کنگره خواهد پرداخت هزینه برای سفر راه آهن از هر نیازمندان مهاجر کارگر: سونیا گاندی

دهلی نو: کنگره روز دوشنبه گفت دولت آن واحد خواهد شد و هزینه سفر ریلی از نیازمندان کارگران مهاجر و کارگران رشته در محل کار خود با توجه به کروناویروس ناشی مستند و به دنبال بازگشت به خانه.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در بیانیه ای اعلام کرد که این حزب تصمیم و گفت: این خواهد بود که کنگره فروتن سهم در ایستاده شانه به شانه با این کارگران که ستون فقرات اقتصاد کشور است.

کنگره رهبر راهول گاندی نیز گفت: در یک صدای جیر جیر در, Hindi “از یک طرف راه آهن شارژ بلیط کرایه از کارگران سرگردان در کشورهای دیگر در حالی که از سوی دیگر وزارت راه آهن اهدای 151 تومان کرور روپیه به PM-مراقبت صندوق. فقط حل این پازل.”

سونیا گاندی نیز متهم کرد دولت مرکزی و راه آهن از به طور کامل نادیده گرفتن خواسته های ساخته شده توسط کنگره برای حصول اطمینان از امن و رایگان سفر از کارگران مهاجر و کارگران به خانه های خود.

“باید وجود داشته باشد مقررات به صورت امن و رایگان سفر راه آهن از کارگران مهاجر و کارگران به خانه خود-شهرها. اما ما با وجود تکرار خواسته های دولت مرکزی و راه آهن وزارت انتخاب کرده اند به طور کامل چشم پوشی از همان.

“کنگره ملی هند است بنابراین تصمیم گرفته شده که هر پرادش کنگره کمیته باید تحمل هزینه برای این سفر راه آهن از هر نیازمند کارگر و مهاجر کارگر و باید اقدامات لازم در این راستا” او در بیانیه ای گفت.

او گفت: این خواهد بود که کنگره سهم فروتن در خدمت هموطنان و ایستاده شانه به شانه در همبستگی با آنها.

کنگره خزانه دار احمد پاتل توییتی “به عنوان کارگردان کنگره رئیس جمهور در ظرفیت من به عنوان خزانه دار (AICC) من درخواست پرادش کنگره کمیته بسیج همه ممکن است منابع محلی برای کمک به مهاجران خرید بلیط برای بازگشت به خانه.

“اجازه بدهید ما را به این مردم جنبش لطفا تماس بگیرید AICC اگر شما نیاز به کمک.”

سونیا گاندی اشاره کرد که lakhs از مهاجران همچنان به راه رفتن صدها کیلومتر برای رسیدن به بازگشت به خانه های خود بدون غذا و آب و دارو و پول نقد.

او در انتقاد از دولت مرکزی برای به رسمیت شناختن آن مسئولیت و گفت: اگر آن را می توانید به رایگان از هزینه شهروندان رشته در خارج از کشور توسط هوا, چرا نمی توانید همان مسئولیت نشان داده شود و نسبت به فقیر مهاجران که در نظر گرفته سفرای این کشور رشد داشته است.

“اما آنچه به عهده دولت ما ؟ حتی امروز lakhs از کارگران مهاجر و کارگران در حال نشسته در نقاط مختلف کشور و مایل به بازگشت به خانه های خود و خانواده وجود دارد اما نه کافی پول و نه برای ارائه حمل و نقل رایگان.

“آنچه که به ویژه نگران کننده است که دولت مرکزی و راه آهن وزارت در حال شارژ آنها را برای بلیط قطار در این ساعت از بحران” او گفت:.

“زمانی که دولت می تواند با صرف حدود 100 تومان کرور در حمل و نقل و مواد غذایی فقط برای یک مکان برنامه در گجرات, زمانی که راه آهن وزارت است که سخاوتمندانه به کمک Rs 151 کرور به PM تاج صندوق پس چرا نمی تواند این ضروری اعضای ملت ما پارچه داده می شود کسری از همان حسن نیت ارائه میدهد به خصوص رایگان سفر راه آهن در این ساعت از حاد پریشانی?,” کنگره رئیس جمهور پرسید.

او گفت: این کنگره شده است بالا بردن این موضوع از همان ابتدا از مستند اما دولت مرکزی انتخاب شده به آن را نادیده بگیرد.

سونیا گاندی گفت: کارگران و کارگران شکل ستون فقرات اقتصاد هند و خود را کار سخت و فداکاری هستند که پایه و اساس ملت است.

کنگره رئیس گفت: این اولین بار است که پس از پارتیشن از سال 1947 که هند شاهد یک تراژدی با چنین عظیم انسانی به عنوان هزینه هزاران نفر از کارگران مهاجر و کارگران مجبور شدند به خانه راه رفتن چند صد کیلومتر با پای پیاده و بدون مواد غذایی و داروها و پول حمل و نقل بدون هیچ چیزی به جز میل به بازگشت به خانواده خود و عزیزان.

فکر بسیار از وضعیت اسفبار خود کافی است برای شکستن قلب ما به عنوان نیز وجود دارد فوران حمایت از سرخپوستان همکار خود را الهام بخش حل و فصل, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر