دهلی نو: با نامشخص جهانی آینده خیره هر ملت در میان coronavirus pandemic, دهلی نو, پیام به بقیه جهان روشن است که “هند خواهد بود یک شریک قابل اعتماد در داروها”. فرم قدرتمند ایالات متحده به کوچک جزیره کارائیب کشور سنت لوسیا نه چندان دور از آن هند است که در تعامل با سازمان ملل هر دو بزرگ و کوچک و در سراسر قاره ها و انتقال پیام.

صادرات داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین (HCQ) توسط هند دیده می شود به عنوان یک کلید به مواد مخدر در سراسر جهان در مبارزه با مخوف coronavirus تا به جهان ثابت است که هند راه می رفت ، از آمریکای لاتین و آمریکای جنوبی به آمریکا در سراسر آفریقا و اروپا و منطقه خلیج فارس و جنوب شرق آسیا و استرالیا و شرق آسیا از آن است که یک پیام است که طنین انداز با هند را با دوستان خود را در ساعت نیاز است.

امور خارجی وزیر S. Jaishankar منتقل به همتای خود از سنت لوسیا در اواخر جمعه شب که “هند خواهد بود یک شریک قابل اعتماد در داروها”. فقط در روز پنجشنبه سخنگوی وزارت Anurag Srivastava اعلام کرده بود که عرضه داروهای ضروری توسط هند به کشورهای خارجی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس بود “پیشرفته هند شهرت به عنوان داروخانه جهان”.

آن را ممکن است به یاد می آورد که در عرضه دارو توسط هند به کشورهای خارجی از MEA سخنگوی کرده بود در روز پنج شنبه گفت: “ما منابع به کشورهای دیگر از هیدروکسی کلروکین (HCQ) و دیگر داروهای ضروری تولید شده در هند ادامه دارد. این منابع در حال وقوع هر دو به عنوان کمک های انسان دوستانه و همچنین بر اساس تجاری. حتی در این زمان به چالش کشیدن ما باقی مانده اند مسئول در زندگی به ما تعهدات بین المللی است که افزایش شهرت ما بودن داروخانه به جهان است.”

او افزود: “از نظر تعداد ما در حال حاضر ارائه 2.8 میلیون HCQ قرص به عنوان کمک مالی بلاعوض به 25 کشور جهان است. ما همچنین ارائه پاراستامول حدود 1.9 میلیون قرص و همچنین در شکل دیگری به 31 کشور جهان است. علاوه بر این محموله از HCQ و پاراستامول در حال ارسال به 87 کشور جهان به صورت تجاری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله