قبل از پرداختن به Minnesotans در هر جلسه توجیهی روزانه در coronavirus pandemic, Joe Kelly اول فکر می کند در مورد آنچه که او پدر مرحوم می خواهید به شنیدن اگر او هنوز هم در خارج وجود دارد برای گوش دادن به روز رسانی.

“من در تلاش هستم تا همه چیز را قابل هضم و قابل فهم برای مردم مینه سوتا در یک محیط که در آن وجود دارد آنقدر در رفتن و خیلی اطلاعات زیادی اطلاعات” گفت: Kelly, مدیر امنیت داخلی و مدیریت اضطراری پس از 2015. “من در تلاش برای آنها را به برخی از نقاط لنگر.”

از زمانی که شنود گذاشته منجر به تقسیم کلی در اغلب وظیفه شده است با کمک به جوامع انتخاب کنید تا قطعات پس از بلایای طبیعی مانند سیل و گردباد. در حال حاضر همه گیر جهانی است که هر دولت در گرفتن آن ارائه شده است شاید sternest چالش در یک حرفه ای است که همچنین شامل 31 سال خدمت در ارتش ایالات متحده و مینه سوتا گارد ملی.

کلی آگهی یک سازمان است که برای اولین بار ایجاد شد که وزارت دفاع مدنی در سال 1951 در میان ترس از جنگ هسته ای. ابتدا در دهه 1970 آن را تحت یک تغییر علامت تجاری است که تاکید بر مدرن آن دستور به هماهنگی پاسخ به بحران مانند 2007 I-35W پل سقوط و یا بیشتر معمولا هر تعداد از حوادث طبیعی در سراسر کشور.

یک شعبه از وضعیت امنیت عمومی وزارت امنیت داخلی و مدیریت اضطراری اغلب خسته شده اید رفته و حتی توسط کسانی که در کار دولت. اما COVID-19 همه گیر و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz مارس 13 زمان صلح اضطراری اعلام طاقی شکل کلی به یک مکان حضور نادر برای این نقش است. در حال حاضر او quarterbacking یک تیم که شامل ایمنی, بهداشت و مقامات اقتصادی جمع آوری شده یا عملا و یا در فرد در حالت اضطراری عملیات مرکز در خیابان.

همکاران توصیف اولیویا, Minn. مادری به عنوان یک آرام بخش حضور که رشد نمی کند ژولیده در یک بحران و که می تواند به ارائه مختصر و در عین حال اطلاعات مهم در زمان کمی. کلی کشیده شده است در گذشته خود خدمت نظامی که شامل استقرار به عراق و رهبری یک نظامی مشترک نیروی کار در طول سال 2008 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در سنت پل.

کلی اعتبارات سرد را زیر آتش خود را به پدر مرحوم, جک, یک راننده کامیون و مکانیک است که همچنین خدمت در گارد ملی و به عنوان یک داوطلب آتش نشان است.

“من یاد گرفتم که از او که ما باید برای خدمت به جوامع که در آن زندگی می کنیم” کلی گفت.

هر چند غیر سیاسی کلی به سرعت خریداری شده به Walz “یک مینه سوتا” سرود یک عبارت گفت تبدیل شده است بیش از فقط یک سال 2018 شعار.

“من احساس می کنم ما در حال کار با هم به عنوان یک تیم تلاش به مراقبت از مردم در تلاش برای حفاظت از سیستم مراقبت های بهداشتی و تلاش برای دریافت از طریق این چیزی که” کلی گفت.

بسیاری از مقامات دولتی باید برای مقابله با COVID-19 همه جانبه اثرات را از درون سوتا مرز: در حالی که متحده می تواند کمک به یک دیگر در فاجعه طبیعی پاکسازی این بیماری همه گیر را ترک کرده است تقریبا هر دولتی کمبود منابع است.

Walz خود را 24 سال در گارد ملی ارتش, کهنه سرباز, سرعت, می خواستم به نگه داشتن کلی در مکان و زمانی که او در ژانویه 2019. در بخشی که به دلیل خدمت سربازی خود را.

“این فقط تفکر استراتژیک در آنچه در آن طول می کشد برای انجام یک ماموریت” گفت: Walz که هم کار می کرد با کلی در فدرال فاجعه اعلامیه در حالی که خدمت در کنگره است. “من نمی پنهان کردن آن: من فکر می کنم وجود دارد راه های بسیاری برای دریافت این تجربه اما من خیلی جزئی به خصوص در مدیریت اضطراری به کسی است که تجربه نظامی.”

با کاری که به راحتی می توانید بادبان گذشته 12 تا 14 ساعت کلی گفت که او می یابد و گاه به گاه فرار در خواندن و لذت بردن از خارج از منزل در نزدیکی دریاچه در Lindstrom.

یک دانش آموز از تاریخ کلی به تازگی با استعداد امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون یک کپی از یک کتاب در مورد 1918 که مینه سوتا تحمل همزمان عوارض از جنگ جهانی اول در سراسر جهان شیوع آنفولانزای که به کشته شدن 10000 نفر در وزارت امور خارجه و موجی از آتش سوزی که ویران هزار هکتار در سراسر هفت شهرستان در شمال شرقی مینه سوتا است.

“برای من این همه گیر شده ما را به بی سابقه و ناشناخته آب در شرایط وجود ندارد و پایان روشن در چشم وجود دارد که بدون پاک کردن نقطه عطفی” Harrington گفت. “جو من فکر می کنم این از یک دیدگاه تاریخی دانستن هر دو نظامی و بهداشت عمومی تاریخچه از سال 1918 بیماری همه گیر.”

کلی اورژانس مرکز عملیات توضیح داده شده است به عنوان قلب دولت در پاسخ به COVID-19. این طراحی شده است به منظور توسعه برنامه عمل از چرخش مجموعه ای از ایده ها از شرکت کنندگان از سراسر دولت.

که شامل کار با وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی در بیمه بیکاری وزارت بهداشت در تلاش برای راه اندازی موقت و مراقبت از امکانات و وزارت کار و صنعت در چه محل کار باید بسته باقی می ماند. Harrington گفت: جستجو برای تجهیزات حفاظت شخصی نیز باقی می ماند یک کلید کار است.

“که نقش واقعا متفاوت و بسیار بیشتر به چالش کشیدن از بسیاری از بلایای طبیعی است که من درگیر شده اند تا در حال حاضر ،” Harrington گفت.

در بسیاری از همکاران می گویند جو کلی که Minnesotans شنیدن طول سلامت روزانه جلسات است همان کسی است که huddles با Harrington هر روز صبح که روزانه از جلسات برای Walz. کلی بخشی از به روز رسانی است که معمولا محدود به یکی دو دقیقه. اما این که به طور معمول زمان کافی برای کلی که هارینگتون به عنوان به خوبی آماده شده و تمایلی به “ضایعات هر گونه انرژی اضافی در ساخت و سخنرانی در سراسر اطلاعات است.”

دستیار امنیت عمومی کمیسر بروس غرب که نظارت کلی بخش گفت: COVID-19 pandemic ارائه شده غیر قابل پیش بینی بحران — در حالی که بسیاری دیگر شرایط اضطراری برخی از سابقه.

“ما شده است از طریق بسیاری از سیل های ویرانگر و خط مستقیم وزش طوفان در ایالت مینه سوتا — وجود یک راهکار” در غرب گفت. “و در اینجا من لزوما گفت: ما در حال ساخت آن را به عنوان ما به, اما همه چیز در حال تغییر روزانه.”

از روزانه جلسات خصوصی به عمومی خود را, اظهارات Walz و Harrington دیدن یک حس کنترل پیش بینی شده توسط کلی در زمان عدم اطمینان شدید.

“شما جو ارسال به یک اتاق از مردمی که با داشتن بدترین روز زندگی خود را و آنها به نظر می رسد برای دیدن نوع از این نور در اطراف جو است که می گوید: او در اینجا به کمک و او را کسی می تواند اعتماد” Harrington گفت.

 

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله