صدها نفر از Minnesotans منتشر شد از COVID-19 قرنطینه بیش از آخر هفته به عنوان گسترده تر تست می یابد بیشتر موارد هستند که منتهی به مرگ یا بیماری جدی است.

آخر هفته دیدم مینه سوتا ادامه روند اخیر از اضافه کردن چند صد مورد تأیید و یک زن و شوهر ده و میر ناشی از این بیماری ویروسی در هر روز. دولت پیشی گرفته 6,600 تایید موارد COVID-19 و تجمعی تعداد مرگ رسیده 419.

اما تعداد زیادی از مردم گزارش منتشر شده از قرنطینه به شدت در حال افزایش است. داده است که مینه سوتا وزارت بهداشت یکشنبه منتشر شد نشان داد که تعداد زیادی از مردم در آن دسته از رشد تقریبا 26 درصد بین فقط جمعه و شنبه شب.

که شامل 594 افرادی که از بهبود علائم خود را و ماند رایگان از تب و مشکلات تنفسی برای سه روز. دولت همچنین شمارش 24 نفر به عنوان دیگر در انزوا به خاطر آنها کشته شده اند.

کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر در مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: از طریق سخنگوی که افزایش در بهبود احتمال زیاد ناشی از افزایش کلی در COVID-19 تست در مینه سوتا است.

“منتشر شده از انزوا است فقط یک تابع که مورد آزمایش قرار گرفت و که در حال حاضر ملاقات لازم قاب زمان و نه علائم” Ehresmann گفت: از طریق پست الکترونیکی از وزارت بهداشت و درمان می شود.

تمام گفته مینه سوتا تا به حال 6,663 موارد COVID-19 تأييد تست پس از اولین مورد تشخیص داده شد بیش از هشت سال پیش در دولت از جمله 435 موارد اضافه شده به شمارش یکشنبه. فقط بیش از 3000 نفر دیگر خود quarantining.

مقامات دولتی باید مجموعه اهداف تهاجمی برای ramping تا coronavirus تست در حالی که هشدار عمومی به انتظار افزایش تعداد موارد تایید شده به عنوان تلاش های نظارت در حال گسترش است.

بیمارستان های دولتی و مقامات بهداشت عمومی گزارش شده است نتایج حاصل از بیش از 3000 تست در هر روز از روز پنج شنبه.

این 3,323 تکمیل آزمایشات که شامل به عنوان بخشی از روز یکشنبه انتشار یافت و هدف مشخص از 20,000 آزمون در هر روز است که رژیم صهیونیستی. تیم Walz پرده برداری کرد در مارس 22. مقامات وزارت امور خارجه گفت: آن ممکن است چند هفته تا رسیدن به هدف به حداکثر رساندن تست ظرفیت در دولت است.

تقریبا 83,000 آزمون های تکمیل شده در مینه سوتا برای تشخیص ویروس است که باعث COVID-19. اما 13,000 از آنها انجام شده توسط بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه هر چند همه آزمايش مثبت گزارش شده به دولت است.

COVID-19 ناشی از یک رمان coronavirus به نام SARS-CoV-2 که به ظاهر در سال گذشته در چین و گسترش به همه گیر جهانی است که مقامات دولتی را به نام قانون طبیعت است.

نمایشی بهداشت عمومی تلاش برای محدود کردن ویروس’ گسترش منجر به تعطیلی مدارس و بسیاری از محل های کار و اماکن عمومی و ایجاد بیش از 30 میلیون آمریکایی به دنبال فدرال مزایای بیکاری در شش هفته گذشته.

اکثر افرادی که COVID-19 رنج می برند نیست ویرانگر بیماری اما نسبت کوچک باید نارسایی ارگان و یا شدید و مشکلات تنفسی در بخش مراقبت های ویژه. سن پیشرفته و اساسی شرایط سلامت یک فرد را افزایش دهد خطرات.

اپيدميولوژی است که هنوز هم در حال تحول است اما بهترین گزارش های موجود امروز می گویند حدود 80 درصد از COVID-19 شامل موارد خفیف بدون علائم و نیازی به بستری شدن در بیمارستان. بخشی که نیاز به مراقبت های ویژه در بیمارستان به طور کلی تصور می شود حدود 5% هر چند شدت برآورد ممکن است کاهش به عنوان گسترده آزمایش نشان می دهد که قبلا ناشناخته موارد است.

آمار منتشر شده روز شنبه توسط وزارت امور خارجه وزارت بهداشت نشان داد 373 نفر در حال حاضر در بیمارستان با COVID-19 از جمله 155 در بخش مراقبت های ویژه.

مقامات بهداشت عمومی در مینه سوتا منتشر کرده اند بیماری-پیشرفت مدل فرض بر این است که 27 درصد از مردم در سنین 80 یا نیاز به بستری در صورتی که COVID-19 و 70 درصد از این بیماران می توان به فشرده-مراقبت های ويژه (ICU) تخت در بیمارستان است. ICU است که در آن مهاجم بحرانی-مراقبت از دستگاه ها مانند دستگاه تهويه مکانيکی استفاده می شود هر چند نه همه بيماران ICU در یک ونتیلاتور.

در ضمن سوتا اپیدمیولوژیک مدل فرض شده کمتر از 5 درصد از مردم کمتر از 50 خواهد نیاز به بستری و تنها 6 درصد از آنها نیاز به نقل مکان به ويژه هنگامی که در بیمارستان بستری است.

علاوه بر سن و شرایط بهداشتی اساسی ساکن در یک گروه-امکانات زندگی می تواند یک عامل خطر. فقط بیش از 80 درصد از مرگ و میر در مینه سوتا شده اند ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی. بیست و یکی از 24 مرگ و میر گزارش روز شنبه رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات.

در وینونا کانتی ساکنان Sauer تسهیلات مراقبت های بهداشتی برای پرستاری ماهر و خانقاه خدمات اختصاص حداقل 14 از این شهرستان را 15 مرگ و میر ناشی از COVID-19 آذر مالکوم وزارت بهداشت و درمان کمیسر تایید هفته گذشته است. این بدان معناست که حدود 20 درصد از 67 مورد تأیید در جنوب شرقی مینه سوتا شهرستان منجر به مرگ و میر مردم زندگی می کردند که در همان مرکز.

در اشراف شهرستان در جنوب غربی بخشی از دولت یک حرکت سریع شیوع در میان سن کار کارکنان در JBS ایالات متحده آمریکا گوشت خوک-پردازش گیاه در وورتهینگتون منجر به توده تست که مستند 940 موارد از یکشنبه. هنوز در این شهرستان ثبت شده است فقط یک مرگ از COVID-19.

در هر دو شهرستان به عنوان در بقیه امور خارجه, مقامات بهداشتی هشدار می دهند که عدم گسترده و قابل اعتماد برای تست COVID-19 به معنی وجود دارد هیچ راه مطمئن بدانید که چگونه بسیاری از موارد واقعا وجود داشته باشد در یک جامعه و یا چه واقعی مرگ و میر است.

چون هیچ تست برای تشخیص COVID-19 کامل است و این ویروس می تواند از گسترش بدون علامت مردم Walz خواسته است Minnesotans به پوشیدن ماسک محافظ در به گرفتن نفس قطرات است که گسترش ویروس.

“ما همچنان کار ما همراه با بسیاری از همکاران در سراسر کشور برای محافظت از Minnesotans اضافی و جلوگیری از مرگ” مالکوم گفت: روز شنبه در بیانیه ای. “این بسیار مهم است برای همه Minnesotans به انجام بخشی خود را در این تلاش با پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل و بهداشت عمومی توصیه.”

دولت توصیه می کند مردم برای جلوگیری از جمع آوری با دیگران در خارج از خانه های خود و حفظ 6 پا از فضای بین خود و دیگران زمانی که آنها را مجبور به ترک. ساکنان باید شستن دست های خود را اغلب پوشش سرفه و عطسه و به طور منظم تمیز کردن سطوح و اشیاء که در حال لمس اغلب.

در روز پنج شنبه Walz تمدید یک ایالت اقامت در خانه سفارش تا 18 مه که به طور کلی نیاز به Minnesotans به در خانه باقی می ماند و به کار از خانه در صورت امکان در حالی که اجازه می دهد هزاران نفر از کسب و کار خرده فروشی به باز برای تحویل و یا منظقه خدمات.

سفارش به شدت تشویق می کند اما نمی قیمومیت است که همه ساکنان فصل تولید شده و یا در خانه پوشش صورت در اماکن عمومی که در آن سخت است برای اقامت 6 فوت از هم جدا در همه زمان ها مانند فروشگاه های مواد غذایی و دیگر ضروری کسب و کار.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله