دهلی نو: ناوگان جت های نظامی در روز یکشنبه انجام شده دیدنی پرواز-گذشته بیش از این سرمایه های ملی به عنوان بخشی از یک کشور ورزش برای قدردانی به lakhs از پزشکان و متخصصین بهداشت کارکنان و کارگران خط مقدم مشغول مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این جت های نظامی از جمله سوخو-30 MKI MiG-29 و جگوار و پرواز بیش از Rajpath دهلی نو را centrepiece بلوار و سپس orbited در سراسر شهرستان برای حدود 30 دقیقه از 11 am.

نخست وزیر حمل و نقل هواپیما C-130 نیز انجام شده جداگانه پرواز-گذشته پوشش دهلی نو و شورای ملی مقاومت منطقه است. هواپیما پرواز در ارتفاع تقریبی 500 متر تا 1000 متر نگهداری هوافضا ایمنی داشته باشید.

رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat روز جمعه اعلام کرد که سه خدمات را به انجام یک سری از فعالیت ها برای تشکر از “تاج رزمندگان”.

تشکر-دادن فعالیت های آغاز شده با گذاشتن تاج های گل اهدا در پولیس ملی یادبود در دهلی نو به افتخار پرسنل پلیس مستقر در اجرای سراسری مستند, مقامات گفت.

علاوه بر دهلی نو, نیروی هوایی هند در حال انجام پرواز-pasts در چندین شهر دیگر از جمله بمبئی جیپور احمدآباد, گواتی, Patna و لکنو سرینگر Chandigarh Jaipur, Bhopal, حیدرآباد, بنگلور, Coimbatore و تریواندروم گفتند.

هلیکوپتر از نیروی هوایی اسرائیل و نیروی دریایی هند نیز در حال پرواز بر فراز بیمارستان درمان coronavirus بیماران و گلبرگ به عنوان یک ادای احترام به تاج رزمندگان.

گروههای نظامی هستند و همچنین بازی “وطن پرست آهنگ” خارج های مختلف مدنی بیمارستان درمان coronavirus بیماران در سراسر کشور است.

شرقی فرماندهی نیروی دریایی و غربی فرماندهی نیروی دریایی در حال روشن کردن تعدادی از کشتی ها در لنگرگاه از 7.30 ساعت به نیمه شب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله