SIOUX FALLS, S. D. — یک داکوتای جنوبی کارخانه فرآوری گوشت خوک در زمان خود اولین گام به سوی بازگشایی دوشنبه پس از توقیف بیش از دو هفته به دلیل شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 800 کارمند دارد.

به عنوان دو بخش باز در Sioux Falls, گیاه توسط Smithfield, غذاهای کارکنان ثبت از طریق یک چادر که در آن آنها به نمایش در تب و سایر نشانه های COVID-19. گفت: برخی از آنها احساس Smithfield خواهد محافظت از ایمنی خود را با اقدامات با هدف جلوگیری از یکی دیگر از شیوع ویروس در حالی که دیگران گفت: آنها اعتماد به نفس است که عفونت می تواند متوقف در شلوغ گیاه.

لیدیا توبی که با این نسخهها کار در زمین چاشنی گوشت خوک گروه گفت که او “نوع نگران” را به عنوان او وارد گیاه قبل از 6 صبح برای اولین تغییر در بیش از دو هفته است. این شرکت ملاقات کارکنان در بخش شنبه و توضیح داد که آنها تا به حال نصب شده تقسیم بر روی خط تولید خواهد بود و هر کس نیاز به پوشیدن ماسک.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به خوب,” او گفت:.

در پی یک فرمان اجرایی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش گیاهان گوشت باقی می ماند باز آرکانزاس بر اساس Tyson Foods شد و همچنین از سرگیری “تولید محدود” روز شنبه در آن گوشت خوک پردازش گیاه در Logansport, ایندیانا که در آن نزدیک به 900 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است. و JBS گوشت خوک گیاه در Worthington, مینه سوتا — فقط یک ساعت در شرق Smithfield را داکوتای جنوبی گیاه — برنامه ریزی بخشی از بازگشایی در روز چهارشنبه.

ویرجینیا مبتنی بر Smithfield ارائه شده است COVID-19 تست برای تمام کارکنان و اعضای خانواده خود را با توجه به متن پیام های ارسال شده به کارکنان و دیده شدن توسط آسوشیتد پرس. پیام گفت: کارکنان به گزارش به یک مدرسه محلی بالا به آزمایش می شود. آن روشن نیست اگر تست لازم بود قبل از کارکنان می تواند بازگشت و Smithfield نمی بلافاصله در پاسخ به سوالات.

حدود 250 کارمند گفته شد به گزارش روز دوشنبه با توجه به این اتحادیه است که نشان دهنده آنها. گیاه کارکنان در مورد 3,700 کارگران و تولید حدود 5% ملت گوشت خوک.

Salaheldin احمد, که با این نسخهها کار در یک اداره است که هنوز بازگشایی شد گفت: “نامیده می شد در توسط مدیریت کارخانه در نگاه به تغییراتی که ساخته شده اند در این گیاه است.

“آنها ثابت بسیاری از چیزهایی که او گفت:” توصیف چگونه کارگران خواهد بود از هم جدا گسترش که در آن ممکن است.

با توجه به CDC گزارش منتشر شده در جمعه, بیش از 4,900 کارگران در پردازش گوشت و مرغ و امکانات تشخیص داده شده اند با کروناویروس از جمله 20 که درگذشت. برخی از ایالت ها نمی ارائه اطلاعات واقعی تعداد اعتقاد بر این است بالاتر است. تعداد واقعی COVID-19 عفونت نیز به مراتب بالاتر از تعداد تایید کرد چرا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

CDC محققان گفت: کارگران کارخانه ممکن است در معرض خطر برای تعدادی از دلایل از جمله مشکلات فیزیکی فاصله و بهداشت و شلوغ زندگی می کنند و حمل و نقل شرایط. آنها پیشنهاد کرد که ضد عفونی افزایش یافته است و کارگران غربالگری به طور منظم برای این ویروس فضای بیشتری از همکاران و مواد آموزشی در زبان مادری خود. بسیاری از بسته بندی گوشت می آمد کارکنان مهاجران; یک CDC گزارش Smithfield شیوع یافت که کارکنان وجود دارد صحبت کرد حدود 40 زبان مختلف.

ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران که نشان دهنده حدود 80 درصد از گوشت گاو و گوشت خوک کارگران و 33 درصد از طيور در سراسر کشور خواستار اقدامات سختگیرانه تر از CDC توصیه ها از جمله الزامی است که کارگران بود فاصله شش فوت از هم جدا در خطوط تولید. آن را به دادگاه تجدید نظر به فرمانداران برای کمک به اجرای کارگر قوانین ایمنی. این اتحادیه همچنین می خواهد برای خلاص شدن از شر چشم پوشی است که اجازه می دهد برخی از گیاهان به کار در سرعت سریع تر.

به عنوان گیاهان با احتیاط بازگشایی و یا دیگران عمل در کاهش ظرفیت بسیاری از کارگران ماندن در منزل بیمار و یا در ترس از آن نامشخص مغلوب ساختن پیشی جستن منظور تضمین خواهد شد ناگسستنی عرضه گوشت در فروشگاه مواد غذایی کولر.

Tyson Foods گزارش ثبت گوشت فروش در سه ماهه اول اما هشدار داد سرمایه گذاران دوشنبه که آن را از ادامه تولید slowdowns. مقامات شرکت گفت: این انتظار کاهش بهره وری “در کوتاه مدت تا زمانی که عفونت موضعی نرخ شروع به کاهش است.”

آن را به نظر می رسد آن را برخی از زمان قبل از meatpackers قادر به محافظت از کارکنان و راه اندازی در ظرفیت. توبی گفت که پس از گزارش برای تغییر او, او گفت که او نیاز به آمده به عقب در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله