در حال حاضر رفتن به اتاق یا سالن زیبایی برای تلفن های موبایل به عنوان وسوسه انگیز به عنوان یک کارائیب تعطیلات.

ساده ترین فعالیت هایی است که ما یک بار در زمان داده شده را تبدیل به چیزهای رویاهای ساخته شده است.

خواسته ما دو ده مینه سوتا مشاهیر برای به اشتراک گذاشتن اولین چیزهایی که آنها مشتاق به انجام یک بار همه گیر محدودیت برداشته می شوند.

“گرفتن مادر من در قانون رانندگی به سرم خوب زمان Emporium در Anoka, سفارش بزرگترین دیس مرغ بال و بازی pulltabs تا بانک ایالات متحده آمریکا می فرستد رسمی به من بگویید من هیچ پول بیشتر است.”

Jason Matheson, میزبان KMSP-تلویزیون “جیسون نشان می دهد” و میتالک 107.1 را “Jason & الکسیس”

“من هیجان زده در مورد گرفتن در کمدی مرحله. من هم هیجان زده به انتخاب کنید تا برخی از برنامه های کاربردی کار برای من 16 ساله. او در حال خوردن من را از خانه و خانه و من می خواهم به بازپرداخت شود.”

خدیجه Cooper, کمدین و شرکت تولید کننده از امینی ویترین “مردم از کمدی”

 

“من میخوام در آغوش مادر من و او, چاق, بوسه بر روی گونه. او 65 و دیابت است, بنابراین من نمی تواند خطر هر چیزی است. و من خدا را شکر که او در حال حاضر خوب است و می خواهید او را در اطراف برای یک مدت طولانی و طولانی.”

شروین Resurreccion بازیگر و رستوران پشت Apoy

 

“سه چیز: کوتاه کردن مو (بنابراین نه به ترساندن کسی دور رفت) تمرین برخی از موسیقی مجلسی با دوستان و قدیمی از مد افتاده کوکتل در Meritage به جشن می گیرند.”

Kyu-Young Kim, اصلی, ویولن و مدیر هنری St. Paul ارکستر مجلسی

 

“من ناخن انجام می شود. و غذا خوردن در تمام fave من رستوران. من بیمار هستم از من پخت و پز خود را!”

کت پرکینز خواننده شناخته شده برای ان بی سی “The Voice”

 

“من شماره 1 مایل است به نشستن در یک بار. این یکی از آن چیزهایی که در مورد بودن در صنعت رستوران. ما استفاده می شود به رفتن خارج بعد از کار در یک نوار گرفتن یک میان وعده آخر شب آویز کردن با مورد علاقه ما bartenders و فقط آرامش و انهدام است. من از دست نشسته در کنار غریبه و آن را برای رفتن به یک در حالی که قبل از آن اتفاق می افتد. این همه آن چیزهایی است که شما را برای اعطا درست است؟”

کریستینا Nguyen, co-owner/آشپز Hola Arepa و Hai Hai

 

“اولین بار آن را احساس می کند مانند بوفه غذا خوردن بهتر است که من تشخیص ممکن است در روز 1 — من قصد دارم به Q-Cumbers در ادینا و من و خانواده ام در حال بستن که سالاد بار 1,000 درصد است. آنها در حال اجرا هستند از مزرعه پانسمان نرم در خدمت بستنی خنده دار مزه برنج و کلم بروکلی و تخمه آفتابگردان سالاد و تمام انواع آبگوشت.”

شان مک فرسون نوازنده بیس برای Heiruspecs DJ در 89.3 فعلی و از بنیانگذاران چیزهای بی اهمیت مافیا

 

“اولین چیزی که من می خواهم به انجام? در یک ضد عفونی هواپیما! من نیاز به بازگشت به مینه سوتا است. شرکت fiveXfive چندین پروژه هنر عمومی است که باید احیا شود هنگامی که اقتصاد از خواب بیدار. وجود دارد مقدار زیادی از زمان را به نشستن در ساحل در کارلس بد هنگامی که کسب و کار در شهرهای دوقلو مراقبت گرفته است!”

Robyne رابینسون هنر رهبر و هنر هماهنگ برای شهرستان از کارلسبد کالیفرنیا.

“با هم با آشپزی ، من نمی توانم صبر کنید برای طبخ بزرگ, زیبا, غذا, نوشیدن شراب و فوق العاده شرکت. اتصال IRL شده است سخت ترین از دست دادن برای مقابله با, برای من شخصا!”

کیت Arendsبنیانگذار شوخ طبعی لذت

 

“در آغوش یک دوست. من در یک پیاده روی در شب گذشته و من دیدم که کسی تا به حال با قرار دادن یک علامت بر روی یک درخت است که گفت: “آغوش من” و من فکر کردم وای خدا که ناز اما آن را حتی نزدیک به اندازه کافی. من می خواهم مردم عادی اتصالات بازگشت. من تن از مردم در Birchwood, که در آینده برای ما محدود به خرید مواد غذایی, اما شما نمی توانید به آنها نزدیک است. شما فقط ایستاده وجود دارد 6 فوت از هم جدا. آن را عجیب و غریب.”

تریسی سینگلتونصاحب Birchwood کافه در مینیاپولیس

 

“من می خواهم به شنیدن برخی از موسیقی زنده و من می خواهم برای دیدن برخی از رقص. موسیقی و رقص همیشه باید دنبال یک دوره بودن cooped.”

چارلز باکسترنویسنده “جشن عشق” و کتاب های دیگر

 

“در فوریه. 27 من دوست ارین و من رفتم برای دیدن Dessa انجام در خیابان اول. چند روز قبل از زمانی که من متوجه شدم Dessa نمی روی صحنه رفتن تا 9:15 بعد از ظهر است که تقریبا خواب من من تعجب اگر من می تواند احضار انرژی به خارج شدن از خانه من. من در حال حاضر خیلی خوشحالم من. … تاپیک خیلی در مورد این شب که در حال حاضر به نظر می رسد غیر ممکن است و مجلل. من نگاه به جلو به زمانی که در یک جمعیت هنوز هم احساس متعالی اما یک بار دیگر احساس می کند ممکن است.”

کورتیس Sittenfeldنویسنده آمریکایی “همسر” و آینده “Rodham”

 

“اولین چیزی که من از خواب انجام می دهند زمانی که آنها در نهایت ما رایگان است رقص در پشت صحنه و انجام آنچه که من دوست دارم بیشتر. من نمی توانم صبر کنید برای انجام در مقابل مردم و احساس انرژی دوباره!”

سوفیا اریس Lizzo DJ/co-خواننده و رفتن 95.3 میزبان

 

“من از انجام. من از مردم لبخند بر لب از بیم. من از عرق کردن در یک شمالی, سونا, حاملگی سنگین افکار و شناور در پشت من در یک دریاچه پر از ستاره است.”

جان Munson, نوازنده بیس در استانداردهای جدید و Semisonic

 

“من به دنبال به جلو به داشتن یک مهمانی شام کوچک و تمام است که می رود به آماده شدن برای آن است. من می خواهم به فهرست فروشگاه پنیر و طعم نمونه قصاب خرید نان در نانوایی و انتخاب شراب (خوب شوهر من جک را به مراقبت از شراب). و سپس به اشتراک گذاری آرام غذا در این شرکت از دوستان. اما در کوتاه مدت من حل و فصل خواهد شد از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن takeout با چند نفر از دوستان.”

مریم Cerutiمدیر اجرایی مرکز هنر واکر

 

“من نمی توانم صبر برای خانواده بسته و سر به شهرستانها بنابراین ما می تواند نیازهای جدید ما برادرزاده و عمو زاده پارکر! او در آن متولد شد در پایان ماه فوریه. و من می خواهم برخی از بچه snuggles قبل از او یک wriggly کودک نو پا و دور می تواند اجرا شود از یک زوم تماس بگیرید.”

رنه Passalلنگر برای WDIO در Duluth

 

“اولین چیزی که من انجام خواهد داد زمانی که این بیش است ‘Brooklyn Nine-Nine’ در پدر و مادر من’ نیمکت در حالی که نوشیدن شراب و خوردن شکلات. روز بعد من busking در Lakewalk در دولوت و سپس نشستن در کافی شاپ و قهوه و خواندن کتاب. سپس بعد از آن شب پل [Tressler شوهرش] و من می توانم ملاقات در Vitta پیتزا برای یک تاریخ در کانال پارک. من احساس من احتمالا گریه هر بار که من به کسی که من دوست دارم در آغوش گرفتن حداقل برای هفته اول و یا پس و من احتمالا bawl در مرحله اول من زندگی می کنند نشان می دهد.”

Heinrich malan, خواننده, ویولونیست و معلم

 

“صبحانه در بندیکت را در Wayzata ناهار در چهارراه دلی و احتمالا شام در مک کورمیک را در Wayzata. من می خواهم یک پشته از پنکیک بیش از هر چیزی در حال حاضر. و فیلم. من دلم برای رفتن به یک فیلم من ساخته شده و وجود دارد 300 نفر نشسته و در حال تماشای آن است. من امیدوارم که نه رفته است.”

Pat Proftهمکاری فیلمنامهنویس “برهنه گان” که کار بر روی یک بیماری همه گیر-الهام کمدی

 

“با هم با دوستان و خانواده. آن شده است یک کمی بهتر از آب و هوا گرم است, که در آن ما می تواند خارج و صحبت چهره به چهره با یکدیگر است. اما بودن در کنار دوستان و خانواده است که ساخت این دشوار است. و البته زمانی که همه چیز عادی هستند, من می خواهم برای رفتن به رستوران و غذا خوردن. زیادی است.”

Hai Truongآشپز/صاحب Ngon اغذیه فروشی و مشروب فروشی, St. Paul

 

“من دوست دارم به سفر — آن را در خون من است. ما در حال کار بر روی بسیاری از پروژه ها با هنرمندان در لندن و نیویورک که ما می توانید ببینید. شیکاگو, L. A., Capetown — من یکی از افراد خوش شانس که می شود به سفر و تغذیه آن است.”

پیتر Brosius کارگردان هنری تئاتر کودکان و نوجوانان شرکت

“آنچه که من از دست بسیاری در طول این زمان از انزوا است دیدن دوستان و خانواده و رفتن به رستوران. اولین چیزی که من می خواهم به انجام زمانی که این بیش از این است که بچه ها و نوههایشان بیش از برای کباب کردن حیاط خلوت.”

جیم Denomie هنرمند مستقر در فرنکنیا

 

“تماشای بچه ها من بازی های ورزشی و انجام در تئاتر دوباره. به راحتی آنچه را که من از دست رفته است.”

اریک پرکینز KARE-11 مدیر ورزشی و لنگر

“من افتخار می کنم از بهداشت عمومی و پزشکان و پرستاران در خانواده است. اما همچنین می ترسم. ما در ثروتمندترین کشور در جهان و در عین حال سلامت ما کارگران هنوز هم لازم نیست که حفاظت کافی. آنها هرگز مجبور به قرار دادن زندگی خود را در خط برای مراقبت از بقیه از ما. آن سخت است به حتی نوشتن این کلمات! بنابراین حتی با آزادی بیشتر من با پوشیدن یک ماسک و غیره. و تلاش به خودم یا هر کس دیگری بیمار است. سوال این است که چه خواهد شد من زمانی که همه ما واکسینه شد ؟ Oh my God! من در آغوش مادرم و پدرم. سپس لرزش دست در دست یک غریبه کامل. من ممکن است دیوانه. قدم زدن به بالای شهر تئاتر است. رفتن به یک پاوا. برس مو کردن چهره من و نه فکر می کنم از مرگ!”

لوئیس Erdrich نویسنده از “نگهبان شب”

“اولین چیزی که من انجام دهید این است که ضربه من بدنسازی — Los Campeones. سخت! سخت واقعی!”

Gary Hinesمدیر برنده جایزه گرمی برای تلفن های موبایل از سیاهی

 

شما چه می خواهید ؟ به اشتراک گذاری آن در facebook.com/startribunevariety.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله