Mysuru: هفت ماه باردار فرار Covid-19 کانون بمبئی همراه با خانواده اش و ساخته شده آن را برای او ایجاد کرد 1000 متر دور کرون حیوان خانگی taluka در مندیا منطقه کارناتاکا, سکس مادر ID کارت در هر checkpost. پس از رسیدن به مقصد او خودش تست شده برای Covid-19.

او آزمایش مثبت برای این ویروس در روز دوشنبه در مندیا.

20-year-old woman (اختصاص شماره P637) زندگی کرده بود با شوهرش و در قوانین در سانتا کروز شرق Agripada در بمبئی برای سه سال گذشته است. به خارج از منطقه مهار آنها آغاز شده از بمبئی در ساعت 7: 30 pm در آوریل 23-او او برادر در قانون co-خواهر و فرزندان خود و یک جوان 19 ساله دختر. او ساخته شده آن را در گذشته checkposts در Belagavi, Hubballi, Davanagere, Kadur, Arasikere, Channarayapatna و Shravanabelagola و به او ایجاد کرد Jaaginakere در 3 بعد از ظهر در آوریل 24.

او در آنجا ماند در خانه اش در روستا از 24 مارس تا آوریل 29. با مندیا دولت منطقه آزمایش مردم در یک حالت مبارزات انتخاباتی و در کل منطقه او و خانواده اش خود رو تست در آوریل 1.

آزمون او بازگشت و مثبت در مارس 4, به گفته معاون کمیسر M V Venkatesh.

همراه با او 19 سال (P638) که در سفر با خانواده نیز آزمایش مثبت است. دختر است در ششم ترم او بود و الکترونیک و البته در یک کالج مهندسی در بمبئی.

این اولین مورد کرونا فراری از بمبئی. قبلا یک زن 50 ساله که زد یک هتل در بمبئی سفر کرد تا در یک وسیله نقلیه حمل خرما و رسیده Channarayapatna در منطقه حسن.

در واقع وجود داشته است و سه جمله حوادث از جمله هفت نفر از آمدن به مندیا از بمبئی حمل و نقل یک مرد مرده بدن برای سوزاندن اجساد در روستای مادری خود را از B Kodagalli در Pandavapura taluk.

مندیا معاون کمیسر Dr Venkatesh است به دادگاه تجدید نظر به بومی مندیا که در بمبئی به اقامت وجود دارد تا Covid وضعیت می آید به کنترل.

تا کنون 28 نفر در مندیا diatrict باید آزمایش مثبت برای Covid 19. هفت نفر مرخص شده. در حال حاضر 21 فعال موارد تحت درمان در مندیا موسسه علوم پزشکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله