در اواخر ماه مارس ژنرال میلز متوجه شدند که یک تامین کننده قادر نخواهد بود به ارائه زغال اخته به آن آلبوکرک N. M., گیاه, تهدید به اخلال در تولید از طبیعت دره میله گرانولی را کنار بگذارید و برای یک هفته.

شرکت تدارکات کارشناسان و مواد غذایی دانشمندان به سرعت جستجو برای جایگزین مشتاق برای دیدار با افزایش تقاضا برای اسنک میله از آمریکایی ها گیر در خانه نیاز به سرعت گسترش coronavirus. از آنها خواسته چندین کنندگان دیگر برای ارسال قره قاط نمونه برای شرکت در آزمون آشپزخانه توسط یک شبه حمل و نقل.

“در عرض 24 ساعت ما قادر به تامین کننده واجد شرایط و محصول جدید می گوید:” جان کلیسا بالای زنجیره تامین و تدارکات اجرایی در این شرکت است. گیاه هرگز متوقف تان شدیدا از میله گرانولی را کنار بگذارید.

در کمتر از دو ماه COVID-19 همه گیر هدایت می شود که اقتصاد ایالات متحده به یک سویفت, شیب رکود آسیب رساندن هزاران نفر از کسب و کار و سوق دادن 30 میلیون نفر از کار اخراج شدند. اما برای طلایی دره مبتنی بر General Mills آن منجر به بالا رفتن سرسام آور تقاضا برای محصولات خود و یک آزمون برای 40,000 کارگران در سراسر جهان است.

“در حال حاضر زمانی که مردم توجه ما بیشتر از همیشه” جف Harmening شرکت, مدیر اجرایی گفت: در هفته گذشته.

در شمال امریکا که در آن باعث می شود بسیاری از آن $17 میلیارد دلار در فروش سالانه, General Mills,’ کارخانه های در حال اجرا صاف کردن برای دو ماه. شرکت Progresso, سوپ, مدال طلا آرد و بتی کراکر و Pillsbury baking مخلوط در زمان حاضر فروخته شده در فروشگاه ها. غلات مانند Cheerios و فریبندگی خوش شانس فروش در تقسیم عددی بر مضرب از سطح نرمال است.

توسط مورد حجم تولید در حال اجرا است 10 تا 20 درصد بالاتر در هر یک از آن 26 گیاهان خانگی است. در ماه مارس این شرکت گفت: ستاد کارکنان آنها به انجمن خوش آمدید موقت کار در گیاهان برای کمک به.

و مانند تمام شرکت های General Mills نیز در تلاش است تا به ماندن بگیرید پیش از ویروس. تا به امروز فقط 20 از آن بیش از 15000 کارخانه و کارگران دفتر در ایالات متحده آمریکا به قرارداد COVID-19 به عنوان تایید توسط تست.

این یک عملکرد است که خارج از غرفه را نه فقط در میان بزرگ شرکت های مواد غذایی, اما همه شرکت های بزرگ ایالات متحده آمریکا پس از همه گیر تعمیرشده زندگی روزمره است. General Mills سهام هستند و 11 درصد از آغاز سال در حالی که گسترده تر در بازار پایین است و حدود 12 درصد.

و این یکی که حتی رهبران شرکت اذعان کمی تعجب آور است. General Mills, در حالی که از نظر مالی کارآمد تمایل دارد مانند بسیاری از شرکت های بزرگ به نوآوری در سرعت و زمان بیشتری را برای ایجاد یک تغییر بزرگ.

“حرکت سریع و چالاک است که احتمالا یکی از نقاط قوت ما به طور معمول” Harmening گفت. بیش از دو ماه گذشته او اضافه کرد: “من را دیده اند ما حرکت سریع تر از ما تا به حال قبل از.”

هشدار زود هنگام

اثرات کروناویروس اولین بار در زمان برگزاری در ماه ژانویه در عملیات شرکت در چین است. کارگران در آن چهار گیاهان در زمان طبیعی خود را از دو هفته تعطیلات سال نو. اما در حالی که بقیه کشور باقی ماند تعطیل و پس از آن به دلیل ویروس, General Mills کارگران نامیده می شدند به دلیل این که دولت چین تلقی عملیات شرکت ضروری است.

توسط بهمن, دفتر مرکزی مدیران تماشا به عنوان همتایان چینی شروع به کار از خانه. آنها تا به حال کمی فکر آمریکایی ممکن است به زودی انجام می شود همین است.

“من فکر نمی کنم ما درک چگونه مسری این خواهد بود و چگونه به سرعت آن می تواند گسترش” کلیسای گفت.

در آخر هفته گذشته در فوریه Harmening به نام همین مولیگان شرکت بازنشستگی رئیس امور مالی که در حال حاضر در دست خود را ، “من گفت:,” آیا من باید یک فرصت برای شما’ ” Harmening به یاد می آورد, chuckling در طول تعبیری کارفرمایان استفاده برای سخت کار می کنند. “هر کس می داند آنچه در آن به معنی.”

او خواسته مولیگان برای قرار دادن با هم یک نیروی کار برای هدایت این شرکت را دفاع در برابر ویروس کار است که اجازه می دهد تقریبا هر کس دیگری در این شرکت به تمرکز بر روی افزایش تقاضا برای محصولات خود را.

مولیگان طناب هم 20 مدیران در سراسر جهان در بر داشت و یک مینیاپولیس پزشک شاغل در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به آنها توصیه می کنند. در میان خود تصمیم گیری: لغو سفر کسب و کار محدود کردن بازدید کنندگان به گیاهان و دفاتر قرار دادن بهداشت اعلامیه و خرید بیشتر این تجهیزات برای کار از راه دور.

“نقش ما به جلو نگاه کنید و ببینید که چگونه این وضعیت می تواند در هفته های آینده و تصمیم بگیرید که چه اقدامات ما نیاز به در حال حاضر” مولیگان گفت.

توسط اواسط ماه مارس, General Mills فرستاده بود آن کارگران دفتر خانه در اروپا و آمریکای شمالی و دستور ماسک صورت و دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی برای کارگران در گیاهان است. در حال حاضر وظیفه نیروی ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس سه بار در هفته ردیابی پیشرفت در درک علمی از COVID-19 دولت دستورات و ابتکارات.

‘آرامش و اعتماد به نفس’

General Mills هرگز برنامه ریزی شده برای یک بیماری همه گیر اما آن را به یک رکورد از ارزیابی خطر به دنیا آمده از مشکلات در آن 154 سال سابقه.

هیئت مدیره و مدیران ارشد باید gamed از حملات سایبری و مواد غذایی به یاد می آورد. مولیگان گفت: چنین شبیه سازی “اطمینان ما باید حق مردم در این گفتگو در زمان مناسب و که ما در مشکلات با احساس آرامش و اعتماد به نفس.”

General Mills archivists به تازگی صفحات از یک شرکت و عضویت در خبرنامه از یک قرن پیش با اشاره به آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 و 1919. پس از آن به نام Washburn-کرازبی شرکت ، این شرکت در بخش بهداشت و درمان توصیه در خبرنامه شستن دست و صورت پوشش مراحل است که اعمال می شود به امروز همه گیر.

و در هفتگی خود پیام تصویری به کارکنان در هفته گذشته Harmening با اشاره به سالگرد مارس 2, 1878 انفجار از Washburn-کرازبی یک کارخانه در مرکز شهر, مینیاپولیس, که به کشته شدن 14 نفر از کارگران.

“آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر بی سابقه در تاریخ شرکت” Harmening گفت. “قطعا آن را بی سابقه است برای همه ما رفتن را از طریق آن.”

به عنوان مولیگان نیروی کار به کار گرفته تدارکات کارخانه و مدیران ساختمان های با احتمالات برای حفظ عامل حتی اگر تا 40 درصد از کارکنان نمی تواند کار کند. برخی از گیاهان در حال تولید خطوط با فاصله بیش از حد محکم برای نگه داشتن کارگران 6 فوت دور از یکدیگر است. در آن هر خط دیگر بود و تعطیل.

تولید در General Mills گیاهان است و بیشتر خودکار از گوشت پردازنده های که در آن صدها نفر از کارگران زده شده در هفته های اخیر. حتی پس از استفاده از تماس با ردیابی هر بار یک کارگر تشخیص داده شد با COVID-19, General Mills در زمان کشف خود ایمنی تلاش نیست غرق شدن در.

“هنگامی که شما شروع به انجام تست از یک مورد و معلوم می شود شما ممکن است یک دوجین مردم نهفته است که یک نفر شما هستید اجتماعی فاصله به اندازه کافی” کلیسای گفت. “شما در حال مصرف آن را به طور جدی به اندازه کافی. که درس مهم است.”

به عنوان ایالات متحده فروشگاه شروع به فروش آرد و سوپ در اواسط ماه مارس, General Mills تنگ آن ارائه شده است. کمتر تغییرات در خطوط تولید به معنای خروجی می تواند برای افزایش محصولات بیشتر در تقاضا.

Progresso سوپ صف کاهش یافته و از 90 به 50 گونه. حبوبات طعم و اندازه بسته قطع شد. “ما بسیار باز با خرده فروشان در مورد زمانی که ما می توانیم کارهایی انجام دهد. ‘من نمی توانم به شما این اندازه از عسل مهره Cheerios. من می توانم این دو اندازه. این است که رفتن به محل کار؟’ “کلیسا توضیح داد.

این شرکت منتقل بازاریابی و دور از محصولات و خدمات برای آشپز و نانوا در خانه. محصولات جدید هنوز هم نورد اما سرعت ممکن است در ماه های آینده به منظور کاهش پیچیدگی برای شرکت و خرده فروشان.

نظرسنجی ها نشان می دهد مصرف کنندگان ممکن است تکیه بر مواد غذایی مواد غذایی بیشتر به شدت برای سال آمده است. مایکل Lavery یک تحلیلگر در پیپر سندلر در مینیاپولیس که به شرح زیر شرکت و رقبای خود پیش بینی رشد فروش و بالاتر از شرکت های تاریخی به طور متوسط برای سال آینده.

نگاه به آینده, General Mills مدیران دوباره نشانه گرفتن از چین که در آن بسیاری از کارگران در دفاتر. مولیگان گفت: آنها دیده می شود وجود دارد که آوردن کارگران پشت دشوار است. بسته شدن مدرسه همه چیز را پیچیده تر برای برخی از, و دفاتر نیاز makeovers اجتماعی فاصله. مدیران انتظار کمتر سفر و بیشتر تکیه بر فن آوری برای برخی از زمان.

در حالی که جنرال میلز تا به حال نسبتا ساده تر از شرکت ها مجبور به شیوع کوچک یا نزدیک,, Harmening گفت: هر کس احساس اضطراب در مورد ویروس و تغییر جهان در اطراف آنها. “وجود دارد مقدار زیادی از استرس برای کارکنان خود,” او گفت:.

“ما احساس نمی کنیم که تمام پاسخ, اما ما بسیار روشن در مورد چگونه ما در حال اقدام و آنچه برای ما مهم است” Harmening گفت. “در یک زمان قطعیت آن مهم تر برای روشن تر از آن است که به طور خاص. برای ما که وضوح ایمنی کارکنان ایمنی مواد غذایی تامین و اجرای در اینجا و اکنون.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله