Illustration for article titled For Lawmakers, Protecting Black and Brown People from a Recession Hinges on Passing Rent Protection Legislation

عکس: عکس از آسوشیتدپرس (اندرو بیلبائو)

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به انتخاب از هم جدا سیاه و سفید و قهوه ای در جوامع ویرانگر نرخ کالیفرنیا در کنگره ماکسین واترز و دیگر قانونگذاران در حال مبارزه به شدت به حفاظت از جوامع از رنگ از یکی از مخرب ترین اثرات بلندی رکود اقتصادی: از دست دادن خانه های خود.

تبلیغات

به عنوان سیاسی , گزارش آب که صندلی خانه خدمات مالی کمیتهاست که لابی برای میلیاردها دلار در مستقیم اجاره کمک در بعد اقتصادی بسته امداد کنگره می گذرد. آب’ بسته نجات خواهد ممنوعیت اخراج و قیف 100 میلیارد دلار اجاره کمک به مستاجرها در زندگی ریالی مسکن.

“من هشدار داد همه ما باید شامل من 100 دلار [میلیارد] برنامه ای برای محافظت از مستاجرها از اخراج” او توییتی در ماه گذشته. “من آماده مبارزه تا جهنم یخ بیش از آن را انجام داده!”

تبلیغات

آب است که در میان یک گروه از نمایندگان که به شدت دفاع قوی برای حمایت از مستاجرها در آینده نجات بسته به کمک آنها آب و دوگانه طوفان از coronavirus و گسترده کسب و کار تعطیل. بیش از 30 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری از اواسط ماه مارس—حدود 20 درصد از آمریکایی نیروی کار سی ان ان گزارش داد.

سیاه و Latinx خانوار در حال حاضر آسیب پذیر به coronavirus خود را در بر داشت خود را به طور نامتناسبی آمار خونریزی عظیم از مشاغل که به دنبال به عنوان متحده سعی در مدیریت گسترش ویروس توسط بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. این نهفته انواع مشاغل—خرده فروشی و فرفره مشاغل—سیاه و Latinx آمریکایی هستند احتمال بیشتری برای کار در.

“بازار کار بسیار تفکیک شده” ربکا دیکسون, مدیر اجرایی غیر انتفاعی ملی قانون استخدام پروژهبه تازگی گفت: ریشه.

مردم اغلب در کمترین پرداخت شغل کثیف ترین شغل خطرناک ترین شغل در بازار کار است. و این درست بوده است در سراسر تاریخ” دیکسون گفت. “کار خود را اغلب کم ارزش گذاری شده و شغل خود را بیشتر متزلزل از مشاغل از همسالان خود.”

تبلیغات

به عنوان کسب و کار کوچک سیاه و Latinx کارگران نیز کمتر احتمال زیاد قادر به telework از مردم سفید.

نتایج که کار تفکیک نشان داد تا در اوایل بیکاری اعداد. با توجه به سیاسی در ماه مارس به تنهایی—قبل از ارتفاع pandemic—نرخ بیکاری 6.7 درصد برای کارگران و 6.0 درصد از Latinx کارگران است. نرخ بیکاری برای کارگران بود 4.0 درصد است.

تبلیغات

این سرعت در حال افزایش, نرخ افزایش بیکاری همراه با مسکن ناامنی و قابل توجهی نژادی شکاف ثروتبه معنی سیاه و قهوه ای و آمریکایی می تواند این نوع از ویرانی اقتصادی شبیه به آنچه که آنها تجربه کرده در طول سال 2007 بحران مالی است.

سیاسی با استناد به اعداد از آنلاین املاک و مستغلات بانک اطلاعاتی Zillow, گزارش, که, سیاه و Latinx خانوار در مناطق عمده شهری پرداخت بالاتر از درآمد ماهانه خود را در اجاره از سفید خانواده ها انجام دهد. سیاه و Latinx آمریکایی ها نیز کمتر احتمال دارد به خانه خود از مردم سفید; با توجه به سرشماری کمتر از نیمی از سیاه و Latinx مردم را به خانه های آنها در زندگی (44 درصد و 49 درصد) در مقایسه با سفید خانواده (74 درصد). این است که با توجه به بحران 2007 زمانی که سیاه و سفید و قهوه ای و مردم مجبور بودند از خانه های خود را در نرخ بالاتر از مردم سفید پوست بودند.

تبلیغات

کسانی که کاهش نرخ مالکیت و معنی بسیاری از سیاه و قهوه ای و خانواده های قفل شده از مالی شبکه های ایمنی موجود به مالکان مانند اصلاح وام های خود را پس از پرداخت های از دست رفته حوصلگی به پایان وام مسکن.

“ساکنان سفید در حال گرفتن یک معامله بهتر چرا که آنها به طور نامتناسبی مالکان” نمایشگاه ملی مسکن داد, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لیزا رایس گفت سیاسی.

تبلیغات

مراقبت قانون به تصویب رسید در ماه مارس ارائه می دهد تعدادی از حفاظت از مالکان اما نسبتا کمی برای اجاره. آن را ممنوع اخراج از فدرال یارانه آپارتمان ساختمان “اما این امر تنها به تنها یکی در چهار اجاره واحد” سیاسی اشاره کرد ترک بسیاری از کم به متوسط درآمد مستاجران که خود را بدون شغل و یا با به شدت کاهش می یابد ساعت در تلو تلو خوردن. علاوه بر این, اخراج حمایت don’t stop اجاره از حاصل. و پرداخت های از دست رفته می تواند نه تنها در نتیجه اخراج اما کاهش نمره های اعتباری است که آن را سخت تر برای مردم برای پیدا کردن امن و مقرون به صرفه مسکن در آینده و همچنین ساخت انواع دیگری از ثروت است.

این باعث شده است تا چند نمایندگان مجلس از جمله Congresswomen اسکندریه Ocasio کورتز (D-n. y.), Ayanna Pressley (D-جرم.), و Ilhan Omar (D-Minn.), به صورت آشکار اجاره لغو طول مدت بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان آخرین مهلت برای اجاره ممکن است با نزدیک شدن اجاره حملات همچنین بریدن سراسر کشور است.

تبلیغات

بیش از آخر هفته کورتز و Pressley با اشاره به اجاره اعتصاب به عنوان شواهدی وجود دارد که قوی تر حمایت های مورد نیاز شعار Rep. عمر را اجاره و رهن لغو عمل می کنند. این لایحه را, نیویورک تایمز می نویسد: “از بین بردن مستاجران خود را با تعهد به پرداخت اجاره, انتقال وام مسکن به دولت فدرال و اجازه صاحبخانه خود را به جبران هزینه اجاره—اما تنها در صورتی که به یک توافق گسترده نظارتی جدید برنامه که شامل اجاره یخ و عدم توانایی برای جمع آوری پرداخت.”

در حالی که آب’ پیشنهاد نمی انصراف از اجاره آن مقابله با بخشی از کلید اصلی هر قانون: آموزش و پرورش است. از سیاسی:

بخشی از مشکل موجود اخراج مهلت قانونی با توجه به طرفداران مسکن است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای بسیاری از مستاجرها به شکل اگر حمایت به آنها اعمال می شود زیرا آنها نمی دانند که آیا خود را صاحبخانه کرده فدرال حمایت وام مسکن. آب’ لایحه شامل 10 میلیون دلار برای HUD به “حمل از یک رسانه ملی به کمپین آموزش عمومی از افزایش حقوق مسکن” در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

تشکر. باربارا لی (D-کالیفرنیا.) در میان کسانی که به دنبال گسترش قوانین موجود خواستار توقف فوری اخراج برای همه, اجاره, نه فقط کسانی که یارانه توسط دولت فدرال.

“[جوامع color] نیست که از آخرین رکود اقتصادی در شرایط از دست دادن یکی خانه” لی گفت: Politico. “ما یک بیماری همه گیر پس از یک بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله