اولین دوشنبه در ماه مه فرخنده به اندازه کافی در جهان از مد نیاز به یک مستند به نام بعد از آن سیگنال شروع بهار و تضمین فهرستی که مشاهیر هنوز هم تلقی مهم به اندازه کافی به زمین دعوت به Anna Wintour را Met Gala. اما “Superbowl مد” به عنوان نماد سبک-تبدیل-memoirist آندره لئون Talley تلقی از آن در فوق فیلم فوق العاده تکامل یافته از آن کمی بیشتر مساوات طلبانه آغاز در سال 1948 هنگامی که شرکت کنندگان می تواند حضور یک شام خیریه برای 50 دلار هزینه (که ترجمه را به حدود 500 دلار تا سال 2020 استانداردهای بود و هنوز هم مقرون به صرفه در مقایسه با امروز $35,000 قیمت بلیط). در این قرن Met Gala تبدیل شده مختصر برای نخبگان از نخبگان نمایشگاه غیرممکن استادانه درست شده و گاهی مفهومی قطعه است که نه اظهارات اما افزایش لحظهبه هم قرض Talley مدت است.

تبلیغات

واضح است که این سال را به جشن و سرور شده است “به طور نامحدود به تعویق افتاد,” با توجه به ادامه shutdown سفارشات اما حتی آن شبح منتقل شده به بیشتر برجسته بیشتر نگران پنهانی آن را به مدت طولانی نشان داده شده است. از آن شده است بی وقفه سرگرم کننده برای شادی کردن در staggeringly فوق العاده به نظر می رسد و چشم و رول در try-hardiest تفاسیر از تم خود را — که من باید انجام می شود در اینجابا انتظار و هیجان برای گذشته پنج سال. اما تصور چنین عجیب جشن اتفاق می افتد در حال حاضر به عنوان کشور غرق به شرایط اقتصادی مجاور به افسردگی و احساس می کند مانند یک عمر دور و به خصوص به عنوان رهبری و برندها یکسان سقوط در “ما همه در این با هم” پیام. (به عنوان Anna Wintour نوشت در سرمقاله: “با این همه غم و اندوه و مشکلات در این کشور به تعویق افتادن از هیچ چیز است. و در عین حال من غمگین در مورد آن و من گمان می کنم برخی از شما بیش از حد.”)

رواج است کاهش با دعوت از خوانندگان برای از نو خلق به نظر می رسد از گذشته توپ با آن #MetGalaChallenge مناسب و معقول سازش که هر دو خواننده برجسته خلاقیت و بر برج عاج که در آن آن را از لحاظ تاریخی اداره می شود اما به سادگی بازآفرینی به نظر می رسد به ارمغان می آورد تا یک انتقاد من تا به حال در گذشته است که Met Gala به سادگی است و نه عجیب و غریب به اندازه کافی. آن را سرگرم کننده اما می تواند بیشتر سرگرم کننده است. من هنوز هم دیوانه جوجو سیوا نبود دعوت به Met Gala با مضمون اردوگاه.

در ایزابل که مایل به خود ما چرخش امتحان کنید من خواسته کارکنان و دوستان به ایمیل عکس های خود را به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته به نظر می رسد برای ما خالص جشن (با اعتبار به ایزابل کمک کننده گرت Schlichte نام). من فقط قوانین: به نظر می رسد باید به رعایت خواهد بود-موضوع 2020 Met Gala این hilariously prescient “درباره زمان: مد و مدت” با این حال موضوع مناسب دیدم (از جمله خود scrubbiest sweatpants با توجه به “زمان” بوده و خونریزی به خودی خود برای این “مدت” از آنچه به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای); و آنها تا به حال برای پاسخ به این همیشه سوال مهم که “آیا شما با پوشیدن”? بیایید بررسی کنید که چه این به نظر می رسد در حال انجام است ،

Illustration for article titled All the Fabulous and Freaky Looks From Jezebels First-Ever Net Gala

در اینجا ما با شکوه آمیزه ای از کلاه و مفهوم است. ایزابل فرهنگ پاپ خبرنگار هازل Cills است هدایت tri-state شیک در Peppa خوک و یک پلنگ قوطی حب دارو و غیره; او می گوید: “این شبکه Gala من با پوشیدن یک airbrushed Peppa خوک تی شرت ساخته شده توسط خانه نیوجرسی مرور ($15,300) به نمایندگی از آینده مد, streetwear و فرهنگ جوانان. این قطعه سفارشی طراحی لباس طراحی شده برای من در تابستان 2019 زیر مشخصات دقیق آن است که چین آن است که هدفمند مضطرب. من نگه داشتن آن در درجه حرارت-کنترل گنجه و هیجان زده هستم برای اولین در این جشن.

برای لوازم جانبی, من پوشیدن, قدیمی, پلنگ قوطی حب دارو و غیره کلاه ($10,532) به نمایندگی از مد گذشته و تشریفات. هر دو مقالات از لباس را با استفاده از حیوانات تصاویر در راه های متمایز; کلاه با تقلید خز, پیراهن با تقلید Peppa خوک هر دو قطعه نشان دادن ماهیت دوره ای از مد وسواس با حیوانات و همچنین تولید انبوه الگوها و شخصیت است.”

Illustration for article titled All the Fabulous and Freaky Looks From Jezebels First-Ever Net Gala

Maiysha کایمدیریت ویرایشگر از درخشش تا, است که به سادگی از بین بردن تمام قرمز فرش برتر با سایه چشم و مهارت های در لحظه-ساختمان این نوع از چیزی که نیاز دارد. از نگاه او, او می گوید: “در تفکر در مورد زمان,’ من یادآوری شد که فقط به عنوان ‘همه چیز را پیر می شود, جدید, دوباره,’ مقدس اغلب دنیوی. بر این اساس من به عنوان خالص جشن سرلوحه این Bamileke یا ‘افسون’ تشریفاتی کلاه پوشیده شده به طور سنتی توسط کامرونی سران و بزرگان—اما در حال حاضر اغلب بر روی دیوار طراحی دوستداران مثل من در سراسر جهان; نمادی از افتخار مناسب به عنوان یک لهجه تزئینی. مسلم در مورد من خوب بخشی از خود من سلسله آثار به کامرون, اما برای من, کلاه, که من می خواهم جفت با یکی از والنتینو را حجیم, سیاه, لباس, از قضا همچنین موجب بی انتها و در عین حال انحصاری ظرافت از قرن 20th پس از جنگ مد—و کسانی که قیم همیشه در افسانه کلاه.”

Illustration for article titled All the Fabulous and Freaky Looks From Jezebels First-Ever Net Gala

ایزابل کمک کننده عدالت Namaste با نزدیک شدن موضوع با یک سورئالیست روح و بره با شاید اشاره به این نوابغ: برتون دوشان. “من خواندن این مقاله مانند سه بار” او می گوید: “و هنوز هم واقعا نمی دانند که در آن عمق قرار بود در آن موضوع soooo من رفتم با اولین غریزه (lol).”


در گوشه دیگر شرکت کنندگان باید آراسته از سر تا پا در غیر منتظره بازسازی عناصر روزمره است.

Illustration for article titled All the Fabulous and Freaky Looks From Jezebels First-Ever Net Gala

استر وانگ, ایزابل ارشد خبرنگار باعث می شود ظریف تفسیر در فعل و انفعال بین اوقات فراغت و کار در خز به سرقت برده و کلاه دوش. “مخلوط کردن آنچه که من بوده ام به پوشیدن بسیاری در صفحه اصلی—آبی ابریشم مصنوعی خفتان من در مکزیکو سیتی آنچه احساس می کند مانند سنین پیش بود اما تنها در سال گذشته با یک کلاه دوش که من گاهی ترک بر سر من در تمام طول روز امروزه” او می گوید. “انداخت در یک وراجی خز به سرقت برده (lol) و برخی از گوشواره چرا که چرا که نه ؟ زمان چیست ؟ می توانید من را اشغال دو کاملا متفاوت باورها در یک بار ؟ من سعی کردم! لطفا توجه داشته باشید که من نیز با پوشیدن دو جوش تکه زیرا با وجود این همه گیر پوست من هنوز هم می خواهد به یک کمی.” گرد و خاکی Childers, تاروت علاقه مندان و ایزابل نویسندگان می داند که هنگامی که زمان یک تخت دایره شما بهتر حمل که گه در اطراف در یک کیف دستی; او اضافه می کند که او با پوشیدن یک “مک کوئین نوعی حیوان گورکن کفش کریسمس تزئین گردنبند.” و خانم Truvy Bouvier کندی-Onassis, ایزابل را پنجم ژله حیوان خانگیساخته شده بیانیه ای عمیق در مورد شی روزمره در کوکا کولا طراحی لباس که او مفهوم خودش.

Illustration for article titled All the Fabulous and Freaky Looks From Jezebels First-Ever Net Gala

در نهایت فرش به ما می دهد تفسیر در “مدت” بخشی از این موضوع است. فریدا Garza, نویسنده و سابق ایزابل کارمند یک شیک را در هر روز در یک رنگ داستان صحبت می کند که به پیچانده طبیعت از زمان در این عصر. “من رفتم به صورت تک رنگ امید بستن برای گرم قرمز/تن پرتقال به جای معمول من سیاه چون در برابر همه شانس این بهار است و آن است که یک عمل رادیکال به یاد داشته باشید یک روز آن خواهید بود تابستان,” او می گوید. “این فقط واقعیت این برش و خشک از آن بیشتر اجتناب ناپذیر از شما یا I.” Garza می پوشد “شلوار توسط یک دوست که آنها را به من داد با برچسب قطع; بالا توسط من تئا می داند که سلیقه من بهتر از من انجام دهد; chongo با من.” ایزابل سردبیر ارشد کلی Faircloth در خدمت طبیعت بی انتها روزمره هنرمند smock یا در برآورد “یک پیراهن که باعث می شود من شبیه من بخشی از یک جامعه تولید تئاتر از جنوب اقیانوس آرام بازی سوم seebee از حق که من خریداری شده در TJ Maxx در سفید دشت در مه روز بعد از ما برنده ما گذشته اتحادیه قرارداد. آن را نمی خواهد ماندن دکمههای است و رنگ پس از آن به نظر می رسد مانند آن را به یک سفید کننده و لکه بر روی جلو و من درک می کنم که چرا آن را در فروش بود و من شده اند با پوشیدن آن برای خدا می داند که چگونه بسیاری از روز. من خواهد بود با پوشیدن کتانی سیاه و سفید نیام تحت پوشش در چسب زرق و برق اما آن را آغشته با guac با کودک نو پا, بنابراین من تا به حال به دیگر خالص جشن لباس ترتیبات.” و ایزابل نویسنده ارشد مگان رینولدزپوشیدن Eileen Fisher, Hanes و کاملا دلخواهی نادر پلنگ کروک به ما یادآوری می کند که هیچ چیز بیشتر سمبل یا پایدار از یک شخصی یونیفرم, سبک است که نمی توان تکرار آن پوشنده لباس است نه لباس.

Illustration for article titled All the Fabulous and Freaky Looks From Jezebels First-Ever Net Gala

جون سامرز, ایزابل کارکنان نویسنده ما را به یاد ثابت طبیعت سرخ عروس در عمیق-تخفیف ورا وانگ انتشار. [این عنوان به روز شده است تا منعکس کننده که جوآن ندارد یک عدد بیانتها و معتنی دلار برای خرج کردن در یک شب.] “قبل از همه گیر” او می گوید: “من و شوهرم فرار. ما برنامه ریزی شده بین دوستان ما برای برگزاری یک مراسم کوچک پس از این واقعیت در یک خانه ساحلی در شهری که من به گروه تا در ساحل که در آن ما می خواهم به صرف تعطیلات آخر هفته انجام مقدار زیادی از اسید و مقدار زیادی از علف های هرز. که اتفاق نمی افتد ، بنابراین در تفسیر این سال را به موضوع, من نمیفهمد آن را ‘زمان’ من به پوشیدن این مسخره ورا وانگ لباس من اتفاق افتاده است در سراسر. (من مطمئن هستم که وجود دارد قابل اجرا ویرجینیا وولف نقل قول در اینجا.)”

Illustration for article titled All the Fabulous and Freaky Looks From Jezebels First-Ever Net Gala

صحبت از ویرجینیا Woolfe او برجسته که در این سال موضوع و روشن است که شرکت کنندگان در نگاه به گذشته به درک بهتری از آینده است. امیلی Alford, Jez تحریریه است خدمت اسفنجی غلتک انحطاط. “با الهام از تیلدا سوینتن را eyebrowless عملکرد در اورلاندو” او می گوید: “من تصمیم به جفت آس باند cravat با Spode فنجان چای پر از ماشین پنبه پاک کنی در ادای احترام به لویی شانزدهم سنت پوشاندن خود در ruffled حباب و gorging تا زمانی که جهان فراتر از دیوار باغ متوقف به موضوع است.” ایزابل کمک کننده گرت Schlichte است آزاد از 1800s خویشتن داری در یک پف کرده در گذشته ریشه دارد اما با اعتماد بنفس است که رد آن محدودیت. “این بسیار اگر تیلدا آنتوانت نگه داشته در حال اجرا از طریق این پیچ و خم و آمد راه راه بعد” آنها می گویند. “من با پوشیدن یک لباس بلند و گشاد کردم وقتی که من یک ساقدوش عروس در عروسی faux خز کت من به سرقت برده از من دوست راشل و سیستم عامل من در بر داشت در eBay است که بزرگترین چیزی که من تا کنون خریداری شده—و البته من واقعی واقعی ، این همه پایدار به دلیل آن را هم داده و یا به سرقت رفته و یا در بر داشت!” و ورودی سی ان ان سردبیر کلی Bourdet رفت و مستقیما ویکتوریا با کمی از لبه accessorizing impeccably به عنوان او همیشه می کند.

Illustration for article titled All the Fabulous and Freaky Looks From Jezebels First-Ever Net Gala

دوره جزئیات عکس از دو Kellys: Bourdet‘s استادانه درست شده hairpiece و توری bodice Faircloth‘s Old Navy دمپایی که او خریداری شده به دلیل “در اواخر قرن 19 تولید مثل منحط اواخر میانه 1700s vibes.”

Illustration for article titled All the Fabulous and Freaky Looks From Jezebels First-Ever Net Gala

ما پایان با سه خیره کننده, معاصر, مفاهیم. Prachi Gupta, نویسنده و سابق ایزابل کارمند, تماس, نگاه او “Cyberpunk دادی (که مادر بزرگ هندی).” او می گوید: “من با پوشیدن من Dadiji ساری و ذوب آن با, مربوط به اینده, dystopian cyberpunk زیبایی پوشیدن Spanx سیاه, وگان, چرم, ساق پوش, سیاه و سفید Aerie bralette در سیاه و سفید سنتی شلیته و بلوز. زوج با توضیحات من دله و بنفش باب کلاه گیس. پوشیدن مامان و Dadiji طلا و جواهر.” کسی به او کتانا و بازیگران در یک فیلم اکشن بعدی با تشکر! اشلی ریسکارکنان نویسنده است به ما عالی colorway در یاس بنفش و chartreuse Simonett عمدا خالی و پوشاک آمریکا. “من در خدمت زردی… به طور تصادفی” او می گوید: از آنجا که او تا به حال به ترکیب و مطابقت با سایه چشم برای ایجاد یک لیمو ترش سبز. در عین حال به لحاظ محتوا آن را کاملا در نقطه; هیچ چیز می گوید: “تاریخچه” مثل زردی! در نهایت Harron واکرمعاون کارمند و ایزابل نویسندگان به ما داده بلوط چهار راه تفسیر “زمان” با نشان دادن تعدد خود را از طریق لنز از آی فون خود تایمر. او می گوید: “من ‘تفسیر’ از موضوع فراتر از تمایل به نگاه در اینترنت توسط یک زن در حالت سکون: بیش از حد رشد موی چتری یک لباس من نمی تواند به طور کامل فایل های فشرده بدون فرد دیگری کمک فقدان دیگر مردم پس از من گیر کرده در انزوا. Quarantina! تیک تاک تیک تاک.”


یک بنر سال در ایزابل اولین خالص سالانه جشن—و ما می خواهم به دیدن شما به نظر می رسد بیش از حد! آنها را در نظر ترک و یا ضربه با ما در توییتر و/یا Instagram و ما سهم ما faves در پست بعد.

Illustration for article titled All the Fabulous and Freaky Looks From Jezebels First-Ever Net Gala

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de