Illustration for article titled Trump Claims He’s Been Treated Worse Than President Who Was Assassinated

عکس: الیور Contreras (گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان می آورد “باسن” در “به قتل رسید.”

نشسته در خارج یادبود لینکلن—که برای کسانی که آن را ندیده است-کون, مجسمه لینکلن نشستن در یک صندلی به دنبال یک عبارت است که می گوید: “شما بهتر است بر روی نام خوب”—مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او درمان شده بدتر از رئیس جمهور بود که snuffed در حالی که تماشای Stand by Me.

تبلیغات

در یکشنبه, فاکس نیوز, میزبانی, مجازی تاون هال است که مانند یک حزب روز برای Kشبکه های محلی-اعضای که در آن هر کس را نشان می دهد تا با پوشیدن تمام سفید هود. Tدر اینجا مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای واقعی کلمه ثابت مقعد خود را به شکل دهان به ادعا می کنند که او در حال درمان “بدتر” از رئیس جمهور آبراهام لینکلن که در سال 1865 ترور شد در حالی که تلاش برای تماشای Goonies.

با توجه به the Daily Beast, یک تماس گیرنده که مطمئنا معتقد است که او باید اجازه داده شود به راه رفتن به منطقه خود را قرص نان ‘N کوزه ماسک-رایگان پرسید مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد او بی امان حمله بر خبرنگاران. رئیس جمهور از مردم بر این باورند که جو عجیب و غریب است که یک خلق و خوی اشاره کرد: “من استقبال خصمانه مطبوعات دوست دارد که هیچ رئیس جمهوری تا به حال دیده…آنها همیشه می گفت هیچ کس رو درمان بدتر از لینکلن. من اعتقاد دارم که من تحت درمان هستم بدتر است. شما ببینید کسانی که در کنفرانس های مطبوعاتی [درباره کروناویروس پاسخ] آنها می آیند در من با سوالات است که در حال ننگین. شیوه ای خود را ارائه و کلمات خود را. من احساس می کنم اگر من نوعی به آنها خواهد بود راه می رفت خاموش مرحله.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “آنها شما را با وحشتناک ترین, وحشتناک با گرایش سوال است.”

توسط “وحشتناک, وحشتناک, مغرضانه سوالات,” او با اشاره به خبرنگاران که از او بخواهید در مورد دروغ او را گفت: یا تصمیم گیری های او ساخته شده پس از آن به رهبری امریکا تبدیل شدن به مایه خنده از جهان است.

ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن را فراموش کرده است که لینکلن به ضرب گلوله کشته شد در فورد تئاتر در واشنگتن ، در حالی که تلاش برای تماشای آن مجموعه. اما این چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن می کند; او تشبیه خود به رهبران بزرگ و سپس موقعیت خود را به عنوان نیاز به غلبه بر و حتی بیشتر شانس—به دلیل اینکه ترور در مغلوب ساختن پیشی جستن را در ذهن شبیه به پاسخ دادن به سوالات در مورد دروغ او و دولت او گفته اند. در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان اسلام تهمت است که سخت ترین کار است که تهمت تا به حال بود. آن هم تنها کار تهمت تا به حال بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله