بیهار دولت خواهد شد و تمام هزینه سفر مهاجران دانش آموزان: Nitish کومار

پتنا: Bihar وزیر Nitish کومار روز دوشنبه اعلام کرد که دولت ایالتی را تحمل هزینه های سفر از مهاجران و دانش آموزانی که مایل به بازگشت به خانه.

“من با تشکر از مرکز برای گرفتن پیشنهاد ما برای اجرای قطار ویژه برای مردم در بیهار که رشته در کشورهای دیگر. دانش آموزان را نمی خواهد به خواسته پرداخت برای بلیط خود را به عنوان دولت دولت تصمیم گرفته است برای تحمل همه هزینه های سفر خود را” رئیس وزیر Nitish کومار گفت.

اما روشن است که این مهاجران به خانه بازگشت و پرداخت خواهد شد مقدار صرف شده در بلیط قطار پس از آنها خود را کامل 21 روز قرنطینه دوره در اردوگاه های که راه اندازی شده اند در بلوک ستاد در مناطق مختلف از دولت است.

“جدا از هزینه سفر دولت نیز تصمیم به پرداخت تومان. 500 برای هر مهاجر پس از ترخیص از قرنطینه اردوگاه” رئیس وزیر Nitish کومار گفت.

خود را اعلام می آید در میان مخالفان این اتهام که مهاجران خواسته شد تا نسبت به پرداخت هزینه برای خود بلیط قطار در حالی که بازگشت به خانه در پی coronavirus بحران و مستند.

احزاب مخالف در ایالت بیهار در این RJD و کنگره در روز دوشنبه نیز ارائه شده به تحمل هزینه سفر کرایه از مهاجران که مایل به بازگشت به خانه از کشورهای مختلف از طریق قطار.

RJD رهبر Tejashwi Yadav در یک hard-hitting بیانیه ای گفت که “حزب ما حاضر به پرداخت هزینه 50 قطار به ما فقیر کارگر که می خواهند به بازگشت به خانه اما نمی تواند به یاد سفر خود را هزینه.

این RJD ساخت این پیشنهاد به این دلیل که موتور دو دولت قادر به ساخت همه نوع عذر و بهانه نمی آورد مهاجر که در کشورهای دیگر”.

در همان توییت او همچنین در زمان حفاری در معاون وزیر Sushil Kumar Modi و گفت: “لطفا اضافه کردن مقدار و به ما اطلاع دهید ما شما را از ارسال چک”.

در یک صدای جیر جیر Tejashwi Yadav ادعا کرد که “تنها 3500 نفر بازگشته اند در پنج روز. به نظر می رسد که ما رئیس جمهوری علاقه مند است در ساخت ترتیبات سفر مناسب برای افرادی که می خواهید به بازگشت به خانه. این دولت مسئولیت را به کارگران و بازگشت با خیال راحت”.

بر اساس گزارش ها در چند روز آینده حدود ده قطار حمل بیهاری مهاجران انتظار می رود برای رسیدن به مقصود.

اولین قطار با 1,174 مهاجران از جیپور رسیده بود پتنا در روز جمعه. روز دوشنبه با قطار نیز انتظار می رسند با رشته دانش آموزان از کوتا در راجستان کرالا و Telangana.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر