Illustration for article titled A Kobe Sighting, Republicans Buy Sneakers, Too, and Other Takeaways From the 3rd Night of ESPNs iThe Last Dance/i

عکس: جف Haynes (خبرگزاری گتی ایماژ)

اگر شما تماشای ESPN docu-سریال آخرین رقص تو زندگی اشتباه است. اما خوشبختانه برای شما, من هستم. بنابراین در اینجا یک روکش از چه بقیه ما رو به لذت بردن از در طول قسمت های 5 و 6.

تبلیغات

شما خوش آمدید در پیشبرد.

این است که یک کوبه رویت?

بله. بله در آن بود.

قبل از حس مشترک غالب وجود دارد مقدار زیادی از بازیکنان با برچسب “بعد از مایکل جردن”—هارولد خیش هر کسی ؟ —اما تنها یکی آمد به اندازه کافی نزدیک به مسلما پیش افتادن از او: آقای کوبه باقلا برایانت.

تبلیغات

دو درگیری در دادگاه در سال 1998 NBA همه ستاره بازی با کوبه ساخت اولین بازی همه ستاره ظاهر و اردن احتمالا ساخت خود گذشته و اردن احساس نوعی از راه درباره جوان 19 ساله که به زودی به لیگ توسط طوفان.

“که کمی Laker پسر تو را همه در یک,” اردن گفت همسالان خود در کنفرانس شرق اتاق قفل است. “او اجازه ندهید این بازی به او آمده است. او فقط می رود وجود دارد و آن طول می کشد. او فقط می رود وجود دارد و آن طول می کشد. “من میخوام این گه اتفاق می افتد. من قصد دارم این کار را در یک بازی.'”

اردن افزود: “اگر من با او هم تیمی من نمی پاس او لعنتی توپ. شما می خواهید این توپ دوباره برادر شما بهتر است دوباره بجای اول برگشتن.”

طنز از این لحظه نیست و از دست هر کسی و بعد از گفتن او هم تیمی های او که قرار بود برای قرار دادن کوبه به کار اردن اقدام به سینه خود قرار داده و تا 23 امتیاز هشت dimes و سه دزد. او همچنین با نام NBA همه ستاره بازی MVP هر چند کوبه قرار داده تا 18 امتیاز خود را.

تبلیغات

“چه شما را از من است از او” کوبه گفت. “من پنج قهرمانی بدون او هدایت من بسیار است.”

تبلیغات

به عنوان Laker افسانه تکامل را به یک زمان بزرگ آنها در نهایت توسعه برادرانه باند که تا آخرین کوبه مرگ در اوایل سال جاری.

نایک اثر

به عنوان اردن حرفه ای شروع به موشک وار رفتن او قفل شده است تا سودآور تایید معاملات با شرکت های مانند Wilson Sporting Goods و مک دونالد. اما آن را مقابله با نایک که او در ابتدا بهره صفر در آنچه که او را به یکی از پرطرفدارترین کالاها در این سیاره و انقلابی در کل صنعت کفش کتانی.

تبلیغات

“من بازی شد, بزرگترین حمایت. آنچه من در بسکتبال تعهد من به این بازی منجر به این همه چیزهای دیگر” اردن به یاد می آورد در حالی که انجام backstroke در میلیاردها دلار است. “من بازی را تمام صحبت.”

اردن پس از مترادف با نایک اما از آنجا که مادران سیاه پوش می دانم همه آن بود که او مادر است که او را دور سازی کورکورانه از امضای قرارداد با آدیداس با وجود اردن میل برای نام تجاری.

تبلیغات

“او ساخته شده من در آن هواپیما و گوش دادن” اردن گفت.

“آدیداس بود واقعا ناکارآمد در آن زمان” دیوید Faul, اردن را عامل گفت. “و آنها تا به حال فقط به من گفت:” نگاه ما دوست دارم به اردن, ما فقط می تواند یک کفش کار در این نقطه در زمان.’ من می خواستم مایکل برای رفتن با نایک زیرا آنها بزرگ تازه بدوران رسیده.”

تبلیغات

پس از Faulk امن $250,000 مقابله با کفش کتانی غول پیکر در اردن rookie او فصل تنظیم انتظارات واقع بینانه برای خود مشتری: 3 میلیون دلار ارزش فروش سال چهارم از معامله. Sneakerheads به حال برنامه های دیگر و اردن به پایان رسید تا فروش یک ذهن ترا درهم میشکنند $120 میلیون ارزش Air Jordans در سال اول خود را در مقابله به تنهایی.

تبلیغات

“قبل از Michael Jordan, کفش ورزشی بودند فقط برای بازی بسکتبال” روزنامه نگار Roy S. Johnson گفت. “ناگهان همه از یک کفش شد, مد و فرهنگ است.”

اردن و وفاداری به نام تجاری تزلزل بیش از حد; او حاضر به نمایش Reebok آرم خود را tracksuit—او تحت پوشش آن با پرچم آمریکا—در حالی که پذیرش خود را در سال 1992 مدال طلای المپیک به عنوان یک عضو از تیم رویایی.

تبلیغات

وارد Toni Kukoc

شیکاگو بولز مدیر کل جری Krause تا به حال یک رابطه عاشقانه با او 1990 دور دوم پیش نویس انتخاب, Toni Kukoc و بگویید هر کسی که گوش که کرواتی بسکتبال احساس شد که در آینده از خریداران حق رای دادن. مشکل جزئی: خریداران در حال حاضر ستاره های بزرگ مانند Pippen و اردن در دو چندان این شیفتگی با Kukoc تنها ایجاد اصطکاک بین Krause و ثابت قهرمانی تیم او در حال حاضر بود.

تبلیغات

“Krause بود مایل به قرار دادن کسی که بیش از خود واقعی کودکان و نوجوانان که به او داده بود همه چیز را ما می تواند به او” اردن گفت.

هنگامی که آن زمان برای تیم رویایی به بازی کرواسی اردن بود چه Jordan می کند: او گفت: کل تیم است که او و Pippen خواهد کرد از Kukoc. این البته منجر به جوان کرواتی بازی مانند تکمیل گه سگ به عنوان دو آینده NBA Hall of Famers mauled او در پایان دفاعی. Kukoc خواهد با پایان زخمی غرور و دوام 4 امتیاز در یک زشت 33-نقطه فوران چاه نفت.

تبلیغات

برای اضافه کردن توهین به جراحت Pippen حتی ضمنی بعد از بازی که Kukoc تعلق ندارد در NBA.

“آن نبود هیچ چیز شخصی در برابر Toni ولی ما میخوام همه چیز که ما می تواند انجام دهد به جری نگاه بد” اردن اعتراف کرد.

تبلیغات

هر چند سعی کنید به عنوان آنها ممکن است به شرمسار Krause و با فرمت Kukoc آینده خود شیکاگو بولز هم تیمی بازی بسیار بهتر در به مدال طلا بازی در برابر تیم رویایی قرار دادن تا 16 امتیاز و نه کمک در دیگر 30-از نقطه به علاوه از دست دادندرآمد اردن احترام در این فرآیند است.

تبلیغات

“پس از بازی های المپیک مایکل بود و قابل تشخیص ترین و محبوب ترین شکل ورزش—اما واقعا فرهنگی شکل در جهان” سابق NBA Inside Stuff شرکت میزبان بید پسر گفت. “او واقعا یک ستاره جهانی.”

همه که خورشید ain’t طلا

توسط ’92, اردن بود که به ارزش یک مقدار مجنون از پول است. یکی از بزرگترین دلایل او را به مانند یک دارایی ارزشمند برای هر دو لیگ و حمایت شرکای بود چرا که او بازداشتند هر چیزی که به طور بالقوه می تواند به خطر اندازد کیسه های خود را و یا لکه بکر خود شهرت. این تصمیم اما آمد و در یک شیب هزینه به عنوان امتناع خود را به اهرم قدرت و اعتبار به حمایت از ذکر علل به حال سیاه و مردمی به دنبال او یک وری.

تبلیغات

یکی از بدنام ترین نمونه از این بود که اردن کاهش یافته است به طور علنی تایید هاروی گانت سیاه دموکرات در حال اجرا برای سنا در سال 1990 در زادگاه خود در کارولینای شمالی. اما آن را فقط امتناع خود را برای عموم ثبت شرکت گانت که سیاه و سفید مالیده مردمی راه را اشتباه شد این واقعیت است که گانت در حال اجرا بود در برابر بدنام نژادپرستانه-باسن-نژادپرستانه به نام جسی هلمز (که به پایان رسید تا برنده) و یک نقل قول خاص نسبت به اردن تایید کرد که در آن خود را تعلقات غیر روحانی: “جمهوری خواهان خرید کفش ورزشی, بیش از حد.”

“در این بیانیه که ظهور, ‘جمهوری خواهان خرید Nikes, بیش از حد برای تلفن های موبایل به عنوان اگر مایکل گفت: “من ثروت شخصی مهم تر از سیاست من به عنوان آن مربوط به موضوع مسابقه” اشاره کرد نویسنده و مربی دکتر تاد بوید گفت.

تبلیغات

با حقیقت در حال حاضر در اختیار اردن سوگند او گفت که در jest—احساس رایگان به رول چشمان خود را, چرا که من مطمئن شوید که به عنوان جهنم بود—و توضیح می دهد که چه چیزی باعث می شود او را متفاوت از کسی مثل محمد علی که بود, قوی, مهم نیست چقدر بد سفید امریکا سعی در نابود کردن او.

“من ستایش محمد علی برای ایستادن برای آنچه اعتقاد داشت اما من هرگز خودم را به عنوان یک فعال” اردن گفت. “من خودم را به عنوان یک بازیکن بسکتبال است.”

تبلیغات

یا ترسو.

در این مثال دو به طور کامل قابل تعویض با توجه به اردن به ظاهر از آن ساخته شده ماموریت خود را در زندگی به اجتناب از پرداختن به مسائل اجتماعی.

تبلیغات

اما من حدس می زنم که خواهان خرید Nikes, شما نمی سمت چپ با هر گونه انتخاب دیگر, متعجب?

تبلیغات

متاسفانه برای مایک هاروی گانت وضعیت نبود تنها چیزی که chipping دور در خود رمز و راز. در ژانویه سال 1992 روزنامه نگار ورزشی سام اسمیت کاهش یافته است او بهترین فروش کتاب, اردن, قوانین, که شامل برخی از unflattering ناشناس نقل قول—گفته از بولز به جلو هوراس گرانت—که دقیقا نمی رنگ اردن در بزرگترین نور است. میل شدید او به قمار نیز شد صفحه اول اخبار او پس از آغشته کردن به شهر آتلانتیک در وسط سال 1993 برگشتی. رسانه ها کرده شد با اردن قمار و او از اذیت به مبارز در نهایت خشمگین.

“چون من می تواند به توقف قمار” اردن گفت: کانی چانگ وقتی پرسید که آیا او تا به حال یک مشکل قمار. “من یک رقابت مشکل است. رقابتی مشکل است.”

تبلیغات

همه چیز بی نهایت بدتر زمانی که اردن مجبور شد به شهادت در دادگاه و توضیح $57,000 بررسی کنید که او نوشت به کار شخصیت به نام باریک Bouler. علاوه بر این یکی از رفقا گلف, ریچارد Esquinas همچنین ادعا کرد که اردن را به او بدهکار بیش از یک میلیون دلار برای شرط آنها ساخته شده در fairway.

تبلیغات

خشم شخصیت او را مورد حمله اردن حاضر به صحبت با رسانه ها و به جای آن در زمان ناکامی خود را در فقیر نیویورک نیکز پیشرو گاو به نهایی سه-سنگ پس از بازگشت از یک 0-2 سری کسری بودجه در سال 1993 فینال کنفرانس شرق مقابل نیکز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله