حیدرآباد: هند نیروهای مسلح را ادای احترام به کارگران خط مقدم مبارزه با شیوع کروناویروس گران بود امر با توجه به این که دولت ضعیف از اقتصاد است.

رفتن توسط محافظه کار تخمین می زند مته های ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی را هزینه این مرکز حدود 50 تومان کرور روپیه اگر نه بیشتر. انتقاد از محله های مختلف بیش از نیاز برای این ورزش در این زمان دشوار است زمانی که کارگران مهاجر هستند تحت ناگفته سختی حتی مرگ در برخی از موارد و کارکنان بیمارستان نداشتن تجهیزات حفاظت شخصی.

اگر hush-hush بحث در رتبه و فایل نیروهای مسلح هر نشانه بسیاری از آنها بیش از حد احساس کردند که ورزش قابل اجتناب بود.

منابع در استقرار دفاع گفت: Deccan Chronicle که هزینه های عملیاتی به پرواز بزرگتر هواپیماهای جنگنده برای یک ساعت بین Rs 6.5 و Rs 7 کرور. ‘هزینه های عملیاتی’ به معنی سوخت, تعمیر و نگهداری ساعت و تمام هزینه های دیگر آنها گفت. هزینه پرواز کوچکتر هواپیما مانند مربیان و هلیکوپتر است که در اطراف تومان 2 لاخ در هر ساعت در هواپیما.

برای عامل یک هواپیمای حمل و نقل نظامی نظیر C-130J Super Hercules هزینه سه برابر شده است که از یک هواپیمای جنگنده است. به عنوان بخشی از روز یکشنبه ورزش دو C-130J Super Hercules هواپیما پرواز بیش از سرینگر و Chandigarh. این هواپیما نیز بخشی از flypast بیش از Rajpath در دهلی نو.

به طور مشابه, IAF را Su-30 هواپیما پرواز بر فراز دریایی رانندگی در بمبئی. “این سه هواپیما از پونا. این خود هزینه بین تومان و 45 و 50 تومان lakh,” منابع گفت.

در سراسر کشور از جمله Telangana, دولت, IAF صهردرس باران گلبرگ در بیمارستان در حالی که در کوچی نظارت هواپیما انجام یک پرواز گذشته است. “برای کل دیروز دادگاه اجرا می شود انجام شد که شامل بسیاری از پرواز در سراسر متحده” شهادت” ،

در بسیاری از بیمارستان ها از جمله بیمارستان گاندی در حیدرآباد نیروهای مسلح توزیع نوشابه و تنقلات که تقبل قایق از آب عبور در چندین کامیون.

در حالی که ضمن تشکر از نیروهای مسلح برای ادای احترام دبیر کل اقامت پزشکان انجمن AIIMS, دهلی نو, Dr Srinivas راج کومار گفت که دولت نیز باید با توجه به کاستی ها در آمادگی خواهد شد که تصمیم گیری نهایی نتیجه نبرد در برابر Covid-19.

در اینجا است که یک واتساپ ارسال شد که در گردش در میان نیروهای مسلح برای بیشتر قسمت ها از روز شنبه در پی کشته شدن پنج نیروی امنیتی از جمله یک سرهنگ و عمده در طی یک عملیات در Handwara در کشمیر:

‘خانه آنها آورد و جنگجو مرده
هیچ هلیکوپتر گلبرگ,دوش,
هیچ گروه برای نشان دادن قدرت نظامی
این flypast بیش از همه.
نیروی دریایی چراغ شب دوش
و در حالی که ملت به رختخواب می رود
خانه را به این رزمندگان مرده…’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله