خصوصی, کاخ سفید, مدل پروژه روزانه مرگ و میر نزدیک به دو برابر این ماه

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرس متحده به بازگشایی اقتصاد خود را خود دولت است و بخش خصوصی طرح ریزی یک افزایش مداوم تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیش از چند هفته آینده به حدود 3000 روزانه مرگ و میر در ژوئن 1, با توجه به یک سند داخلی به دست آمده توسط نیویورک تایمز تقریبا دو برابر از سطح فعلی حدود 1,750.

این پیش بینی مبتنی بر مدل سازی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و کشیده با هم در نمودار شکل توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیش بینی در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان ماه از حدود 25,000 موارد در حال حاضر.

اعداد تاکید یک واقعیت جدی: در حالی که ایالات متحده شده است ماندم, به گذشته هفت هفته نه بسیار تغییر کرده است. و بازگشایی به اقتصاد را بدتر.

“وجود دارد باقی می ماند تعداد زیادی از استان ها که بار همچنان به رشد” CDC هشدار داد.

پیش بینی تایید اولیه ترس از کارشناسان بهداشت عمومی: که بازگشایی اقتصاد قرار داده خواهد شد ملت حق بازگشت که در آن بود در اواسط ماه مارس زمانی که موارد در حال افزایش بود تا به سرعت در برخی از نقاط کشور که بیماران در حال مرگ بودند در gurneys در بیمارستان راهرو به عنوان سیستم مراقبت های بهداشتی رشد غیرمنتظره.

“در حالی که کاهش شکست نیست من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که آن کار نمی کند به عنوان انتظار می رود,” اسکات Gottlieb تهمت سابق کمیسر غذا و دارو روز یکشنبه اعلام کردند در CBS برنامه “چهره ملت است.” “ما انتظار می رود که ما شروع به دیدن بیشتر قابل توجهی کاهش در موارد جدید و مرگ و میر در سراسر کشور در این نقطه است. و ما فقط از دیدن آن نیست.”

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مرگ و میر در ایالات متحده می تواند به 100,000 دو بار به عنوان بسیاری به عنوان او پیش بینی کرده بود فقط دو هفته پیش. اما جدید خود را برآورد هنوز هم اهمیت جلوه آنچه خود دولت است که در حال حاضر پیش بینی می شود مجموع مرگ و میر در پایان ممکن است بسیار کمتر از در ماه است که به دنبال. آن را زیر یک الگو برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب انجام نگرفته تاثیر این بیماری است.

“ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100 ، 000 نفر او گفت:” در یک شهر مجازی در سالن فاکس نیوز. “این یک چیز وحشتناک. ما نباید از دست دادن یک فرد بیش از این است.”

گوتلیب گفت: آمریکایی ها “ممکن است در مواجهه با چشم انداز که از 20,000 30,000 موارد جدید در روز تشخیص داده می شود طبیعی است.”

برخی از کشورهای که بخشی از بازگشایی شد هنوز هم شاهد افزایش موارد از جمله آیووا, مینه سوتا, تنسی و تگزاس با توجه به بار داده است. ایندیانا کانزاس و نبراسکا نیز شاهد افزایش موارد و بازگشایی برخی از کسب و کار دوشنبه. آلاسکا نیز بازگشایی شد و با دیدن تعداد کمی از افزایش موارد.

در حالی که در کشور تثبیت شده است, آن را واقعا بهبود یافته است, به عنوان نشان داده شده توسط داده های جمع آوری شده توسط این زمان. مورد مرگ و اعداد باقی می ماند گیر در یک بیحس کننده غم انگیز فلات که چرخش است و تنها کمی رو به پایین.

حداقل 1000 نفر با این ویروس و گاهی اوقات بیش از 2,000, اند و هر روز به ماه گذشته است. در نزدیکی-روزانه حداقل 25,000 مورد جدید از این ویروس در حال شناسایی شده در سراسر کشور. و حتی به عنوان شهر نیویورک New Orleans و دیترویت نشان داده اند بهبود دیگر مراکز شهری از جمله شیکاگو و لس آنجلس گزارش رشد مداوم در موارد.

وضعیت تفویض بیشتر به طرز چشمگیری در نقاط روستایی امریکا که تا حد زیادی در امان در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. به عنوان تجهیزات پردازش مواد غذایی و زندانها پدید آمده اند که برخی از بزرگترین کشور مورد خوشه های شهرستان که شامل Logansport, Ind., جنوبی, Sioux City, Neb., و ماریون اوهایو پیشی گرفته اند شهر نیویورک در موارد سرانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر