Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan, Duchess of Sussex

هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس و مگان, Duchess of Sussex
عکس: Chris Jackson (گتی ایماژ)

آن را روشن!آن را روشن!که در آن همه چیز ادبی زنده در ریشه

به نظر می رسد مانند شاهزاده هری و مگان, Duchess of Sussex آموخته اند که حداقل یک درس با ارزش در مورد کنترل چرخش پس از سالها برخورد با مطبوعات: اگر شما نمی توانید ضرب و شتم ‘اونا پیوستن به ’em. در حال حاضر نیمه زوج سلطنتی در حال حاضر ممکن است درگیر در یک حقوقی خفاشtle با چندین انتشارات اما مهلت گزارش می دهد که آنها در زمان دیگری رویکرد با روزنامه نگاران, پشت, آینده, بیوگرافی خود را پر سر و صدا چند سال گذشته در سلطنت بریتانیا: آنها همکاری داشتند.

تبلیغات

پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت مدرن خانواده سلطنتی, به قلم سلطنتی خبرنگاران امید Scobie و کارولین دیورند است که به دلیل در تاریخ 11 اوت در هارپر کالینز متعلق به دی خیابان کتاب. در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش آمازون خلاصه داستان سکسی دسترسی بی سابقه به uber-قابل مشاهده در عین حال مبهم و دایره درونی خود را بیان کرد:

برای اولین بار پیدا کردن آزادی فراتر از عناوین به فاش ناشناخته جزئیات هری و مگان زندگی با هم زدودن بسیاری از شایعات و تصورات غلط که طاعون زن و شوهر در دو طرف حوض. به عنوان اعضای گروه را انتخاب کنید از خبرنگاران که در پوشش خانواده سلطنتی بریتانیا و درگیری امید Scobie و کارولین دیورند را شاهد زن و شوهر جوان و زندگی به عنوان چند غیر خودی می تواند.

با دسترسی منحصر به فرد نوشته شده و با مشارکت کسانی که نزدیک به پیدا کردن آزادی است که صادقانه و از نزدیک و خلع سلاح پرتره از یک, اعتماد به نفس, تاثیر گذار و رو به جلو فکر کردن زن و شوهر که بي پروا به شکستن با سنت مصمم به ایجاد یک مسیر جدید و دور از انظار و اختصاص داده شده به ایجاد یک میراث انسانی است که تفاوت عمیقی در جهان است.

تبلیغات

اگر زن و شوهر انتخاب به همکاری در هر چه ظرفیت بود بدون شک تحت تاثیر ناعادلانه و گاه ظالمانه پوشش آنها و به ویژه مگان دارای اب و هوای پس از رفتن با آنها ارتباط در سال 2017. در حال حاضر نزدیک شدن به دومین سالگرد عروسی دوک و دوشس ساسکس رنج می برد و یک شکست را در کت و شلوار خود را در برابر ایمیل های روزانه در هفته گذشته زمانی که یک قاضی حکم داد که انگلیسی تلخیص ایمیل در روز یکشنبه “خواهد بود و نه قضاوت در مورد اینکه آیا آن را به حال صداقت عمل کرده” هنگامی که آن را انتشار نامه خصوصی از Meghan به پدرش و بیشتر ادعا می کند که بعدها نشان داد به دروغ (h/t نیویورک تایمز). هنوز هم در موضوع (هر چند به ظاهر inarguable) این است که آیا کاغذ نقض Meghan حفظ حریم خصوصی با انجام این کار.

در شرایط از آنچه وحی یک ساسکس-موید بگو همه ممکن است ما انتظار نداریم که خانواده سلطنتی به زیر اتوبوس انداخته و حتی با آن در حال حاضر-اعضای جدا. اما البته ما باید منتظر بمانید تا اوت برای اطمینان می دانم. در ضمن do-gooder زن و شوهر به تازگی کشف ساخت (نقاب دار) مواد غذایی تحویل به سازمان های خیریه در خانه جدید خود را از لس آنجلس (h/t Vanity Fair) و هفته گذشته Meghan ساخته مجازی را بررسی کنید-با ارسال یک پیام از تشویق برای یک مشتری هوشمند کار می کند, یک توانمندی خیریه او دفاع و پشتیبانی در بریتانیا است.

تبلیغات

و در حالی که خود را در برابر دادگاه مطبوعات بریتانیا ممکن است رفتن به عنوان برنامه ریزی شده—سلطنتی و ناظران در حال حاضر ممکن است در tenterhooks انتظار گزارش های مجاز زندگینامه—Meghan و هری با این حال علامت گذاری به عنوان یک نقطه عطف مهم این هفته است. خود را پسر نخستزاده مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور جشن اولین تولد این چهار شنبه, مه 6.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله