بی سابقه $2.2 میلیارد دلار در اورژانس فدرال کمک جریان به مینه سوتا, راه اندازی یک زد و خورد میان مقامات دولت محلی که می خواهید برای گرفتن بودجه برای پوشش خود در اولین پاسخ و بهداشت عمومی هزینه های سر به فلک کشیده از COVID-19.

یک-پایان سال مهلت تعیین شده توسط کنگره برای صرف تمام پول — و معلوم نیست راهنمایی در مورد نحوه تقسیم آن — تنظیم است تا درگیری نه فقط بین احزاب اما در میان ایالت و شهرستان و شهرستان رهبران تقلا برای دیدار با هزینه های بالونی از این بیماری همه گیر در همان زمان که درآمدهای مالیاتی در حال غوطه وری.

در کاپیتول دولت فدرال بودجه در حال حاضر راه اندازی یک رویارویی رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دولت و رهبران جمهوری خواه که در حال مضطرب خود را در مورد دستور اجرایی تعطیل بسیاری از دولت است. آنها در حال هل دادن برای قوه مقننه به می گویند که چگونه بودجه فدرال استفاده می شود برای پاسخ به بحران است.

و در حالی که مقامات دولتی در مورد نحوه استفاده از فدرال فضل و رهبران Hennepin و رمزی شهرستانهای شد جلسه هفته گذشته برای شروع هش که چگونه آنها خود را صرف برش از پای.

“دولت های محلی بوده است در خط مقدم در پاسخ به COVID-19 همه گیر خواهد شد و در مقابل خطوط بازیابی ما” گفت: شهرستان رمزی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس کارتر.

تحت مراقبت عمل کوتاه برای Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی — امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس هر دولت و شهرداری های با جمعیت بیش از 500.000 دریافت کمک.

دولت بخش عمده ای از بودجه آینده به مینه سوتا $1.87 میلیارد دلار با Hennepin County گرفتن $212 میلیون و Ramsey County $96 میلیون. اما دولت بزرگترین شهرستانها از جمله مینیاپولیس (جمعیت 428,000) و سنت پل (جمعیت 313,000) آیا دریافت مستقیم فدرال تخصیص. رهبران آنها در حال حاضر در حال ساخت یک مورد برای یک سهم از بودجه اضطراری.

شهر مینیاپولیس هماهنگ کننده علامت تکبر گفت: مسئولان شهرستان باید پرسید در مورد یک برش از مراقبت در قانون بودجه که رفت به دولت و شهرستان Hennepin.

“ما نمی خواهد درک شرکت چگونه این بودجه توزیع خواهد شد تا زمانی که همه از فدرال محرک بسته های کامل شده” تکبر گفت:, و اضافه کرد که آنها باید بدانید که بیشتر در ماه ژوئن زمانی که شهر تنظیم بودجه خود را به منعکس کننده هزینه های این بیماری همه گیر.

Walz بودجه کمیسر مایرون فرانس گفت که تا $667 میلیون سهم دولت می تواند به دولت های محلی برای همه گیر هزینه های مربوط. اما او گفت که آنها بدست مقدار راهنمایی بیشتر از آن است.

“که $667 میلیون سوال,” او گفت:.

فرانس گفت: Walz دولت برنامه ای برای کار با قوه مقننه در مورد چگونگی و زمانی که پول توزیع خواهد شد دانستن آنها در یک مهلت. پول که استفاده نمی شود در پایان سال به عقب می رود به دولت فدرال است.

فرانس گفت: او را به تماشای چگونه کشورهای دیگر رسیدگی به بودجه. مریلند برای مثال ارسال نیمی از آن از بودجه دولت های محلی به شهرستانها بر اساس سرانه. میسوری تمام ارسال پول به دولت های محلی بر اساس جمعیت است.

“چه یک راه عادلانه برای انجام این کار ؟” او گفت:. “نگاهی به این نقاط داغ ما در وورتهینگتون و یا جاهای دیگر. اگر شما فقط توزیع آن بر اساس سرانه آنها در حال رفتن به دریافت پول آنها نیاز به در وورتهینگتون واقعا رسیدگی به این موضوع است.”

بزرگترین بخش از دولت را تسکین کمک های مالی از دولت فدرال — تقریبا 1 میلیارد دلار — دارای رشته های دیگر به آن متصل است. دولت در حال حاضر نقل مکان کرد $228 میلیون دلار به وزارت خدمات انسانی به صندوق جمع و خانه-تحویل وعده های غذایی و به وزارت بهداشت و درمان اضطراری بازرسی و روستایی بیمارستان برنامه های. پول نیز استفاده شده است برای کمک های مالی به فرودگاه و روستایی و حمل و نقل.

میلیارد و 226 میلیون دلار کمک مالی است که به طور مستقیم به شورای شهر همراه با 93 میلیون دلار برای مینه سوتا سیستم دولتی و 35 میلیون دلار به دانشگاه مینه سوتا است. کمک های مالی از 160 میلیون دلار برای کودک تغذیه و 140 میلیون دلار به صورت ابتدایی و متوسطه را در قیف.

‘نظم بلند’

سنت پل شهرستان رهبران نا امید بیش از اینکه از سمت چپ توسط کنگره به امید اهرم مشارکت با دولت و رمزی شهرستان برای دریافت برخی از فدرال کمک.

معاون شهردار Jaime Tincher گفت: آنها در حال حاضر صرف $3 میلیون در چنین چیزهایی به عنوان اضافه کار و تجهیزات حفاظت فردی برای پاسخ اول. نیز در این شهر ایجاد کرده است $3.2 میلیون پل صندوق که شنود گذاشته شده است برای کمک به خانواده های نیازمند و تلاش کسب و کار.

“بزرگترین چالش … عدم کمک های فدرال به شهرستانها تحت 500,000 جمعیت” Tincher گفت. “شهرهای تحت 500,000 همان مسئولیت خود را در جامعه به عنوان شهرستانها بیش از 500.000 انجام دهد.”

دانیل Lightfoot یک لابی برای لیگ مینه سوتا در شهرستانها گفت: این بیماری همه گیر است که فشار شهرستانها به دلیل خونتان سلامت و ایمنی عمومی هزینه و به دلیل درآمد قطره. مراقبت بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازپرداخت COVID-هزینه های مرتبط مانند امنیت عمومی هزینه های اضافه کاری و تجهیزات کامپیوتری برای کارکنان شاغل در خانه اما نه به پلاگین سوراخ بودجه چپ توسط درآمد از دست داد.

شهرستانها در حال از دست دادن مالیات به عنوان کسب و کار تعطیل, و آنها انتظار ضرر و زیان بیشتر از مالیات بر املاک تخلفات و nonpayments. صدور مجوز و اجازه هزینه درآمد پایین همراه با کاربر هزینه پرداخت برای توقیف پارک ها و استخرها و مراکز تفریحی است.

“ما به طور کامل پیش بینی unbudgeted هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر هستند و تنها برای رفتن تا” Lightfoot گفت. “و از دست دادن درآمد است برای رفتن به قابل توجه است.”

با تمام سوتا 853 گنجانیده شهرستانها سمت چپ از مراقبت بودجه Lightfoot گفت شهرستانها در حال مبارزه به صورت مستقیم کمک های اولیه در بسته بعد از کنگره است. در ضمن آنها در حال کار با دولت برای به دست آوردن برخی از زمان پرداخت.

شهرستان رهبران می گویند که فدرال کمک رفتن به شهرستانها باید از دولت بسیار بزرگتر به اشتراک گذاری ایشان نیست.

“سنت پل ایالت دومین شهر بزرگ با بیش از نیمی از شهرستان رمزی جمعیت و باید واجد شرایط برای حمایت مستقیم از دولت 1.8 میلیارد مراقبت تخصیص” کارتر رئیس هیئت مدیره گفت.

جواب داده نشده سوال این است که چه مقدار از کمک به شهرستانها خواهد شد. پرداخت می تواند بر اساس جمعیت Lightfoot گفت. بازپرداخت هزینه است و احتمال دیگر. یک گزینه این لیگ را دوست دارد با استفاده از این پول برای حمایت از کارگران جبران بودجه.

نیز وجود دارد ، شهرستانها نیاز به پول نقد در حال حاضر.

“این نظم بلند; آن را کاملا به چالش” Lightfoot گفت. “شما باید در کوتاه مدت هزینه ها و سپس شما را از آنچه اتفاق می افتد در طول دو ماه آینده.”

‘پنجره کوتاه’

در سطح شهرستان Hennepin, کارکنان تخمین می زنند که هزینه پناه و تغذیه بی خانمان از جمله حرکت از پناهگاه به هتل می تواند به صعود به عنوان بالا به عنوان $60 میلیون. این شهرستان در هفته گذشته اختصاص 2 میلیون دلار برای یک بسته از 7500 دلار کمک مالی برای رفتن به 265 کسب و کارهای کوچک.

در حال حاضر در کمیسیون در حال صحبت کردن در مورد هزینه های میلیون بیشتر برای کمک به مستاجرها ارشد-صفحه اصلی ساکنان و کارگران و دیگر کسب و کارهای کوچک.

“من یک مقدار زیادی از شهروندان که به معنای واقعی کلمه خود را از دست دادن رویای زندگی در حال حاضر گفت:” کمیسیون جف جانسون مکرر حریف افزایش شهرستان هزینه می شود.

کمیسر مایک Opat ابراز نا امیدی در تعدادی از سالمندان زندگی در جامعه تنظیمات که در حال حاضر در حال مرگ از COVID-19. “ما شش هفته به این و هیچ اقدام قابل ملاحظه است که من می توانید ببینید” برای جلوگیری از له از COVID-19 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات او گفت:.

رمزی مقامات شهرستان در حال تهیه پیش نویس استراتژی برای اعزام کمک های اولیه در سه حوزه: جویندگان کار افراد و خانواده ها و کسب و کارهای کوچک در تلاش برای زنده ماندن.

شهرستان در حال حاضر صرف و یا قرارداد امضا برای $8.1 میلیون در COVID پاسخ افزایش ظرفیت و پناهگاه گزینه برای بی خانمان ها و خرید تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش برای پاسخ اول.

“ما می خواهید برای دریافت پول به سرعت به جامعه و به کسانی که بیشترین نیاز” گفت: شهرستان رمزی مدیر امور مالی الکساندرا Kotze. “اما ما نیاز به وضوح بیشتر از دولت و دولت فدرال در مورد چگونه به صرف آن پول.”

و با مهلت هشت ماه آن را به زودی اتفاق می افتد. “این یک پنجره” Kotze گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de