Todd Bridges in Little House on the Prairie (1974-1983)

تاد پل در Little House on the Prairie (1974-1983)
تصویر: YouTube

در “چیزهایی که ما بچه تماشا در نتیجه ما را به تماشای بیش از حد” اخبار, Little House on the Prairie (که در اصل پخش از 1974-1983) بود روند در توییتر و خاص یک بازیگر بود که مرکز بحث و گفتگو—تاد پل.

تبلیغات

یک کلیپ از پل’ ظاهر در سری ” قسمت “حکمت سلیمان” (که بسیار مناسب عنوان با توجه به محتوا) در توییتر دوباره صبح روز یکشنبه.

تبلیغات

در نیمه اول این کلیپ را از دست ندهید Beadle (Charlotte Stewart) می پرسد کلاس برای نوشتن یک مقاله در مورد چیزهایی که آنها را “دوست ندارم بیشتر است.” سلیمان به تصویر کشیده شده توسط پل) پس از آن قطره یک بمب لازم و پاسخ که او دوست نداشتن “به عنوان یک سیاه پوست” است.

سپس در یک بعد صحنه جزایر دیده می شود توضیح خود را به چارلز Ingalls (Michael Landon) به عنوان ارز به وضوح ناشی از برخی از هیاهو. نه تنها جزایر لازم را فراهم حقیقت اشاره کرد که اگر او که پدرش هنوز زنده بود اما او بسته کل گه با ارز زیر است:

سلیمان: به من بگویید somethin’ آقا—شما می خواهم به زندگی می کنند به 100?

چارلز: من مطمئن هستم که من می خواهم. آن را به احتمال بسیار زیاد… من حدس می زنم همه ما می خواهم به زندگی می کنند به سن رسیده.

تبلیغات

سلیمان: آیا شما به جای بود و زندگی می کنند به 100 یا سفید و زندگی می کنند به 50?

به وضوح نداشتن باز گشت به که چارلز رفت سمت راست درب به عنوان Twinkly موسیقی از بینش در پس زمینه بازی.

تبلیغات

بیشتر چیزهایی که تغییر بیشتر آنها اقامت. البته سیاه توییتر در واکنش کاملا به شدت در چه مربوطه این کلیپ به امروز. شما می دانید ما در حال داشتن این استدلال با مردمی بر اهمیت امتیاز و همه به خصوص در یک زمان که در آن سفید مردمی به اعتراض در مورد حق گرفتن یک ویروس کشنده بدون بلافاصله شروع به ضرب گلوله توسط پلیس موجود است.

تبلیغات

تبلیغات

در واقع بازیگر Tracie Thoms خواسته مردی که خودش را به تأمل در نقش, تعجب اگر او می دانست که به محض گرانش از بیانیه ای که حتی در چنین سن جوانی.

“بله من” پل توییتی در روز یکشنبه. “من [یاد] بسیاری چون من از سان فرانسیسکو و نمی دانم در مورد چه نژادپرستانه مردم می تواند باشد. آن بود که در سان فرانسیسکو پس از آن بود که از خواب بیدار تماس بگیرید.”

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله