به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش ما از خوانندگان خود خواست آنچه می خواهید بیشتر بدانید در مورد تاثیر آن, پیشگیری و درمان است. این است پاسخ به یکی از این سوالات. شما می توانید پیدا کردن پاسخ های بیشتر در اینجا.

من furloughed از یک هتل کار هستم و بیکاری دریافت. اگر چه آنها به خاطر من و من احساس نمی, آن است که یک محیط امن برای کار به دلیل عدم [تجهیزات حفاظت شخصی]? آیا من از دست بیکاری ؟

بسیاری از Minnesotans ممکن است به زودی به خواسته بازگشت به کار به عنوان فرماندار برطرف بسته شدن سفارشات در برخی از کسب و کار. اما اگر برخی حاضر به بیرون رفتن از نگرانی های سلامت آنها خواهد شد به احتمال زیاد از دست دادن مزایای بیکاری.

وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی (عمل) می گوید که مردم قادر به بازگشت به کار “نیاز به انجام این کار” و یا در خطر تبدیل شدن به واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

“اگر شما دلایل بهداشتی یا caretaking مسئولیت و سپس شما باید در خانه بمانند و شما به احتمال زیاد همچنان به واجد شرایط برای بیکاری عمل” کمیسر استیو گرو در بیانیه ای گفت. “اما اگر شما یک سفت و سالم در غیر این صورت کارگر بیمه بیکاری نیست و قادر به پرداخت به شما اگر شما تمایل به ماندن در خانه.”

استثنا هستند مشخص شده در مارس اجرایی منظور از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz. کسی که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد و یا خطرات آلوده کردن سایر کارگران باقی می ماند ممکن است واجد شرایط در صورتی که یک پزشک داشته باشید.

وید Lüneburg, ضبط, منشی, در متحد کردن اینجا محلی 17 که نشان دهنده مهمان نوازی کارگران گفت: بسیاری از کارگران ممکن است در ابتدا ترس از اینکه به یاد می آورد بازگشت به کار.

“من فکر می کنم وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از پرسش ها و بسیاری از سردرگمی حداقل در مورد آنچه که انتظار می رود از مردم و اگر آنها می تواند به کاهش کار و آنچه که به معنی بیکاری آنها شده است که آنها دریافت” Lüneburg گفت.

کارگران همچنین ممکن است واجد شرایط باقی می ماند اگر کارفرمای خود است نه زیر مناسب پروتکل های ایمنی عنوان شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های مینه سوتا وزارت بهداشت و اداره ايمنی و بهداشت شغلی.

چرا که مردم برای استفاده از بیکاری باید نشان دهد آنها به دنبال “اشتغال مناسب” اما منظور اجرایی مشخص می کند که این شامل اشتغال است که ممکن است به خطر اندازد سلامت مردم است. واجد شرایط بودن در موقعیت های شبیه به آن خواهد بود تعیین می شود در یک مورد به مورد و بر اساس.

دولت وزارت کار و صنعت می گوید: کارکنان حق دارند حاضر به کار در شرایط نا امن در اطراف یک “عامل عفونی” مانند coronavirus.

“کارفرمای شما ممکن است آتش شما و یا در غیر این صورت در برابر تبعیض و شما را در ایمان خوب امتناع از انجام وظایف محوله اگر شما خواسته کارفرمای خود را برای اصلاح شرایط خطرناک اما آنها باقی می ماند نارسای” آژانس نوشت: در یک بررسی اجمالی از کارگر حمایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله