دهلی نو: این نقاهت پلاسما درمانی است نه “گلوله سحر و جادو” برای مقابله با کروناویروس و تنها در مقیاس بزرگ آزمایش های کنترل شده می توانید تعیین اثر بخشی آن به عنوان بخشی از استراتژی درمان بالا کارشناسان پزشکی گفت: حتی به عنوان چند متحده با توجه به استفاده از این درمان برای درمان انتقادی-بیمار COVID-19 بيمار.

درمان شامل مصرف آنتی بادی از خون یک فرد است که بهبود از COVID-19 و transfusing کسانی که آنتی بادی به یک فعال coronavirus بیمار برای کمک به kickstart سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت.

وزارت بهداشت در هفته گذشته هشدار داد در برابر استفاده از آن گفت که پلاسما درمانی برای درمان coronavirus بیماران در مرحله آزمایشی است و بالقوه به علت عوارض تهدید کننده زندگی.

برخی از دولت های ایالتی از جمله راجستان پنجاب ماهاراشترا و دهلی نو نشان داده اند علاقه پلاسما درمانی و درمان و مرکز مجاز است چند متحده به انجام پلاسما درمانی در تعداد محدودی از COVID-19 بيمار.

بالا کارشناسان پزشکی احساس می کنید باید آن را نمی توان به آن به عنوان چیزی که می تواند یک “تفاوت بزرگ” در درمان COVID-19 و تنها کارآزمایی تصادفی شده شاهددار می تواند به اثبات اثر بخشی آن به عنوان یک درمان مهم استراتژی است.

مدیر AIIMS, دهلی نو, Randeep Guleria گفت: وجود چند نقاهت پلاسما درمانی دادگاه تا آنجا که COVID-19 نگران است و تنها در تعداد بسیار کمی از بیماران آن را نشان داده است برخی از سود.

“این فقط یک بخش از استراتژی درمان. این کمک می کند تا بهبود خود فرد مصونیت دادن به آنچه ما تماس بگیرید ایمنی غیر فعال به دلیل آنتی بادی ها در پلاسما خون را وارد کنید و سعی کنید برای کمک به مبارزه با این ویروس در فرد مبتلا. آن چیزی است که به طور چشمگیری ایجاد تفاوت” Guleria گفت PTI.

هیچ مطالعه نشان می دهد که “این است که یک گلوله سحر و جادو” و یا آن را به یک تفاوت چشمگیر, اما از آن است که بخشی از امکانات درمانی که پزشکان باید همراه با دیگر داروهای ارشد pulmonologist گفت.

ICMR در حال حاضر به نام برای یک پیشنهاد و تعداد زیادی از موسسات ثبت نام برای نقاهت پلاسما درمانی محاکمه او گفت:.

“مسئله مهم به یاد داشته باشید که نه هر کس را پلاسما می شود شما نیز باید برای آزمایش خون — که آیا آن را بی خطر است و همچنین به اندازه کافی آنتی بادی است. بنابراین شما باید یک تست آنتی بادی ساز است که در حال انجام توسط NIV (موسسه ملی ویروس شناسی) پونا نشان می دهد که پلاسما شما در حال دادن به اندازه کافی آنتی بادی” Guleria گفت.

تحقیقات باید انجام شود چند جانبه استراتژی درمان و نباید با تمرکز بر تنها یک استراتژی AIIMS مدیر گفت.

“شما نیاز به آن را به تعداد زیادی از افراد بیش از 200 یا 300 نفر و سپس تجزیه و تحلیل داده ها…ما باید به جلو در پژوهش و حالت دادن به آن به مردم و انجام مناسب به خوبی انجام مطالعه تا که به می دانم که یک راه یا دیگری” Guleria گفت.

Dr Vivek Nangia مدیر Pulmonology, MICU و اختلالات خواب Fortis بیمارستان Vasant Kunj گفت: درمان است و تنها در مرحله آزمایشی است اما امیدوار است به عنوان وجود دارد بالینی دانش درگیر و همچنین برخی از آزمایش و تجربه گذشته پشت آن استفاده شده است برای SARS و H1N1 شیوع در صورت محدود.

“شرایط وخیم نیاز به اقدامات ناامید شما نیاز به خارج از جعبه فکر کردن و این یکی از آن اقدامات زمانی که هیچ چیز دیگری است و کار شما می خواهید به سعی کنید این کار هیچ آسیبی وجود دارد. آن جوانب مثبت و منفی آن گفت:” PTI.

پشتوانه Guleria, Nangia همچنین گفت: “بزرگتر تصادفی با استفاده از دارونما هستند بسیار ضروری است و تنها پس از آن ما می توانیم آن را به یک استاندارد درمانی است.”

این کارشناس views آمده میان فقدان شواهد قطعی به نفع یا علیه استفاده از نقاهت پلاسما درمانی است.

طبق گزارش یک بیمار که تجویز پلاسما درمانی برای اولین بار در یک بیمارستان خصوصی در اینجا مرخص شد آخرین هفته پس از درمان در حالی که اولین فرد تحت پلاسما درمانی در ماهاراشترا مرده بود در بمبئی Lilavati بیمارستان.

وزیر Arvind Kejriwal بود هفته گذشته گفت که دولت دهلی نو نمی خواهد متوقف کردن آزمایش های بالینی از پلاسما درمانی برای درمان انفرادی-بیمار COVID-19 بيمار خود را به عنوان نتایج اولیه خوب است.

راجستان وزیر Ashok Gehlot روز یکشنبه گفت که با ICMR نود, اس ام اس بیمارستان در جیپور شروع خواهد شد نقاهت پلاسما درمانی در COVID-19 بيمار از دوشنبه در حالی که ماهاراشترا که آغاز شده بود محاکمه در ماه گذشته پس از یک اشاره از ICMR است با توجه به ادامه آن با وجود اتحادیه های وزارت بهداشت هشدار داد.

استاد راجش Malhotra رئیس مرکز تروما AIIMS گفت: همانطور که در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ شواهد بتن نقاهت پلاسما درمانی سودمندی.

“این اساسا متکی بر این فرض است که بدن آتش سوزی تا مقاومت آن را در فرم از مواد شیمیایی به نام آنتی بادی برای مبارزه با عفونت و کسانی که بهبود یافته اند باید تعداد کافی در خود نقاهت پلاسما برای مبارزه با عفونت” Malhotra گفت.

این درجه از پاسخ آنتی بادی است که یک فرد می اندازد و زمان متغیر می باشد و آن را دشوار است به آن قابل پیش بینی پروتکل استاندارد, او گفت:.

خیلی زود است که می گویند اگر پلاسما درمان تنها راه است و این خود خطرات همچنین AIIMS استاد گفت:, و اضافه کرد که در حال حاضر از آن است که در بهترین حالت تجربی و درمان و پاسخ قطعی نمی توان بدون در مقیاس بزرگ آزمایش.

Dr Pankaj Kumar رئیس بخش مراقبت های ويژه Fortis بیمارستان شالیمار باغ تکرار مشابه انداز گفت: محاکمه تا در حال حاضر بیش از حد کوچک برای روشن شدن شک و تردید در مورد درمان و در مقیاس بزرگ آزمایش باید انجام شود.

“تئوری زبان باید آن را مفید از آنجا که ما در حال مصرف آنتی بادی از کسی که تا به حال عفونت است. اما آن است که هنوز هم تجربی… ما باید به وزن خطرات و مزایای,” او گفت: PTI.

Dr Atul کاکر معاون رئیس گروه پزشکی آقا Ganga رم بیمارستان گفت: این بسیار مهم است به حق انتخاب بیمار برای اهدا کننده به عنوان او به طور بسیار شدید عفونت به طوری که آنتی بادی ها بسیار زیاد هستند و باید عاری از ویروس های دیگر.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله