کوچی: بیش از 1.5 لاخ Keralites رشته در کشورهای دیگر با توجه به Covid19 ملی مستند خود را شروع خواهد کرد بازگشت از سفر را به کرالا از امروز. مقامات شروع به صدور سفر می گذرد برای کسانی که ثبت نام با غیر مقیم Keralite امور (NORKA) وب سایت.

ورود Keralites بازگشت از کشورهای دیگر محدود شده است از طریق مرز شش امتیاز در سراسر کشور. دولت در حال حاضر chalked از یک طرح اقدام برای دریافت رشته Keralites.

این Covid19 پروتکل مانند بهداشت و درمان بررسی کردن و ضد عفونی وسایل نقلیه خواهد بود به شدت با پیروی در تمام نقاط ورود. پس از ورود به کشور آنها را قرنطینه می شود و یا در خانه های خود و یا در انزوا مراکز. محلی بهداشت را نظارت بر آنها را به طور منظم در طول دوره قرنطینه.

Inchivila در تریواندروم Aryankavu در کلم, Kumily در ایدوککی, Walayar در پلککد, Muthanga در Wayanad و Manjeshwaram در Kasargod به شش نقطه ورود.

دولت دستور کسانی که ثبت نام با NORKA وب سایت خود را برای شروع سفر بازگشت تنها پس از سفر خود را عبور می کند.

در حالی که بازگرداندن Keralites اولویت داده خواهد شد و به کسانی که رفت و برای درمان پزشکی و دانشجویان و کسانی که برای شرکت در امتحانات زنان باردار کودکان و سالمندان. قبلا وزیر Pinarayi Vijayan گفته بود که کسانی که رفت و به کشورهای همسایه مانند کارناتاکا و تامیل نادو برای کشاورزی کار خواهد آورد و بر اساس اولویت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله