سرینگر: سرهنگ که رهبری از جبهه در طول شدید و نزدیک محدوده تیراندازی با شبه نظامیان در جنگل از Handwara در منطقه جامو و کشمیر را Kupwara منطقه در شب شنبه بود همراه با سه نفر دیگر از Armymen و یک پلیس sub-بازرس مرده پیدا اوایل روز یکشنبه.

دیگران که گذاشته زندگی خود را در حالی که مبارزه با شبه نظامیان شامل ارتش و دو corporals و زیر بازرس از J&K پلیس عملیات ویژه گروه ضد شورش یگان ارتش و پلیس افغانستان ،

دو شبه نظامیان بودند زودتر به ضرب گلوله کشته شده توسط نیروهای یکی از آنها بالا بود فرمانده لشکر طیبه از پاکستان است. ارتش jawan نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

ارتش گفت: یک خانواده گروگان گرفته شده توسط داعش را نجات دادند و تخلیه ایمنی توسط سرهنگ Ashutosh Sharma و تیم او آنها را درگیر در تیراندازی.

مقامات به طور ناگهانی از دست داده تماس با ارتش-پلیس تیم در طول کمربند-و-جستجو در عملیات Handwara را Chanjimullah منطقه است. در حالی که تقویت از جمله Para کماندوهای بودند با عجله وجود دارد آنها نمی تواند حرکت در با توجه به خصمانه آب و هوا و تاریکی است.

به عنوان کلمه گسترش در شنبه شب خود که پنج نفر از اعضای تیم ممکن است کشته شوند, ارتش گفت که این عملیات هنوز هم در حال پیشرفت است و گزارش نظری می باشد. منابع پلیس گفت: اسلحه افتاده بود سکوت در عصر روز شنبه خود را.

در ابتدا نور یکشنبه نیروهای نظامی در ورود به منطقه ای که در آن مبارزه قرار گرفته بود پیدا گلوله خورده اجساد سرهنگ شارما و اعضای تیم خود را — مسلح ، Anuj Sood, Naik راجش و لنس Naik دینش و پلیس sub-بازرس قاضی S. A. Pathan — پهن دور. مقامات گفت: اجساد دو شبه نظامیان نیز یافت می شود. آنها بعد از شناسایی به عنوان Asif Reshi ساکن Gund Chabootra روستای Handwada و Hyder نام مستعار اقبال مقیم پاکستان-اشغال-کشمیر.

دو به خاک سپرده شد در یک گورستان در Sheeri منطقه Baramulla منطقه در حضور یک قاضی در بعد از ظهر یکشنبه. دفاع سخنگوی سرهنگ راجش Kalia گفت: ارتش-عملیات راه اندازی شد و پس از این نیروهای امنیتی یک هوش ورودی گفت: “تروریست ها گرفتن غیرنظامیان زندانیان از یک خانه در Chanjimulla گروگان”.

او گفت: “یک تیم متشکل از پنج ارتش و J&K پرسنل پلیس وارد منطقه هدف اشغال شده توسط تروریست ها به تخلیه غیرنظامیان است. آن را با موفقیت extricated شهروندان است. اما در روند این تیم قرار گرفت و به آتش سنگین با تروریست ها است.”

ارتش و مقامات پلیس گفت که ستیزه جویان آمده بود به Handwara به دریافت یک نفوذ گروه از پاکستان-اشغال-کشمیر. سرهنگ Sharma شد و افسر فرمانده از 21 Rashtriya تفنگ و شده بود مدال شجاعت دو بار در کشمیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله