بمبئی: عدالت معیار Sensex کاهش یافت 5.94 درصد یا 2,002 امتیاز در دوشنبه ردیابی عظیم selloffs در بازارهای جهانی به دلیل افزایش متحده-چین تنش است.

پس از یک بسیار فرار جلسه 30-به اشتراک گذاری BSE شاخص مستقر در 31,715.35 ياوه 2,002.27 امتیاز و یا 5.94 درصد است.

به طور مشابه, گسترده تر NSE بسیار خوب و سنگین رنج می برد از دست دادن 566.40 امتیاز یا 5.74 درصد به حل و فصل در 9,293.50.

ICICI بانک بالا بود laggard در Sensex بسته, غرق شدن بیش از 10 درصد و به دنبال آن Bajaj سرمایه گذاری, HDFC, IndusInd بانک, بانک محور و Maruti.

سهام Reliance Industries کاهش بیش از 2 درصد بعد از نفت-به-مخابرات کنگلومرا در روز پنج شنبه ارسال شده بزرگترین تا کنون رها در سه ماهه سود خالص.

سود خالص خود را در ماه مارس کاهش یافته و 37 درصد به تومان 6,546 کرور کمترین میزان در سه سال است.

در ضمن پیش از آن در روز دریاچه نقره ای – یکی از بزرگترین تکنولوژی سرمایه گذاران – توافق برای سرمایه گذاری Rs 5,655.75 کرور روپیه برای خرید یک 1.15 درصد سهام در Jio سیستم عامل است.

اپراتور Bharti Airtel و خورشید داروسازی بودند برندگان در BSE شاخص.

با توجه به نارندرا Solanki سر – تحقیقات حقوق صاحبان سهام (اساسی) در نند Rathi به بازارهای داخلی باز پایین تر در نظر گرفتن منفی نشانه از آن هم جهانی در آسیا است.

ادعاهای ما با توجه COVID-19 موجب ترس از تجدید جنگ تجاری و تازه کشمکش با چین بیش از نقش آن در گسترش این بیماری همه گیر.

اگر چه عمده بازارهای ژاپن و چین بسته شد برای تعطیلات سهام در بازارهای آسیایی کاهش یافت و به عنوان تنش بین آمریکا و چین وزن در تمایلات سرمایه Solanki گفت.

ثبات نسبی بازار بورس هنگ کنگ و سئول بودند فرو برد تا به 4 درصد در حالی که بازارهای سهام در اروپا باز با ضرر و زیان قابل توجهی.

بازگشت به خانه خدا نیز باقی مانده بدبینی پس از این کشور فعالیت تولید رشد به شدت کاهش یافته است در ماه مارس سال 2020 در میان ملی مستند محدودیت های برای کمک به جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس او اضافه شده است.

تیتر بطور تطبیقی فصلی IHS Markit هند تولید شاخص مدیران خرید (PMI) کاهش یافت و به 27.4 در ماه آوریل از 51.8 در مارس بازتاب بیشترین وخامت شرایط کسب و کار در سراسر بخش پس از جمع آوری داده ها آغاز شد و بیش از 15 سال پیش.

به گفته تحلیلگران بازار متوجه شده است که اثر آبشاری از تمدید محدودیت در اقتصاد داخلی و درآمد شرکت ها بسیار بیشتر از پیش بینی.

دولت در روز جمعه تمدید مستند در سراسر کشور تا مارس 17.

مرگ و میر به علت COVID-19 در هند افزایش یافت به 1,373 و تعداد موارد صعود به 42,533 در کشور, با توجه به وزارت بهداشت.

جهانی شمارش از coronavirus عفونت شد و بیش از 35 لاخ با حدود 2.47 لاخ مرگ و میر.

در ضمن روپیه ارزش 64 paise به موقت حل و فصل در 75.73 در برابر دلار آمریکا.

بین المللی نفت معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت معامله شد 2.95 درصد کاهش دلار در 25.66 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله