما در حال انجام بیش از 50,000 آزمون هر روز و ما انجام داده اند بیش از 7 لاخ آزمون مجموع” او اشاره کرد.

در چه خواهد بود جدید حالت عادی پس از این مستند به پایان می رسد, Niti Aayog عضو گفت: کار از خانه در هر کجا که ممکن است تبدیل به عادی تا زمانی که همه گیر است و کاملا خاموش.

“پس از این مستند به پایان می رسد جدید ما عادی است برای رفتن به بود بسیار متفاوت است. وجود خواهد داشت هیچ مجموعه ای بزرگ از مردم وجود خواهد داشت هیچ دین جماعت و یا حوادث بزرگ است.

“ما را مجبور به پوشیدن ماسک. بسیاری از چیزهایی را تغییر دهید تا همه گیر کاملا خاموش” او مشاهده شده است.

این مرکز گسترش مستند از بیش از دو هفته پس از مارس 3, زمانی که مرحله دوم این محدودیت برنامه ریزی شده بود به پایان رسید.

چند کارشناسان هشدار داده اند که این مستند است که به شدت تحت تأثیر اقتصاد و بسیاری از آژانس های رتبه صنعت و بدن را پیش بینی تیز و شیب در کشور نرخ رشد اقتصادی برای مالی جاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله