یک ماشین تصادف جمعه شب تشدید کرد به فریاد که هر دو درایور رو از وسایل نقلیه خود را.

با صدای بلند میآید به دنبال ارسال زندگی مردم در این نزدیکی هست در سنت پل دیتون بلوف محله خارج برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

کیمبرلی Lawler یک ارتش ایالات متحده reservist گرفتار یک نگاه اجمالی از یک مرد در حال سقوط به خیابان در مقابل خانه اش در حالی که کسی فرار کرد و در یک وانت. او به نام 911 به عنوان او زد او را جلوی خانه.

Lawler اعمال فشار به مرد زخم و چندین تماشاگران تلاش برای کمک به او به عنوان تضعیف در داخل و خارج از آگاهی است.

با وجود تلاش های کرد در مناطق بیمارستان تبدیل شدن به مرد دوم به کشته دوشنبه شب در این شهر به سمت شرق است.

این بازگشت به عقب تیراندازی یک استارک یادآوری از شکستن رکورد تعداد تفنگ های مربوط به مرگ و میر در پایتخت در سال گذشته است.

“همه چیز در حال تغییر است گفت:” توماس Feist که زندگی در کنار Lawler. “این استفاده می شود به یک محله امن.”

خانواده و دوستان شناسایی قربانی به عنوان داگلاس لوئیس 39 سنت پل. پدر چهار تا به حال سمت چپ کباب در سمت غرب به شهرستان و وعده داده شده برای بازگشت پس از چیدن ، اما بعد از او Facetimed یک دوست درخواست کمک بعد از یک برخورد در ایالات متحده بزرگراه. 61 چپ او را سرگردان خاموش می سوزد خیابان.

در زمان او وارد پلیس زرد نوار پوشانده منطقه است.

محققان بعد از آن مشخص شد که یک مرد را آتش لوئیس پس از یک درگیری لفظی. 25 ساله اسکات شهرستان که در ابتدا فرار از صحنه بازگشت و تسلیم به پلیس. او همچنان زندانی در شهرستان رمزی در حال بررسی اتهامات عنوان شده علیه. استار تریبیون نمی کند به طور معمول نام مظنون قبل از آنها متهم شده است.

انسان دارای مجوز قانونی برای حمل و اجرای قانون اعلام کرد. لوئیس غیر مسلح با توجه به کسانی که ارائه کمک های اولیه.

بستگان توصیف لوئیس به عنوان یک زحمتکش خانواده با نشاط روح که سرآمد در خود به خود طنز است.

شیکاگو بومی لوئیس به دنبال او با خواهر والری به مینه سوتا حدود 16 سال پیش. از آن پس او به عنوان یک خرده فروشی تحویل راننده برای آمازون DoorDash و 1-800-رو-آشغال?

“من هیچ ایده چه چیزی منجر به این گفت:” والری Lewis. “او همیشه به حال big ol’ لبخند. … او به من احساس بسیار امن و محافظت شده است.”

حدود 50 عزاداران جمع آوری شده در سوختگی خیابان منظره را نادیده می گیرند بعد از ظهر یکشنبه برای یادبود بالون انتشار در Lewis’ افتخار است. دوستان و خانواده و در آغوش آنها به عنوان به یاد معشوق عمو و پدر که گاهی اوقات عمل سختی بود اما مخفیانه “یک خرس عروسکی بزرگ.”

“من آرزو می کنم من می توانم خداحافظی گفت:” احساسی کریستین هیکس دوست دختر خود را از 15 سال است.

فقط 10 دقیقه قبل از لوئیس به ضرب گلوله کشته شد یک مرد به ضرب گلوله در داخل یک آرکو ایستگاه گاز 2½ مایلی شمال در Payne-Phalen محله. درگذشت او در داخل فروشگاه و هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

23 ساله مظنون دستگیر شد و در خانه پدر و مادر خود بعد از آن شب باقی می ماند و آمریکا در حال بررسی اتهامات عنوان شده علیه.

دو تیراندازی در سمت چپ دو زنان بستری شده با زخم گلوله به پا در دو رویداد جداگانه جمعه و شنبه شب.

حتی یک سال 2003 استقرار در خارج از کشور نمی تواند آماده Lawler برای آنچه که او معتقد بود تصادفی خشونت بی معنی برانگیخته توسط یک کشمکش خشم جاده.

“من شده است به عراق و من دیده ام بدن. اما این …” او متوقف شد شنبه, خیره در رنگ آمیزی فرش که در آن او تلاش برای نجات یک غریبه زندگی شب قبل از. “من تا به حال به خانه می آیند برای دیدن این.”

پس از یک بیشتر شب بی خوابی, او کشیده برخی از مواد قراضه از گاراژ خود را و از مد افتاده ساده صلیب چوبی در پایان او را در جلوی خانه. روز یکشنبه بستگان متوقف شده به سرند قرار دادن یادگاران اطراف عبور و گل در آن پایه.

“من نه میخوام کسی شات گرفتن در مقابل من بدون مارک آن” لاولر گفت. “با استفاده از [اسلحه] بخش آسان است. سعی کنید به استفاده از آن برای تغییر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله