زمانی که کامرون Dantzler بازی فوتبال دبیرستان به عنوان یک سفت چسبیده cornerback در Hammond, La., او لقب “سوزن.”

چرا ؟ “من همیشه لاغر” Dantzler گفت: “و هنگامی که من به شما رسید آن را صدمه دیده است.”

جاسازی شده در نام مستعار — که Dantzler عینک سفارشی ساخته شده, پیراهن خود را در مقدماتی کنفرانس خبری — درجه که cornerback تمایل به دست کم گرفت. می سی سی پی امور خارجه محصول خود می بالد در بسته بندی بیشتر از یک پانچ از 190 پوند قاب نشان می دهد. آژانس او فرستاده می شود تیم های تصویری از Dantzler در حال اجرا 40 yard dash در یک نرم افزار بعد در Baton Rouge, La., برای اثبات 4.64-بار دوم او نوشته شده در ترکیب محصول از یک چهار سر ران آسیب; این ویدئو نشان داد Dantzler در حال اجرا یک دست-بهنگام 4.38. حتی پس از او خودش را به عنوان یک پوشش گوشه با کنترل رسیور مانند LSU را Ja’Marr تعقیب در طول سال 2019 فصل Dantzler تضعیف و به دور سوم این پیش نویس که وایکینگ ها در زمان او با 89 به طور کلی انتخاب کنید.

عدم هیاهو در اطراف Dantzler بازی می تواند در نهایت کار به وایکینگ ها’ بهره مند شوند. آنها او را دوم گوشه ای از آنها انتخاب شده و در دو روز اول از این پیش نویس جفت او را با دور اول انتخاب جف Gladney در تلاش برای بازسازی خود cornerback گروه پس از خروج از خاویر رودز, Trae Waynes و Mackensie الکساندر این offseason. مانند Gladney, Dantzler ساخته شده خود را در کالج رزومه در تمایل به چالش رسیور با بدنی سبک پوشش; با توجه به Pro Football Focus quarterbacks ارسال شده تنها یک 57.0 رهگذر امتیاز زمانی که آنها هدف او در فصل گذشته.

“من فکر می کنم اولویت است — Zim [مربی مایک زیمر] می گوید: این بهترین — اجازه ندهید گیرنده گرفتن توپ” مدیر کل ریک Spielman گفت. “او یک بچه جوان که هنوز بلوغ و رشد را به بدن خود را, اما او چنین منحصر به فرد ظهر و ورزشکاری است که می رود همراه با آن ظهر به او فرصتی بود گوشه ای در این لیگ است.”

آیا Dantzler دارای صفات فیزیکی برای رسیدگی NFL گیرنده می تواند تعیین کند که چگونه او موفق است در انجام زیمر را فرمان برای خود گوشه. او اضافه وزن قبل از ترکیب زیر برنامه از می سی سی پی امور خارجه تغذیه پاملا بارتز اما گفت که او همواره در حال سوخت و ساز بدن بالا است که برگ های او در تلاش برای نگه داشتن وزن خود را تا. او وزن در 188 پوند در ترکیب و در هفته گذشته گفت: او تا به 190 در حال حاضر.

“این چیزی است که من می دانستم که من می خواهم به کار بر روی گرفتن قوی تر و بهتر است,” او گفت:. “من انجام شده است که. من در تلاش برای انجام همه چیز [که] من تا به حال یک نقطه ضعف در بازی زمانی که من در کالج بود.”

کلیپ از Dantzler 40-حیاط داش Spielman گفت: به وایکینگها’ پیشاهنگی فرصت دیگری به دست زمان او ، “شما می توانید بگویید اگر آن را 4.6 یا 4.3,” Spielman گفت. “معمولا آن را جایی در میان.”

وایکینگ ها یک زمان بود که سریع تر از 4.64 Dantzler زد در ترکیب Spielman گفت. “آن را بزرگ بوده است به پایین وجود دارد و زمان او را در فرد اما متاسفانه این نیست که در آن ما در حال حاضر,” او گفت:. “اما آن را به ما داد خیلی خوب نشانه — کمی ضرب دیده و هنوز هم سعی کردم دل و روده آن را از طریق در ترکیب, اما من می دانم که او بازی می کند سریع تر از آنچه که خود را 40 بار بود که در ترکیب.”

مانند رودز Dantzler شد مربی سابق NFL cornerback ترل Buckley. او ذکر شده گوشه Jalen رمزی و ریچارد شرمن به عنوان بازیکن او تلاش می کند به تقلید. “آن دسته از بچه ها که اعتماد به نفس و تکبر راه رفتن در گوشه سمت” او گفت:. “من فقط سعی کنید به نقد و سعی کنید برای مطابقت با بازی من به چگونه آنها را در انتظار آنهاست.”

او نیاز به پر کردن و مانند رودز او را مجبور به یادگیری خط بین فیزیکی پوشش و تصویب دخالت در NFL. اما Dantzler به نظر می رسد اعتماد به نفس او در حال رفتن مکان: او در حال حاضر راه اندازی یک کمپین برای فروش “سوزن” پیراهن میپوشید در پیش نویس آخر هفته در یک همکاری با کودک گرسنگی امداد کمپین هیچ بچه ای گرسنه است.

خود نام مورد Dantzler معتقد است که یک وایکینگ ها طرفداران می خواهند بدانند که به زودی.

“[زیمر] او را دوست دارد, cornerbacks بزرگ و سریع و تند و زننده” Dantzler گفت. “من فقط می خواهم به انجام آنچه من می توانم برای کمک به تیم و کمک به یک سوپر باول به سازمان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de