فروش مینه سوتا, مجوز ماهیگیری در حال انفجار

مینه سوتا است که ردیابی یک انفجار از علاقه به ماهیگیری به عنوان وزارت منابع طبیعی رویکردهای اوج دوره فروش برای ماهیگیری مجوز.

اطلاعات جدید منتشر خواهد شد دوشنبه اما فروش مجوز دو هفته پیش شد 41 درصد جلوتر از سال گذشته سرعت. سریعترین رشد دسته بود “ساکن جوانان” پوشش مجوز به فروش می رسد به 16 و 17 ساله. فروش آن تقریبا دو برابر به 8,770 مجوز در آخرین گزارش. مجموع فروش شد تا به 255,500.

محلی طعمه صاحبان فروشگاه ها استدلال کرده اند که Minnesotans در حال تبدیل شدن به ماهیگیری برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط بسته شدن سازمان ورزش هایی مثل بیس بال و سافتبال بانوان, فوتبال و بهار هاکی.

مجوز ماهیگیری فروش خواهد سنبله در طی چند روز آینده در پیشبرد سنتی ماهیگیری, درب بازکن, مجموعه 12:01 صبح شنبه.

ماهیگیران تفننی در این سال نیست به نگرانی در مورد دریاچه یخ زده. یخ-outs آنجا شمال مرز کانادا شد و در حال ضبط در طول هفته. برخی از دریاچه ها در طول Gunflint دنباله بودند هنوز یخ زده اما دریاچه آنجا شمال فوقانی قرمز دریاچه در شمال شرقی بمیجی شد یخ رایگان.

جو هنری, مدیر اجرایی, Lake of the Woods, گردشگری روز جمعه گفت که وجود دارد مقدار زیادی از آب باز آمریکایی کنار دریاچه جنگل. علاوه بر این همه دسترسی به بارانی رودخانه و چهار مایل خلیج بازگشایی پس از خاموش کردن موقت در ماه آوریل است.

اما به نظر می رسد که مرز آب قایق رانی در منطقه باز خواهد شد در زمان برای ماهیگیری بازکن. ایالات متحده خدمات جنگل گفت: این بهار بسته شدن BWCA خواهد بود “در رابطه” با مینه سوتا اقامت در خانه سفارش دهید. سفارش در حال حاضر اجرا می شود از طریق مارس 18.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر