دهلی نو: پاکستان هنوز هم زیر آن را “کوته” و “محدود” دستور کار هل دادن تروریست ها به جامو و کشمیر و هند خواهد شد و پاسخ مناسب با دقت مگر اینکه کشور همسایه می دهد تا سیاست خود را از دولت, حمایت, تروریسم, فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane گفت: اینجا.

در یک مصاحبه اختصاصی به PTI رئیس 1.3 میلیون-قوی ارتش گفت: هند را به “پاسخ متناسب” به تمام اعمال نقض آتش بس و حمایت از تروریسم توسط پاکستان است.

در Handwara برخورد ژنرال. Naravane گفت: هند با افتخار از پنج پرسنل امنیتی که گذاشته زندگی خود صرفه جویی شهروندان از تروریست ها در یک روستا در شمال کشمیر محل و به خصوص قدردانی Col Ashutosh Sharma که رهبری این عملیات است.

“من می خواهم به تاکید است که ارتش هند را متناسب پاسخ به تمام اعمال نقض آتش بس و آن (پاکستان) حمایت از تروریسم است. تعهد باقی مانده با پاکستان برای آوردن صلح در منطقه” رئیس ستاد ارتش گفت.

“مگر در مواردی که پاکستان می دهد تا سیاست دولت حمایت از تروریسم ادامه خواهیم داد تا به پاسخ مناسب و با دقت,” او اضافه شده است.

ژنرال Naravane گفت: های اخیر نفوذ تلاش های پاکستان در امتداد خط کنترل در جامو و کشمیر نشان داد که پاکستان علاقه مند است در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس است و هنوز هم در زیر آن “خود کوته و محدود دستور کار هل دادن تروریست ها در داخل هند.”

“کم اولویت داده شده به شهروندان پاکستانی توسط خود دولت و ارتش است آشکار نمایی افزایش موارد و کمبود تجهیزات پزشکی و لوازم در پاکستان,” او گفت:.

فرمانده ارتش گفت: حتی در طول سارک ویدئو کنفرانس پاکستان تنگ نظری در صفحه نمایش کامل هنگامی که آن را با استفاده از پلت فرم به شکایت در مورد “غیر موجود” نقض حقوق بشر در کشمیر به جای پیدا کردن راه برای نگه داشتن شهروندان سالم از این بیماری همه گیر.

“افزایش شدت از نقض آتش بس توسط ارتش پاکستان که در آن اهداف خود را غیر نظامیان بی گناه در LoC فقط نشان می دهد که این کشور یک خطر جهانی است و نه علاقه مند در ارائه کمک به شهروندان خود,” او گفت:.

“در واقع پاکستان, حذف نام, هاردکور, تروریست از ترور سازمان دیده بان لیست فقط ثابت می کند که آن را هنوز هم معتقد است در صادرات تروریسم به عنوان ابزار سیاست های دولت,” او اضافه شده است.

در اجرای توصیه های ترور و ضد ترور watchdog FATF ژنرال Naravane گفت: پاکستان به دنبال “blindside” جامعه بین المللی با ایجاد سطحی با تغییرات و اصلاحات مربوط به آن “غیر موجود” چک در ترور تامین مالی و پول شویی.

“این هنوز هم همچنان به استخدام پروکسی برای تحمیل ترور و خشونت نه تنها در داخل هند بلکه در افغانستان که در آن پشتیبانی از ولایت های نظامی و مالی” او گفت:.

“جهش ناگهانی در خشونت علیه نیروهای امنیتی افغان نشان دهنده غیر قانونی و قاچاق مواد مخدر و پول شویی شبکه های که سوخت جنگ” ژنرال Naravane اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله