مرز آب Voyageurs باز خواهد شد برای سفر روز هیچ کمپینگ

به عنوان گرم شدن هوا بسته دفاتر و جدید فصل ماهیگیری تمام سعی به فریب Minnesotans به خارج از منزل در این هفته دولت دو برتر کمپینگ مقصد باقی خواهد ماند و بسته به بازدید کنندگان یک شبه.

Voyageurs پارک ملی و مرز آب قایق رانی و بیابان منطقه روز دوشنبه اعلام کرد که آنها را نمی خواهد اجازه می دهد یک شبه باقی می ماند برای این مدت از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت در خانه که به تازگی تمدید مارس 17.

هر دو پارک ها باز خواهد بود برای استفاده در طول روز, اما مجوز برای کمپینگ و یا قایقی شناور صادر نخواهد شد.

تصمیم به محدود کردن دسترسی به آبهای مرزی در آنچه به طور معمول شروع فصل بود “دشوار” گفت: Connie کامینز برتر ملی جنگل سرپرست.

از آن ساخته شده بود به چین با فرماندار درخواست که مردم از نو خلق کردن نزدیک به خانه, او در بیانیه ای گفت.

“من به دنبال به جلو به روز هنگامی که ما می توانید با خیال راحت بازگشایی سایت برای یک شب استفاده کنید,” او گفت:.

پارک ها به طور معمول باز به گردشگران در طول سال اما تمایل به دریافت چند شبانه بازدید کنندگان تا چند هفته اول ممکن است.

به عنوان رمان coronavirus کرکره بسیاری از دولت اقتصاد outfitters, fishing, راهنما و رفت و آمد مکرر صاحبان که تکیه بر بازدید کنندگان به پارک بدانم که, و یا اگر آنها قادر خواهد بود به بازگشت به کار.

“درآمد ما تنها از ماه مه تا اکتبر 1 تا بفهمند که چگونه ما می توانیم این را گفت:” بیلی Dougherty صاحب بارانی دریاچه در Houseboats بین المللی می افتد. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

Dougherty خانواده عمل استراحتگاه نزدیک ویجر پارک ملی پس از سال 1918. فرماندار تصمیم به شامل محدودیت های دولتی و خصوصی اردو در stay-در-خانه اضطراری سفارش حس می کند کمی به کسب و کار و جوامع در شمال مینه سوتا است که تکیه بر بهار و تابستان, گردشگری, Dougherty گفت.

“اگر شما نگاه کنید در هر یک از فروشگاه های بزرگ و یا اهداف آنها به عنوان مشغول به عنوان تا کنون,” او گفت:. “اما شما نمی توانید در اردوگاه و یا در خارج از منزل به یک محل که در آن شما لازم نیست که برای ارتباط برقرار کردن با مردم است؟”

ایالات متحده خدمات جنگل گفت که آن را به طور کامل بازپرداخت تمام رزرو شبانه در مرز آب و برتر در جنگل ملی که ساخته شد از طریق مارس 17.

خدمات پارک های ملی که نظارت Voyageurs پارک ملی گفت که رزرو مارس 18 و یا بعد از آن خواهد شد مگر اینکه دولت stay-at-home منظور توسعه یافته است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر