دهلی نو: هوایی هند را به کار گیرند 64 پرواز از مه 7 آوریل 13 به حدود 15000 هند اتباع رشته در خارج از کشور در میان COVID-19 ناشی از مستند هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: در روز سه شنبه.

وزیر در حالی که پرداختن مجازی کنفرانس مطبوعاتی گفت: خصوصی هواپیمایی هند ممکن است پیوستن به, بازگشت پس از تلاش May 13.

کسانی که availing بازگشت پرواز خواهد بود شارژ, پوری گفت.

یک مسافر در لندن-دهلی پرواز شارژ خواهد شد 50,000 تومان و در داکا-دهلی پرواز 12,000 تومان هوانوردی وزیر گفت.

در هنگام ورود از خارج از کشور همه مسافران به نمایش در خواهد آمد قرار داده و تحت قرنطینه برای مدت 14 روز به عنوان یک COVID-19 پیشگیرانه اندازه گیری پوری گفت.

این 64 پرواز خواهد بود انجام شده توسط Air هند و شرکت تابعه آن هوایی هند اکسپرس به بازگرداندن سرخپوستان از 12 کشور از جمله امارات متحده عربی, انگلستان, ایالات متحده, قطر, عربستان صعودی, سنگاپور, مالزی, فیلیپین, بنگلادش, بحرین, کویت و عمان است.

هند انجام خواهد شد 10 پرواز به امارات متحده عربی از هفت پرواز به آمریکا و بریتانیا از پنج پرواز به عربستان سعودی پنج پرواز به سنگاپور و دو پرواز به قطر برای بازگرداندن اتباع هند ممکن است بین 7 و May 13 وزیر گفت.

در طول این دوره زمانی هند نیز انجام هفت پرواز به مالزی و بنگلادش پنج پرواز به کویت و فیلیپین هر دو پرواز به عمان و بحرین, پوری گفت.

هند تحت مستند از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. همه پروازهای مسافربری تجاری متوقف شده برای این دوره است.

اول و مرحله دوم از مستند در هند بود و از 25 مارس تا آوریل 14 و 15 آوریل تا مه 3 بود. مرحله سوم شروع از آوریل 4 خواهد بود و در پایان مارس 17.

هر زمان که دولت رزومه پروازهای مسافربری تجاری آن می تواند انجام شود در یک درجه شیوه پوری گفت.

رمان coronavirus آلوده بیش از 46,400 نفر کشته و حدود 1,560 مردم در هند تا حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله