– رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک واکنش سریع روز یکشنبه پس از رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش به نام برای وحدت ملی. او مورد حمله بوش.

وحدت ملی تهمت روشن ساخته نشده بود در دستور کار خود برای روز حتی به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس که ویران کرده, کشور, گذشت, 67,000 و ده ها میلیون نفر از خارج-از-کار آمریکایی ها در تلاش برای به دست آوردن.

در میان مرگ و ویرانی رئیس جمهور مشغول بود نه تنها assailing بوش اما یکی دیگر از سلف و همچنین استقبال از حاشیه تئوری توطئه را متهم سابق رئیس جمهور باراک اوباما از متفکر یک “جعل” به او را پایین. تهمت نیز حمله برجسته دموکرات کنگره denigrated رسانه ها و تهدید به خودداری از کمک به دولت ضربه توسط ویروس مگر اینکه آنها متمایل به خواسته های خود را در سیاست های مهاجرتی است.

سپس او برنامه ریزی شده برای پایان دادن به روز خود را با یک ظاهر در فاکس نیوز با هدف در صحبت کردن به این کشور به عنوان یک کل اما به سیاسی خود را پایه شش ماه تا روز قبل از انتخابات نوامبر headlining مجازی “تاون هال” در این بیماری همه گیر در یادبود لینکلن به نام دیگری جمهور قبلی که معروف یک بار هشدار داد که “یک خانه تقسیم شده علیه خود را نمی تواند ایستاده.”

پیام های روز تأکید کرد که یک بار دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند مشاهده در انتخابات ریاست جمهوری در همان راه به عنوان قبلی خود کارکنان علاقه combativeness بیش از مصالحه و حتی در زمان بحران ملی. برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که یک فرمول است که کار کرده است و یکی است که در می یابد او در راحت ترین و با اعتماد به نفس.

او به طور منظم scorns این تصور که او باید بیشتر “ریاست جمهوری” با رد این مفهوم به عنوان ضعیف و خسته کننده است. اما از آن است که در لحظات مانند این است که خروج خود را از هنجارهای اداره می شود بیشتر مشهود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که صرف تعطیلات آخر هفته در کمپ دیوید در گریز از آنجا که بسیاری از ملت شروع به قفل کردن در اواسط ماه مارس به نظر می رسید peeved در سه دقیقه پیام ویدئویی ارسال شده توسط بوش ساخته شده است که هیچ اشاره ای به رئیس جمهور فعلی اما هشدار داد در برابر تعصب در زمان خطر است.

“اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که چگونه کوچک تفاوت های ما هستند و در برابر این تهدید مشترک,” بوش گفت: در تولید حرفه ای تصویری مجموعه ای در برابر موسیقی و عکس از کارکنان پزشکی کمک به قربانیان ویروس و عادی آمریکایی با پوشیدن ماسک. “در تحلیل نهایی ما هستند نه حزبی رزمندگان. ما انسان ها به همان اندازه آسیب پذیر و به همان اندازه فوق العاده در نزد خدا. ما ظهور یا سقوط و ما مصمم به افزایش است.”

در حالی که بوش ذکر هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن نام رئیس جمهور نشسته به وضوح در زمان پیام به عنوان یک ضمنی و ملامت. در یک پیام توییتر تهمت بازنویسی یک فاکس نیوز شخصیت و گفت: “آه خداحافظ راه من درک پیام از رئیس جمهور سابق بوش اما جایی که او در طول استیضاح خواستار قرار دادن تعصب را کنار بگذارند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اضافه شده در صدای خود را: “او هیچ جا یافت می شود در صحبت کردن در برابر بزرگترین جعل در تاریخ آمریکا!”

ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و پس از یکی دیگر از سلف ترجمه یک صدای جیر جیر از یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن سایت متهم اوباما از توطئه علیه او. “شواهد ظاهر شده است که نشان می دهد باراک اوباما بود و یکی از در حال اجرا روسیه جعل گفت:” پیام اصلی بازتوییت شده توسط رئیس جمهور.

تهمت نیز اعلان مجدد پیام های حمله به Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا رهبر خانه مدیران که محاکمه رئیس جمهور در مجلس سنا استیضاح محاکمه این سال و تعهد به انکار فدرال پول به قید وثیقه از زندان بیرون آمده است که حفظ پناهگاه سیاست های حفاظت از برخی از مهاجران در این کشور غیر قانونی است. در کمتر چابک لحظه رئيس جمهور هم زمان را برای ارسال یک پیام ستایش او گلف در اسکاتلند است.

بوش در پیام های تصویری بخشی از یک سری از ویدئوها پخش آنلاین به عنوان بخشی از یک تا 24 ساعت livestreamed پروژه “تماس متحد” که همچنین برجسته اپرا وینفری تیم شرایور, جولیا رابرتز, Martin Luther King III Sean Combs, کوئینسی جونز, نائومی جاد اندرو یانگ و دیگران.

بوش گفت که او تا به حال هیچ پاسخ به تهمت پیام. “این ویدئو بخشی از یک رویداد به نام” فراخوان برای متحد,’ ” گفت: فردی فورد سابق رئیس جمهور رئیس ستاد. “من امیدوارم که کسانی که پوشش آن را به مقاومت در برابر وسوسه به استفاده از آن به عنوان یک تماس به تقسیم.” اوباما را تا به حال هیچ نظر.

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون نیز تحویل یک پیام صحبت کردن به یک دوربین در چه شبیه یک چت تصویری از خانه خود را. “ما به یکدیگر نیاز دارند و ما بهتر است زمانی که ما با هم کار می کنند,” او گفت:. “که هرگز روشن تر برای من به عنوان من را دیده اند شجاعت و کرامت از اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و همه افرادی که در حال کمک به آنها را به ما ارائه مواد غذایی, حمل و نقل ما ما خدمات اساسی به دیگر کارگران ضروری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به تماس با پیشینیان خود را برای کمک به این کشور با هم در طول این بیماری همه گیر. روسای جمهور گذشته ساخته شده یک نقطه جلب سابق کارکنان کاخ سفید از هر دو طرف در زمان بحران به نشان ملی حل و فصل و وحدت است.

بوش استخدام پدرش رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و کلینتون برای پاسخ به یک ویرانگر سونامی در آسیا و سپس به طوفان کاترینا. اوباما خواسته جوانتر بوش و کلینتون پاسخ به زلزله در هائیتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از اتحاد اخراج ایده تماس پیشینیان خود را برای کمک یا برای شرکت یا حتی به ارائه مشاوره. “من فکر نمی کنم من قصد دارم به یاد بگیرند که چقدر به او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد این ایده در ماه مارس است. “من حدس می زنم شما می توانید می گویند که احتمالا وجود دارد یک تمایل طبیعی به تماس بگیرید.”

بوش هرگز از طرفداران خود را همکار جمهوری خواه رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و برادرش جب بوش برای نامزدی در سال 2016 و با انتقاد از 43 رئیس جمهور رکورد بارها و بارها. بوش حاضر به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن است که سقوط و گفت او رای دادند “هیچ یک از موارد فوق” به جای. در حالی که آشفته تهمت رهبری بوش تا حد زیادی آرام نگه داشته پس از آن با چند استثنا دارد از جمله به عنوان یک سخنرانی در نیویورک و مداحان برای بهداشت ، جان مک کین که به عنوان دیده می شود ضمنی غرب از وقت.

در پیام ویدئویی خود در روز شنبه خار به یاد می آورد دشوار روز پس از سپتامبر. 11, 2001. “اجازه دهید ما به یاد داشته باشید, ما با آن مواجه بار تست قبل از او گفت:” به عنوان تصاویر فلش بر روی صفحه نمایش از او آرامش بستگان کشته شدگان در این حملات است. “پس از 9/11, من تو را دیدم یک ملت بزرگ ظهور به عنوان یک افتخار شجاع به سرند با عزادار و به آغوش اجتناب ناپذیر وظایف جدید. و من هیچ شکی ندارم اصلا که این روح از خدمات و فداکاری زنده است و به خوبی در امریکا است.”

بوش نیز شفقت یک صفت که برنده تا حد زیادی اجتناب در طی این بیماری همه گیر در حمایت از نشان دادن آنچه که او در نظر استحکام و خوش بینی. “اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که همدلی و ساده مهربانی ضروری ابزار قدرتمند ملی بازیابی” بوش گفت. و او اضافه کرد: “اجازه دهید به یاد داشته باشید که درد و رنج تجربه ما به عنوان یک ملت نمی افتد به طور مساوی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله