نه جلوتر از خودمان را Aaron Rodgers بزرگترین کارفرمایی که تا کنون برای بازی وایکینگ ها و یا فقط در سه, و چگونه به خوبی او کار با quarterbacks مربی برت Favre?

اگر شما فکر می کنم این طنز شما نبوده و با توجه به هکرها وایکینگ ها تاریخ بزرگ NFL quarterbacks یا NFL را رویکرد جدید به مگا قرارداد.

اول, اجازه دهید فقط می تواند منطقی در این مورد. اگر وجود دارد می توان به قتل اورلئانز در ایالات متحده در سال 2020 اگر دولت آمریکا می تواند اذعان به وجود بشقاب پرنده ها و دندانه در اخبار چرخه مطمئنا Aaron Rodgers پوشیدن بنفش است که به سختی در خارج از قلمرو امکان است.

به یاد داشته باشید هرگز وجود هر گونه راه Favre همیشه می تواند بازی وایکینگ ها و سپس براد Childress شد چیدن او را در فرودگاه. “غیر ممکن” است فقط یک کلمه استفاده می کنیم برای چیزهای ما نمی نمیفهمد نشده است. بنابراین اجازه دهید این را بفهمند.

Vikings کارفرمایی کرک عموزاده امضا شده است از طریق 2022 در فصل. راجرز امضا شده است با رنگ سبز خلیج طریق 2023.

بزرگ NFL quarterbacks غالبا خود را ترک اصلی فرانچایز به پایان حرفه خود را با تیم های دیگر. Favre به پایان رسید با وایکینگ ها. جو مونتانا به پایان رسید کار خود را با سران جانی Unitas با شارژر جو Namath با قوچ, Peyton منینگ با Broncos و تام بردی با شارژر. (فقط صبر کنید.)

هکرها انتقال استادانه از Favre به راجرز با Favre گذراندن یک سال با جت قبل از بازنشستگی و سپس unretiring به ثبت نام با وایکینگ ها.

در حال حاضر هکرها را صرف دور اول پیش نویس انتخاب در اردن عشق به راجرز جایگزینی احتمالی و راجرز است 36 و آینده یک فصل است که در آن او به رهبری خیلی خوب فهرستی به NFC قهرمانی بازی.

من فکر می کنم که هکرها در حال ساخت یک اشتباه بزرگ nudging راجرز نسبت به خروج اما اگر آنها می خواهند به حرکت بر روی آنها می توانید.

راجرز حمل $51 میلیون مرده کلاه آمار در سال 2020 است. که تعداد سقوط به $31.5 میلیون 2021, $17.2 میلیون در سال 2022 و $2.852 میلیون دلار در سال 2023.

بنابراین هکرها به نظر می رسد عاقلانه به صبر کنید تا زمانی که حداقل پس از 2021 فصل به قطع راجرز و نصب عشق به عنوان استارتر خود را.

تیم NFL شده اند تمایل بیشتری در سال های اخیر به خوردن آنچه به نظر آنها بد قرارداد. اتلاف حقوق و دستمزد کلاه فضایی در یک رفتگان بازیکن خوبی نیست اما هکرها نمی خواهد برای اولین بار به این باور است که آن را بهتر از نگه داشتن مشکل و یا پرداخت بازیکنان.

دلفین میامی در زمان $18.4 میلیون مرده-کلاه ضربه زمانی که آنها معامله Ryan Tannehill به تیتان است. به New York Giants خوردند 16 میلیون دلار به تجارت Odell بکهام جونیور و استیلرز خوردند $21.1 میلیون به حرکت از آنتونیو قهوه ای است.

از خالص پرسنل نظر آن را می سازد هیچ حس برای هکرها به پرداخت یکی از بهترین quarterbacks در NFL تاریخچه به بازی نه برای آنها. اما اگر گزارش ها نشان می دهد که هکرها در حال خسته از راجرز نفس دقیق آنها می تواند شانس آن را.

عموزاده امضا برای سه فصل بیشتر از جمله 2020. او حامل یک $62 میلیون مرده کلاه آمار در سال 2020 است. این آبشار به $41 میلیون دلار در سال 2021 و 10 میلیون دلار در سال 2022.

بنابراین 2022 در فصل هزینه های مالی از هکرها برش راجرز و وایکینگ ها برش عموزاده خواهد شد تا حد زیادی کاهش می یابد. توسط 2023 عموزاده خواهد شد یک عامل رایگان و هزینه برش راجرز بسیار ناچیز خواهد بود.

در نظر بگیرید که وایکینگ ها نیست به احتمال زیاد جانشین برای عموزاده. در نظر بگیرید که ارتباط بین جغرافیا و راجرز پس بی دست و پا در بهترین حالت تکامل یافته است به چیزی شبیه به یک دوستی. Favre می توانید بگویید راجرز در مورد مثبت بازی در مینه سوتا و هیجان از ضرب و شتم هکرها مغز اعتماد که دوری او.

در نظر بگیرید که در NFL بزرگ quarterbacks باد در عجیـب ،

راجرز به وایکینگ ها ممکن است قریب الوقوع و یا حتی به احتمال زیاد اما آن را بیشتر احتمال دارد از ورود قتل اورلئانز و خمیازه کشیدن در مورد کامپیوتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله