هند قوانین جدید برای coronavirus مستند

بمبئی: نارندرا نخست وزیر دولت توسعه یافته در سراسر کشور coronavirus مستند تا مارس 17, اما اجازه داده است برخی از تسهیلات خواهد شد که اثر را در روز دوشنبه. لیست زیر چه باقی مانده است ممنوع و آنچه مجاز است:

در سراسر کشور:

سفر هوایی راه آهن و مترو و بین دولت و جنبش مردم توسط جاده همچنان ممنوع در سراسر کشور است. مدارس, هتل ها, رستوران ها, مراکز خرید, سینما و مکان های عبادت نیز تعطیل در سراسر کشور.

وجود خواهد داشت بدون محدودیت در جابجایی کالا بین کشورها و یا در تولید و توزیع اقلام ضروری.

فراتر از قوانین ملی وجود دارد برخی از تفاوت در چه چیزی مجاز است بسته بروز COVID-19 در مناطق مختلف شده اند که رنگ رمزی درآمده است.

مناطق قرمز:

در شهرهای بمبئی دهلی و بنگلور تعیین شده به عنوان مناطق قرمز – که در آن بسیاری از محدودیت در محل باقی می ماند. طبقه بندی شده بر اساس تعداد فعال coronavirus موارد دو برابر شدن نرخ موارد و سطح تست و نظارت در این منطقه است.

در شهری مناطق قرمز که مشخص شده به عنوان مهار مناطق که از مناطق مهر و موم شده با توجه به کروناویروس موارد – دفاتر خصوصی می تواند باز در 33 درصد ظرفیت است. فعالیت های ساخت و ساز همچنین می توانید رزومه تا زمانی که کارگران اقامت در سایت. تولید کالاهای ضروری و سخت افزار آن مجاز است. تجارت الکترونیکی فعالیت تنها مجاز برای کالاهای ضروری در حالی که مستقل مغازه ها قادر به باز کردن.

در روستایی مناطق قرمز همه کشاورزی و ساخت و ساز و فعالیت های صنعتی مجاز است.

نارنجی:مناطق

در نارنجی مناطق تمام فعالیت های مجاز در مناطق مجاز است. علاوه بر این تاکسی ها اجازه ارائه آنها در حمل تنها دو مسافر به عنوان سفر بین مناطق برای فعالیت های مجاز.

مناطق سبز:

مناطق تعیین شده به عنوان مناطق سبز و یا مکان هایی که باید دیده نمی شود هر گونه بروز COVID-19 در 21 روز مجاز به از سرگیری فعالیت های به جز کسانی که ممنوع در سراسر کشور.

اتوبوس مجاز به فعالیت در 50 درصد ظرفیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر