لندن: بریتانیا COVID-19 تلفات افزایش 621 به 28,131 به عنوان از آوریل 1 فقط کوتاه از ایتالیا است که تا کنون به حال جهان دوم کشنده ترین شیوع این بیماری پس از ایالات متحده است.

به عنوان بریتانیا سایه ایتالیا برای گریم وضعیت که بدترین آمار کشور در اروپا, نخست وزیر بوریس جانسون است که در مواجهه با انتقاد از احزاب مخالف که می گویند دولت او تصادفا در مراحل اولیه وقوع.

وزیر مسکن رابرت Jenrick به آخرین آمار و ارقام در خیابان داونینگ جلسه توجیهی در روز شنبه.

ایالات متحده تا به حال 64,740 مرگ و میر به دنبال آن ایتالیا با 28,710 و بریتانیا در 28,131 و سپس اسپانیا در 25,100 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ایتالیا که دارای جمعیت 60 میلیون و گفت: مرگ و میر افزایش 474 همانطور که از شنبه. انگلستان دارای جمعیت حدود 67 میلیون.

Johnson, 55, در ابتدا مقاومت معرفی یک مستند به محدود اقتصادی و فعالیت عمومی اما تغییر دوره زمانی که پیش بینی ها حاکی از یک چهارم از یک میلیون نفر می میرند.

جانسون خود مبارزه COVID-19 ماه گذشته گذراندن سه روز در بخش مراقبت های ویژه. او بازگشت به کار گفتن ملت است که مردم در سراسر جهان به دنبال در بریتانیا را “موفقیت ظاهری”.

آزمون برای کاهش مستند

او گفته است این کشور بیش از اوج اما آن است که هنوز هم به زود به استراحت مستند او تحمیل شده در مارس 23 دلیل می تواند وجود داشته باشد یک دوم اوج که او ترس ممکن است پایمال کردن بیمارستان.

این $3.0 تریلیون انگلیسی, اقتصاد جهان, پنجمین, است, به تاخیر انداختن و جانسون است که به دلیل در هفته آینده به ارائه یک راه ممکن به این کشور بازگشت به کار بدون تحریک دوم سنبله در موارد.

او مجموعه ای است پنج آزمون است که باید به ملاقات کرد قبل از اینکه او می تواند مستند – با کاهش روزانه مرگ و میر و پیشگیری از یک دوم مرگبار قله در میان آنهایی کلیدی.

دولت دانشمندان می گویند که در حالی که مرگ روزانه عوارض نشان می دهد یک روند رو به پایین آنها انتظار می رود آنها را به فلات در حالی که برای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله