Illustration for article titled How to Win Friends and Influence People in a Psychiatric Ward

تصویر: شاتر

آنها سعی کردند تا آن را زیبا.

آنها festooned rec اتاق در پلاستیک دکوراسیون کریسمس و خرید ما تمام دونات. حتی وجود دارد یک وعده غذایی ویژه—پانسمان و استفاده نا مشروع با یک تکه از ترکیه است. اما خریداری دونات و کافه تریا شام تعطیلات تغییر نمی کند این واقعیت است که ما همه بیماران و پرستاران شامل—صرف شد کریسمس در L. A. روان بخش است.

تبلیغات

من تا به حال می خواستم به صرف کریسمس وجود دارد, اما من نیاز به. من می خواهم برای سال ها در این نقطه بود و نه بهتر. من به پایان رسید تا با تماس با خانواده و صحبت کردن به آنها را از طریق تنها payphone که همه ما به اشتراک گذاشته شده بر روی زمین است. من فقط می توانید تصور کنید آنچه که کریسمس بود و آنها را برای پدر و مادر من به صحبت کردن با دختر خود را در حالی که او دور است و نمی تواند آنها را از نظر جسمی و دیدن من. اما برای من این فرد در واقع در بیمارستان آن روح خرد کردن.

من هنوز هم آن را هر چند به خاطر چه بود جایگزین ؟ بیمار برای همیشه لطفا برای ؟ با خودم می گفتم من می خواهم به انجام آنچه در آن بود را به خوبی دریافت و این آن بود.

تبلیغات

در این coronavirus بحران وجود دارد مردم با COVID-19 راه انداختن جنگ خود را در برابر این بیماری اغلب به تنهایی. احاطه شده توسط تنها پزشکان و پرستاران عزیزان نمی توانید جسمی و هیچ کس از نظر جسمی می تواند به راحتی آنها را. اما همان می رود برای کسانی که اقامت در هر بیمارستان این روز به عنوان بسیاری را تعطیل ملاقات است. رفتاری مراکز بهداشتی درمانی در درمان بیماری های روانی متفاوت هستند و من احساس می کنم افتضاح برای افرادی که نمی توانید به بازدید کنندگان و باید از طریق این استرس القا بحران به تنهایی. اما زمانی که شما به شدت بیمار روانی نیست رفتن به بیمارستان است که همیشه یک گزینه است. گاهی اوقات آن را تنها گزینه برای کسی که در مسیر بازگشت. گاهی اوقات آن را تنها راه برای صرفه جویی در زندگی به عنوان من می دانم که آن را ذخیره معدن چندین بار.

اما زندگی خوشبختانه چیزی است که شما آن را. و شما بیش از حد می تواند زنده ماندن سلامت روان خود را از بحران در وسط همه گیر جهانی است, حتی اگر آن را فقط به شما…یا فقط شما و همکار خود بیماران است.

بدون قضاوت

این می رود برای خودتان. شما باید به صرف مقدار زیادی از زمان قضاوت این که آیا شما در حال انجام این کار کل بقا چیزی درست یا غلط است. نکته این است برای زنده ماندن و سالم ماندن با هر وسیله ای در اختیار شما هستند. اگر این دارو را دارو خود را. اگر که مدیتیشن, آتش تا این برنامه آرام و رسیدن به آرامش. در صورتی که با نگه داشتن یک برنامه منظم آن را انجام دهد. اما نمی ضرب و شتم بر خودتان اگر شما یک روز بد یا هفته یا ماه. شما در حال رفتن را از طریق یک بحران جهانی است. آن را OK به طور کامل آن را با هم. من می دانم که من نمی.

تبلیغات

هیچ مفروضات

این است که دوباره برای شما باید به شما تصمیم می گیرید شما باید در بیمارستان بستری شود. همه مردم باید ارزش از جمله شما از جمله دیگر افراد بیمار روانی—از آنجا که در پایان این چیزی است که همه ما فقط از افرادی که می خواهید به دوست و عشق است. گاهی اوقات که می آید در راه های عجیب و غریب که اصلا حس را به هر کس دیگری. گاهی اوقات آن را حتی حس به خودتان اما این چیزی است که هر یک از شما در این سفر به کشف کردن. در هر بستری در بیمارستان و من تا به حال من پیوند با کسی یا با یک گروه در حالی که وجود دارد و من از همه بهتر برای آن یادگیری از آنها و یادگیری آنها از من.

تبلیغات

به همه چیز

دوست ندارم هنر ؟ بنابراین چه چیزی است. رفتن به کلاس هنر. نه یک الکلی ؟ هیچ کس مراقبت. رفتن به جلسات AA در بیمارستان به هر حال. من رفت و به هر گروه در هر جلسه درمان هر “ورزش” فعالیت حتی اگر همه من می خواستم به انجام بود به رختخواب بروید زیرا این مورد بهتر شدن و شما باید چیزی اما زمان در حال حاضر نیز ممکن است شما را پر کنید تا بیمارستان تقویم اجتماعی.

تبلیغات

حمایت خود را

اگر چیزی را احساس نمی کند درست صحبت کردن. این می رود برای هر فرد سیاه و سفید در مواجهه با هر سیستم بیمارستان. بیش از حد اغلب نیازهای آفریقایی آمریکایی ها نادیده گرفته می شود توسط پزشکان گرایش با توجه به مفاهیم preconceived در مورد نژاد—که ما به نوعی احساس درد کمتر و یا “سخت تر” از سایر افراد است. این زباله است و منجر به بسیاری از آسیب های غیر ضروری, بیماری و مرگ و میر در جامعه ما به لطف پزشکان که گوش دادن نیست.

تبلیغات

چشم به جایزه

هدف این است که همیشه برای دریافت بهتر و مایل به انجام آنچه شما باید انجام دهید برای پیدا کردن که ثبات است. مهم نیست که چگونه به تنهایی شما—هیچ کس آمد به دیدار من یک بار در طول UCLA بستری در بیمارستان از جمله روانپزشک من که وعده داده شده را از طریق آمده در کریسمس و سپس بی درنگ نیست—شما می توانید پیدا کردن آرامش و آسایش را در خودتان و در عرض محبت دیگران است.

تبلیغات

من بستری در بیمارستان نبود لذت بخش است. من خیلی تنها و من همیشه همراه با همکار, بیماران, اما من چیزی زیبا در درون خودم و آنها. مهم نیست که چگونه بیمار من بود و من هنوز هم تا به حال از این ظرفیت به در مورد مراقبت از دیگران است. اگر شما به تنهایی در این بحران در حالی که مبارزه با مسائل بهداشت روانی پیدا کردن یک خروجی یک فعالیت و یا یک ماموریت است که شما می توانید اختصاص برخی از وقت آزاد خود را به. پیدا کردن چیزی بزرگتر از خودتان را نگه دارید برای روز هنگامی که برگزاری به خود کافی نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله