حیدرآباد: صنعت در Telangana شده است و غیررسمی greenlighted برای از سرگیری عملیات و 30 درصد از کارخانه ها داشته باشد. تا پایان هفته آینده این رقم می تواند تا 90 درصد مقامات در وزارت صنایع گفت.

مقامات سفارشات امکان از سرگیری نیست هنوز. برای آن احتیاط از Telangana کابینه جلسه به جای برنامه ریزی شده در مارس 5, به طریق از بین رفته اند. Telangana را مستند فاز 2 پایان نیست تا مه 7 اما یک کل جدید رژیم از شیوه کار و coronavirus پادمان در حال حاضر شده است منتقل شده به صنعت برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“ما گفت: صنایع بروید و صبر کنید تا پس از آن (مارس 5). به اطمینان حاصل شود آنها مسائل را تمام ادارات پلیس و مقامات مربوطه دستور داده شده است تا به همکاری با آنها” گفت: Jayesh Ranjan های فناوری اطلاعات و صنایع ،

همانطور که می توان انتظار داشت از سرگیری موضوع به یک لیست کامل از هشدارهای — با برخی از مفاهیم برای کارگران است. مانند کارکنان با سن بیش از 50 و کسانی که رنج می برند از بیماری های مانند دیابت یا فشار خون هستند که گفته بودن در خانه بمانند. به همین ترتیب زندگی مردم در مهار مناطق ممنوع از گزارش به کار می کنند.

این سوال مطرح می شود که آیا صنعت خواهد بود در آزادی به اخراج بیش از 50 دیابتی و/یا فشار خون در کارگران و کسانی که نمی توانند رفت و آمد را مهار نمایند. اگر آنها نمی شود در چنین آزادی چه پادمان ممکن است در دسترس خواهد بود به مانند کارگران ؟

کارخانه واقع در توسعه صنعتی مناطق (IDAs) و مناطق ویژه اقتصادی (SEZs) اجازه خواهد داشت برای باز کردن موضوع اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و استانداردهای بهداشتی.

کارخانه های واقع در خارج IDAs و SEZs اجازه خواهد داشت به عملکرد تنها در صورتی که مکانیسم های کنترل دسترسی برای کارکنان خود را. آنها همچنین نیاز به ارائه مسکن کارکنان خود را در محل.

کارخانه ها کار می کنند تا 6 ساعت است که زمان حکومت نظامی. کسانی که نیاز به پردازش مداوم مانند جراحی واحدهای تولیدی خواهد بود و مجاز به تابع round the clock, اما آنها را به ارائه مسکن برای کارکنان به عنوان آنها نمی تواند اجازه رفتن به خانه در طول حکومت نظامی ساعت.

شرکت ها را مجبور به موقعیت متوسط اسکنر در نقاط ورود. تمام پرسنل مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در همه زمان ها بدون استثنا. وجود خواهد داشت نه هر سالن های غذاخوری و یا bukha که در آن کارگران می تواند جمع در صرف غذا. آنها را به غذا خوردن سر میز.

کارخانه های گفته شده برای کاهش تعداد کارکنان در محل کار در هر نقطه در زمان.

Jayesh Ranjan کارکنان باید کار می کرد, بر اساس یک مطالعه از واحدهای صنعتی در Cherlapally که کار مطلوب ظرفیت 30 درصد فراتر از آن مطیع فاصله دستورالعمل تبدیل به یک چالش.

صنعتگران البته در حال ارزیابی تاثیر کورونا باعث رژيم بر سلامت خود را–در حال از دست دادن خدمات از کارگران مهاجر که اجازه داده شده به خانه بروم. K. Sudhir ردی رئیس Telangana صنعتگران فدراسیون (TIF) گفت: وجود خواهد داشت برخی از مشکلات.

“برخی از کارگران مهاجر ممکن است بخواهید به بازگشت به خانه به آنها گیر شده است در اینجا برای بسیاری از روز ، من فکر می کنم برخی از را انتخاب کنید به ماندن در اینجا به کار خواهد شد به زودی. در هر صورت, آن را به چند ماه برای کسانی که از چپ به عقب می آیند. آن را قطعا تحت تاثیر قرار شرکت تا پس از آن,” او گفت:.

Jayesh Ranjan گفت: این تاثیر ممکن است بیش از حد بد است. “کارگران شاغل در کارخانه ها به طور کلی دارای برخی از ویژگی های مهارت های آنها را به دست آورد بیش از چندین سال. هر چند آنها ممکن است غیر محلی آنها بیشتر احتمال دارد به اقامت دائم در دولت است. این است که بر خلاف صنعت ساخت و ساز که در آن کار است فصلی یا موقت و غیر ماهر,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله