ICU بستری شدن در بیمارستان در مینه سوتا آمار بالاترین نقطه در COVID-19 همه گیر

تعداد Minnesotans فشرده دریافت مراقبت های بیمارستان برای COVID-19 عفونت رسیده است و بالاترین نقطه آن در گیر دولت جدید بهداشت آمار و ارقام نشان می دهد.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز دوشنبه گزارش داد که 166 نفر با COVID-19 در بیمارستان مراقبت های ويژه در مقایسه با 122 در این زمان آخرین هفته است. دولت همچنین گزارش دیگر نه مرگ و میر مرتبط با بیماریهای تنفسی که ناشی از یک رمان coronavirus افزایش مرگ و میر از این بیماری همه گیر به 428.

تعداد بیماران بستری در Icu بیمارستان شده است از نزدیک تماشا مقامات بهداشت زیرا چنین COVID-19 موارد همواره دنبال کرده و موضوع را به هر گونه تغییرات در COVID-19 تست تشخیصی. با مقایسه این افزایش در مجموع COVID-19 مورد از 3,816 یک هفته پیش به 7,234 روز دوشنبه تا حد زیادی تحت تاثیر افزایش یافته است آزمایش در سطح ایالت.

ICU-تخت استفاده شده است نگرانی های کلیدی برای رهبران دولت با توجه به پیش بینی که اوج این بیماری همه گیر می تواند اگزوز دولت بیمارستان منابع است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz هفته گذشته گفت که این ایالت اقامت در خانه که تمدید شده است تا 18 مه خرید بیمارستان ها زمان برای آماده سازی و اضافه کردن ظرفیت. او اضافه کرد که او در حال حاضر در خوش بینانه است که همه Minnesotans را تخت بیمارستان و فن های در دسترس به آنها را اگر آنها رنج می برند شديد COVID-19 موارد است.

همانطور که از روز دوشنبه دولت COVID-19 مصلی سایت نشان داد 986 از 1244 ICU بیمارستان تخت در استفاده — اما یکی دیگر از 1,344 مانند تخت است که می تواند آماده در عرض 72 ساعت.

بسیاری از افراد آلوده رمان coronavirus رنج می برند خفیف یا بدون علائم است. تا کنون 4,212 تایید COVID-19 موارد بهبود یافته اند و دیگر مورد نیاز برای منزوی کردن خود برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران است.

COVID-19 مرگ و میر باقی مانده بیشتر در میان افراد سالمند شایع دراز مدت مراقبت از ساکنان و افراد با شرایط بهداشتی اساسی. متوسط سن از همه COVID-19 موارد است 47 اما متوسط سن مرگ است 83.

در بررسی موارد سلامت, محققان سوال در مورد شرایط گوناگون که ممکن است پیچیده COVID-19 بیماری ها از جمله آسم; دیابت; مزمن کلیه و کبد و یا بیماری قلبی یا شرایط است که سازش سیستم ایمنی بدن است. سیگار کشیدن نیز ارزیابی به عنوان یک عامل پیچیده.

تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه بود و ثابت باقی مانده است و برای دو هفته قبل از افزایش بیش از آخر هفته. دولت آمار و ارقام نیز نشان داد یکی دیگر از 230 نفر بستری برای COVID-19 اما نه در بخش مراقبت های ویژه.

 

توییتر: @stribjo

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر