دهلی نو: بانک مرکزی هند فرماندار Shaktikanta Das روز شنبه در جلسه با روسای بانک ها و بررسی وضعیت اقتصادی و اجرای اقدامات مختلف اعلام شده توسط آن برای کاهش استرس در سیستم مالی میان COVID-19 بحران است.

در این جلسه که اتفاق افتاده در دو جداگانه جلسات از طریق ویدئو کنفرانس شاهد مشارکت مدیریت مدیران و مدیران عامل عمده در بخش دولتی و خصوصی و بانک ها RBI در بیانیه ای گفت: بعد از جلسه.

در سخنان افتتاحیه خود فرماندار قدردانی از تلاش های بانک در حصول اطمینان از نرمال به نزدیکی عادی عملیات در طول مستند دوره است.

در این جلسه در میان مسائل دیگر بررسی از وضعیت کنونی اقتصادی و ثبات بخش مالی در میان چیزهای دیگر مورد بحث قرار گرفت.

اعتبار جریان به بخش های مختلف اقتصاد از جمله نقدینگی به مالی غیر بانکی شرکت های نهاد های قرضه های کوچک, مسکن, شرکت سرمایه گذاری صندوق و غیره و ارسال مستند اعتباری جریان از جمله تامین سرمایه در گردش با تمرکز ویژه بر روی اعتبار جریان به MSMEs نیز بررسی.

اجرای سه ماه مهلت قانونی برای بازپرداخت وام اقساط اعلام شده توسط RBI نیز مورد بررسی در این نشست است.

دیوان عالی کشور در اوایل این هفته به کارگردانی RBI به اطمینان حاصل شود که آن مارس 27 دستورالعمل کارگردانی موسسات وام اجازه می دهد تا سه ماه مهلت قانونی برای همه وام گیرندگان اجرا شده است در نامه و روح و روان.

نظارت از خارج از کشور شعب بانک ها با در نظر گرفتن رکود در اقتصادهای سراسر جهان مورد بحث قرار گرفت آن اضافه شده است.

بانک مرکزی اعلام کرده است چند گام برای کاهش فشار مواجه توسط وام گیرندگان و وام دهندگان و اشخاص دیگر از جمله وجوه متقابل است و وعده داده شده به طرح های ابتکاری برای مقابله با توسعه وضعیت.

RBI به تزریق بودجه در درون نظام نسبت به اعطای وام. معکوس مخزن کاهش نرخ را دلسرد بانک ها از پارکینگ نقدی با RBI و آنها را تشویق به قرض دادن به اقتصاد است.

اقتصاد هند ممکن است رهبری برای نادر انقباض در طول سه ماهه آوریل تا ژوئن به عنوان فعالیت های اقتصادی باید به توقف آمده است با توجه به کروناویروس مستند.

دولت قبل پرده برداری از یک تومان 1.7 لاخ کرور بسته رایگان foodgrains و نقد doles به فقیر برای مقابله با چالش های ناشی از وقوع COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله