بنگلور: همانطور که پیش بینی مشروب مغازه ها در سراسر کارناتاکا بودند شلوغ با مشتریان از اوایل صبح روز دوشنبه مجبور پلیس در برخی از اماکن به توسل به lathi شارژ برای حفظ فاصله اجتماعی.

در برخی از مکان های بنگلور وجود دارد شکایت که شراب صاحبان فروشگاه شارژ شد 10 درصد بیشتر از MRP اما هیچ کس سعی در ساخت آن مقام به آنها مشروب پس از فاصله 40 روز.

آن است که تمام مغازه های شراب در بنگلور شد باز آن را به عنوان سقوط در این دسته از منطقه قرمز. تنها MRP مغازه ها و همچنین رسانه های اجرا شده توسط دولت متعلق به MSIL باز شد در بنگلور.

خروجی صاحبان آغاز کار پیوستن به فاصله اجتماعی هنجارهای از شنبه شب خود را. در بعضی از نقاط موانع نیز برای کمک به مردم به دنبال یک مناسب صف سیستم. بلوک کشیده شد نشان می دهد مکان های که در آن مردم می تواند ایستادن.

اما مردم شروع به ورود در تعیین شراب مغازه ها به عنوان اوایل به عنوان 5.30 بعد از ظهر و به آرامی جمعیت آغاز شده و تورم. اما باز از شراب مغازه شد و با تاخیر حدود 45 دقیقه در همه جا به عنوان مالیات غیر مستقیم مقامات در زمان موجودی سهام, در حالی که پلیس اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای دنبال شد.

پس از مدتی کسانی که در خارج از مانع شكلگيري جمعیت به داخل سنگر. در ناندنی طرح بنگلور, شهرستان, پلیس تلاش سخت و با توسل به lathi-اتهام را به جمعیت تحت کنترل است. اما مردم با وجود lathi شارژ بازگشت تنها به ضرب و شتم دوباره.

وضعیت هیچ تفاوتی در بخش دیگر از کارناتاکا. Lathi شارژ شد یک سناریوی مشترک تقریبا در تمام مناطق. در Athibele, بنگلور, روستایی, منطقه, تنها چهار تعیین شده رسانه ها اجازه داده شد. این شهر در مرز تامیل نادو شاهد بی سابقه جمعیت. زمانی که پلیس با توسل به lathi شارژ مردم زد در تمام جهات و برخی از آنها حتی شروع به پریدن کرد به نزدیکی دریاچه. در هیچ زمان آنها بازگشت.

در بسیاری از مکان های بلوک مشخص شده برای مردم ایستاده بود و چیزهایی مانند کلاه و چتر و کیف و حوله نشان می دهد که صاحبان آن دسته از اشیاء که تا به حال محفوظ است که محل و بازگشت به اشغال نقطه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله