آموزش عالی در ایالات متحده گران است و منجر به فلج بدهی مالی برای بسیاری از جوانان—به طوری که یکی از اصلی ترین وعده های انتخاباتی از سابق انتخابات ریاست جمهوری نامزد برنی ساندرز بود به صرف وام های دانشجویی. به طوری که دانش آموزانی که پرداخت کرده ام یک بمب برای مشهور پردیس تجربه در لیگ برتر دانشگاهها ارسال شد صفحه اصلی برای یادگیری آنلاین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آنها احساس نمی کنند آنها ارزش پول خود را.

در حال حاضر دانش آموزان در بیش از 25 دانشگاه ما در حال تشکیل پرونده های حقوقی علیه خود را در مدارس خواستار بازپرداخت جزئی در شهریه و هزینه های پردیس گفت: آنها در حال گرفتن کالیبر آموزش و پرورش آنها وعده داده شده بود.

مناسب دانش آموزان می گویند باید پرداخت نرخ پایین تر برای بخشی از این مدت که ارائه شد آنلاین با این استدلال که کیفیت آموزش بسیار پایین تر از درس و تجربه است.

کالج, اگر چه رد این ایده است که بازپرداخت به منظور هستند. دانش آموزان در حال یادگیری از همان اساتیدی که تدریس در دانشگاه ها گفته اند و آنها هنوز هم درآمد اعتبارات نسبت به مدارک تحصیلی خود را.

Grainger Rickenbaker, 21 که ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه دانشگاه درکسل در فیلادلفیا گفت: کمی وجود دارد و تعامل با دانشجویان و یا اساتید و برخی از کلاس ها در حال تدریس تقریبا به طور کامل از طریق فیلم های ضبط شده با هیچ زندگی می کنند سخنرانی یا بحث.

دیگر دانش آموزان گزارش تجارب مشابه در جاهای دیگر. شکایت علیه دانشگاه کالیفرنیا در برکلی می گوید: برخی از اساتید به سادگی آپلود تکالیف با آموزش تصویری در همه. یک مورد در برابر دانشگاه می گوید: در کلاس بحث شده است مانع و “کیفیت و دقت علمی دوره های آموزشی به طور قابل توجهی کاهش یافته است.”

در یک مورد در برابر دانشگاه ارشد دانشجوی مهندسی گفت: بسته شدن مانع است او را از اتمام ارشد پروژه ساخت یک هواپیما. “هیچ دوره آنلاین می توانید شبیه سازی قابل اجرا در دنیای واقعی تجربه” او امیدوار است برای به دست آوردن از این پروژه شکایت می گوید.

کلاس اقدام دعاوی خواستار بازپرداخت شهریه واصل شده اند در برابر حداقل 26 کالج هدف معتبر دانشگاه های خصوصی از جمله قهوه ای, کلمبیا و کورنل همراه با مدارس دولتی از جمله میشیگان دولت پوردو و دانشگاه کلرادو در بولدر.

برخی از لباس های جلب توجه به مدارس بزرگ ذخایر مالی و گفت کالج ها ناعادلانه خودداری بازپرداخت حتی در حالی که بقیه آنها را در اوقاف است که اغلب پیش افتادن از 1 میلیارد دلار.

چندین دانشکده کاهش یافته است به نظر در دعاوی اما برخی از گفت: دانش آموزان باید ادامه داد به آنچه آنها پرداخت می شود.

کن McConnellogue سخنگوی دانشگاه کلرادو گفت: این ناامید کننده است که مردم شده اند خیلی سریع به پرونده های حقوقی تنها چند هفته به این بیماری همه گیر. او گفت که مناسب به نظر می رسد رانده شده توسط تعداد کمی از “فرصت طلب” شرکت های حقوقی.

وکلا به نمایندگی از دانش آموزان می گویند که بازپرداخت یک ماده از انصاف.

“شما نمی تواند نگه داشتن پول برای خدمات و دسترسی اگر شما در واقع ارائه آن گفت:” Roy Willey یک وکیل برای Anastopoulo شرکت حقوقی در کارولینای جنوبی که به نمایندگی از دانش آموزان در بیش از ده مورد ، “اگر ما واقعا رفتن به همه در این با هم دانشگاه را به کمربند خود را سفت و بازپرداخت پول را به دانش آموزان و خانواده هایی که واقعا به آن نیاز دارید.”

ویلی گفت: دفتر خود دریافت کرده است صدها نفر از سوالات را از دانش آموزان به دنبال فایل مناسب و خود شرکت است که به دنبال به ده ها تن از موارد ممکن است. شرکت های دیگر مصرف در موارد مشابه می گویند آنها همچنین شاهد یک موج تقاضا از دانش آموزان و پدر و مادر که می گویند که آنها سزاوار بازپرداخت.

همراه با شهریه این موارد نیز به دنبال بازپرداخت هزینه های است که دانش آموزان پرداخت می شود برای دسترسی به ورزشگاه کتابخانه ، آزمایشگاه ها و ساختمان های دیگر که در حال حاضر بسته شده است. تمام گفته این شکایت به دنبال بازپرداخت است که می تواند اضافه کردن به چند هزار دلار به ازای هر دانشجو در برخی از مدارس.

نمرات مدارس بازگشته اند بخش مسکن و هزینه های ناهار خوری اما چند اگر هر گونه توافق کرده اند که برای بازگشت هر سهم از شهریه.

در دانشگاه شیکاگو صدها نفر از دانش آموزان امضا نامه ای گفت: آنها حاضر به پرداخت این مدت کمک درسی بود که با توجه مارس 29, مگر اینکه مدرسه را کاهش شهریه 50% و آن را نگه می دارد در آن سطح در طول بحران.

پرونده های حقوقی درخواست دادگاه برای پاسخ به یک خاردار سوال که به ميدان آمده است به عنوان دانشگاه تغییر کلاس های آنلاین: آیا وجود دارد تفاوت در ارزش بین آموزش آنلاین و کلاس های درس سنتی.

ویلی می افزاید که دانشگاه های خود را اغلب به اتهام نرخ پایین تر برای کلاس های آنلاین که او می گوید بازتابی از ارزش خود را.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله