دیترویت — پس از یک ویرانگر شروع به دموکراتیک اولیه جو بایدن کمپین احیا شد زمانی که سیاه و سفید رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی و در سراسر جنوب شدت طرفه با او. در حال حاضر که او presumptive دموکراتیک نامزد سیاه رای دهندگان و رهبران در حال فشار دادن به او را به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا.

بایدن راه اندازی کمیته هفته گذشته آغاز بررسی صلاحیت کاندیداهای احتمالی برای معاونت یک فرایند او گفته خواهد شد به احتمال زیاد در گذشته از طریق جولای. او در حال حاضر متعهد به چیدن یک زن است.

اما سیاه و سفید رای دهندگان و رهبران می گویند که او نیاز به رفتن بیشتر و انتخاب یک زن سیاه و سفید. آنها استدلال می کنند که بایدن موفقیت — و که از حزب دموکرات به عنوان یک کل — بستگی به مردم سیاه و سفید تبدیل کردن به رای دادن در ماه نوامبر. آنها می خواهند یک ملموس بازگشت برای وفاداری خود را نه فقط یک تشکر از شما برای نشان دادن در روز انتخابات.

“سیاه و سفید از مردم می خواهم اذعان بسیاری از سال از حمایت آنها داده اند حزب دموکرات گفت:” Niambi کارتر یک دانشگاه هاوارد استاد علوم سیاسی.

خانه اقلیت شلاق جیم Clyburn که تایید شده و در کارولینای جنوبی به طور گسترده ای با اعتبار کمک به گسترش بایدن برنده حاشیه و شروع بهمن ماه مارس اولیه پیروزی گفت: “به وضوح” او ترجیح می دهند یک زن سیاه و سفید. اما او اصرار داشت او را هل دادن بایدن در این جهت است.

“من پدر سه رشد زنان آمریکایی آفریقایی تبار. بنابراین به طور طبیعی من ترجیح می دهم یک زن آمریکایی آفریقایی تبار, اما آن را ندارد به” Clyburn گفت. “من ساخته شده است که بسیار روشن است.”

بایدن بوده است غیر منتظره ای آوازی در مورد مردم او را در نظر بگیرید که در حال اجرا ميباشد. او اشاره شده دو زن سن. کامالا هریس کالیفرنیا و استیسی آبرامز سابق دموکرات نامزد برای فرماندار در گرجستان است. دیگر زنان از جمله Rep. وال Demings از فلوریدا و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف نیز ذکر شده است.

اما بایدن همچنین تصور می شود با توجه به چند زن سفید, از جمله بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست ایالت ctq از ایالت مینه سوتا و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نوامبر حریف مدیون نقطه به, Warren, نظریه پردازی است که سناتور. برنی ساندرز “را برنده هر کشور تنها در سه شنبه” اگر وارن کاهش یافته خارج از مسابقه اولیه پیش از آن.

در مصاحبه روز شنبه با نیویورک پست تهمت را رد کرد و آبرامز در حالی که پذیرش مسئولیت شکست خود را در سال 2018 گرجستان فرماندار مسابقه.

Zerlina ماکسول یک تحلیلگر سیاسی و مدیر سابق رسانه های مترقی برای هیلاری کلینتون در کمپین 2016 گفت: این یک فرصت برای بایدن به تشخیص نیروی سیاسی از زنان است.

“حزب دموکرات نامزد نیاز به آن را کاملا روشن است که آنها درک لحظه ای که آنها درک کنند که زنان هستند که پایه و اساس موفقیت حزب دموکرات در هر سطح” ماکسول گفت.

Adrianne Shropshire, مدیر اجرایی, سیاه, PAC, سیاه گفت رای دهندگان به دنبال “اصالت.”

“هنگامی که مردمی که صحبت ما در مورد آنچه آنها می خواهند در یک کاندیدای آن کسی است که می تواند مربوط به آنها” Shropshire گفت: با توجه به coronavirus را متفاوت تاثیر بر آمریکایی های سیاه و سفید.

اما او گفت که به این معنا نیست که یک معاون ریاست جمهوری نامزد شده بود یک زن سیاه و سفید.

“داشتن یک همسر در حال اجرا جعبه چک است که برای بسیاری از مردم, اما من همچنین می گویند در راه همان است که رای دهندگان سیاه نبودند به سادگی طول اولیه مسابقه گفت:” چه کسی سیاه و نامزد?’ من فکر نمی کنم سیاه رای دهندگان در حال انجام است که برای انتخاب معاون ریاست جمهوری یا,” او گفت: بعد از اضافه کردن خط پایین: “در نهایت مردم می خواهید را به نفع خود.”

Tharon جانسون برجسته سیاه و استراتژیست که کار را برای باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری, کمپین گفت: بایدن تمرکز باید بر “انرژی” نه لزوما در مسابقه.

“من کاملا 100% پشت این روایت آن است که زمان برای یک زن سیاه و سفید بر روی بلیط” جانسون گفت. “اما او به نظر بسیاری از معیارهای. چه کسی می تواند او را در آن افزایش خواهد یافت شور و شوق و رانندگی مشارکت مردم در این کشورها است که مهم ترین در ماه نوامبر ؟ و چه ویژگی های هستند وجود دارد که به ارمغان خواهد آورد که هیجان?”

بایدن کمپین co-صندلی Cedric, Richmond, لوئیزیانا کنگره و سابق کنگره سیاه پارلمانی رئیس یک مدافع پرقدرت برای آمریکایی های آفریقایی تبار در دموکراتیک سیاست است. اما او نیز مطلق در او ادعا که بایدن را نمی توان مجبور به بررسی جمعیتی جعبه.

“من مطمئن هستم که این معاونت در حال رفتن به پرتاب نام خارج وجود دارد فقط برای دلجویی از مردم” ریچموند گفت.

Symone ساندرز است که بالاترین-رتبه بندی سیاه و زن در بایدن کارکنان و نقش کلیدی در تحکیم بایدن انتخاباتی در کارولینای جنوبی است. اما او همچنین دارای یک کادر از مشاوران یادآوری او را از محاسبات پیچیده در کنار هم قرار دادن یک پیروزی ائتلاف.

Kenneth والدن 26 ساله سیاه پوست انسان زندگی می کند که در میدان نبرد ایالت کارولینای شمالی گفت: این انتخاب باید با یک زن سیاه و سفید.

“و اگر نه من معتقدم که این امر می تواند تکرار 2016 که در آن ما تا به حال یک بلیط سفید و همه بود و نه انرژی” گفت: Walden, که با این نسخهها کار در مخابرات و یوتیوب نشان می دهد. “سیاه مردم در حال رفتن به احساس خیانت. ما نه فقط در رای گیری بر اساس فقط حزب خطوط دیگر.”

Cierra Conerly یک 32 ساله کارآفرین و صاحب کسب و کار گفت: او پاره پاره در مورد او می خواهد برای دیدن در بلیط, اما او گفت: آن را باید به کسی که می تواند شناسایی و به شدت با گروه های گوناگون.

“من آمریکایی آفریقایی تبار من یک زن هستم من یک صاحب کسب و کار و من نیز تجاوز” گفت: Conerly زندگی می کند که در آریزونا یکی دیگر دولت دموکرات امید به تلنگر. “همه جنبه های آن واقعا مهم است و من می خواهم کسی که در حال رفتن به قادر به صحبت می کنند به آن.”

تیلور Harrell سیاسی مدیر برای بچهداری عدالت, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای مادران گفت: بایدن انتخاب نباید همه که پیچیده: انتخاب یک زن سیاه و سفید.

“آن را تبدیل به یک عبارت می گویند:” اعتماد زنان سیاه یا که زنان ستون فقرات حزب دموکرات بنابراین اگر ما واقعا فقرات بودن ستون فقرات باید اساسا معنی که معاون رئیس جمهور” Harrell یک دیترویت ساکن گفت. “مردم سفید تا به حال یک صدای خیلی بلند و داشتن یک زن سیاه و سفید اجازه خواهد داد که ما را به احساس می کنم مثل صدای ما در حال رفتن به ادامه شنیده می شود پس از آنها قرار داده شده است در مکث برای این چهار سال گذشته است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de